Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Nio hej ja Imili też biore sie za sibie zaczynam ćwiczyc od konca lutego ide na studia podyplomowe :) Zuzia rośnie ja na drożdżach próbuje koniecznie sama siadać komicznie to czasem wyglada :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki-mam takie czarne,zaraz wstawię,zobaczysz sobie czy takie ona chce,albo jej wyślij galerię ja też biorę się za siebie,aby przytyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala a w jakiej cenie są te kolczyki?? to jej dziś wysle namiary na zdjęcia ...zobaczymy czy sie zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena się nie zmieniła,tak jak wtedy 7,50 czemu nie odbierasz tel?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala widze na nk konto z allegro polaczylas, fajnie :) Zabusia Twoja juz chce siadac? hmm moj sobie siedzi jak go trzymam czy tak jak go posadze, ale zeby sam glowke dzwigal to nie bardzo mu sie spieszy chyba :( przewraca sie juz z brzuszka na plecki i wygibasy robi rozne z pleckow na brzuch :) mam nadzieje ze z ta glowka to jeszcze nadrobimy bo w sumie kazde dziecko jest inne no a zaniedlugo idziemy na szczepienie zoltaczki wiec zapytam pediatre czy wszystko ok... W dalszym ciagu klade go na brzuszek zeby mięsnie cwiczyl ale cwaniak teraz z niego taki ze ja go na brzuch a on na plecy i tak w kolko :) a co reszta tak cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł mojego męża:) ale te najlepsze i te nowe i tak zostały na picasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego dla wszystkich w nowym roku. czesto was czytam ale brak czasu o tam u mnie.u mnie prawie po staremu dzieci rosna jak na drozdzach. moj bartus za 1.5 miesiaca skonczy roczek przed swiatami zaczał juz am chodzic wyszly mu kolejne dwa ząbki ma ich razem osiem :) ost kupilismu mu sanki i spioworek na sanki i do wozka ale byl zadowolony tak dumnie siedzial w saneczkach bardzo mu ie podobała mowi mama, tata baba i cos po swojemu ach te dzieci tak szybko rosną i wkrótce Darianka mamą zostanie ciekawe jak sie czuje ? a tak to praca synek mąż . buziole dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki kierunek administarcyjne studia podyplomowe w zakresie rejestracji stanu cywiilnego czyli akty ur, zgonu, małzeńskie, prawo spadkowe, rodzinne itp praca generalnie urzędowa potem cafka no moja juz nie chce leżeć sama dzwiga głowe i barki już taka siłaczka a nogami to tak wierzga że szok hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Głupolku witaj:) Cafko nie przejmuj sie kazde dizecko rozwija sie inaczej moj brat jak byl maly to jak sie posadzilo siedzial a sam nie chcial mama poszla do lekarza pyta sie i lekarz powiedzial spokojnie sa tez dzieci ktore same zaczynaja siadac jak zaczna chodzic. I faktycznie jak zaczal chodzic to i sam siadac zaczal a raczkowac np w ogole nie raczkowal tylko od razu chodzil bo sa i takie dzieciaki ktore nie raczkuja. Moj Miki tez nie podnosi glowiki do siadania jak lezy. Tak jak sie wezmie na kolana to sztywno siedzi jak sie go oprze o poduszki na wersalce i siedzi to tez sztywno i tutaj zaczyna odrywac sie od nich zeby samemu usiasc:) A nogami to on macha od urodzenia jak szalony..pamerasa nie idzie mu normalnie zalozyc ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia to fajny kierunek :) przydatny na pewno! tez bym chciała iść na jakąś mądrą podyplomówkę za rok, dwa. Ale u mnie w dziurze nic nie ma specjalnego, a dojeżdzać mi sie nie usmiecha ponad 100km do większych miast. Poczekam może coś otworzą jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka mam pytanie wiem ze twoj maly ma juz 6 miesiecy ale przeszlas juz na mleko 2? jak tak to od kiedy bo nie wiem kiedy zaczac wprowadzac 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili moja mała 18 konczy pół roku i tak sobie myśle że pod koniec stycznia wprowadze już dwójeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zonki i mamuski :) no własnie ciekawa jestem jak tam Darianka cos nie pisze ostatnio...? Imili moj konczy za 2 dni pol roku i od wczoraj dokładnie daje mu 2 :) tak mi sie skonczyła 1 wiec nie chcialam ciagnac dalej tej 1 tylko malzon pojechal kupil 2 i pije :) skoro pisze ze od pół roku to 3 dni roznicy nie zrobia :) tylko dziwi mnie ilosc tego mleka na opakowaniu pisze 3x 210 ml a moj w zyciu tyle nie wypil a juz tym bardziej tylko 3 razy na dobe, no wiec pije mniej i co te 4-5 godzin bo dochodzi deserek albo zupka... Niedługo bede mu miesko gotowac :) tylko chce jeszcze z pediatra na ten temat porozmawiac... no i dzieki za pocieszenie Imili :) ale te nasze dzidziolki rosna!! zaniedlugo nowy wysyp bedzie :) fajnie ze od poczatku czyli od slubu do teraz i mam nadzieje ze jeszcze dlugo tutaj popiszemy :) a moze jakies spotkanko? haha z dzidziami :D z Zabusia i Imili mialabym bardzo blisko no i Iza jakby w Polsce byla :) moze pomyslimy jak sie ociepli, moze reszta dziewczyn tez by sie jakos dostosowala?? :) fajnie by bylo w koncu troche sie juz znamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj teraz juz tez wypija gora 180 nie wiem skad biora 210 hehe... No wlasnie sie zastanawialam od kiedy 2:) No dzieciaczki rosna a juz niedlugo nastepne nam przybeda:) SpotkANIE dobry pomysl:) no fakt my mamy niedaleko no i jak juz bedzie cieplej czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na krzesłko :) dzisiaj moze nie, ale jutro juz powinno byc :) u mnie sniegu napadalo ze hoho za rok bede z malym baławana lepic :) no własnie kazde dziecko jest inne, jedne zje mniej, drugie 2 razy wiecej, przypomnialo mi sie bo czasem patrze na dzien dobry tvn, i ta jedna pogodynka, nie Gardias tylko ta druga :) urodzila dziecko nie wiem czy tez czasem nie w lipcu,tylko nie pamietam kiedy ogladalam, czy to byl sierpien? a moze pozniej, nie wazne... :) to jak ja zapytali jak karmi powiedziala ze niestety nie piersia bo jej maly jest strasznym glodomorem i pije 240ml :o a moj z ledwoscia wtedy spijal 120 :) zaczynam myślec nad powrotem do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe 240 łooooooooo matko... a jak wasze maluchy przesypiaja cala noc? bo moj jeszcze 2 razy sie budzi jesc.. moj je tak jak pisalam ale musi miec zageszczone samego mleka nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili moj coraz ładniej spi :) wczoraj poszedl spac o 23 ale to dlatego bo prababcia go uspala kolo 18 i wiadomo ze nie zasnie od razu wiec trzeba go bylo zmeczyc :) a spi teraz tak: zalezy jak idzie spac powiedzmy kolo 21 to standard ale zdarza sie kolo 22 to pobudka kolo 1-2 w nocy i spi do 6:30 zje i daje nam pospac do 8:30- 9 :) i ciesze sie ze tych pobudek jest mniej bo jeszcze do niedawna mialam standard 24-3-6 ale teraz poki co ladnie... a i mamusia jest wyspana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak już tak gadamy o dzieciach :) mamuśki kiedy zmieniacie fotelik dzieciom?? ja w sumie mam jeszcze troszke czasu bo glówka mojemu jeszcze nie wychodzi zza fotelika, ale mysle ze na wiosne będzie zmiana, macie jakis typ na oku?? ja teraz wole dopłacic i miec porzadny fotelik mam na oku firmy maxi cosi, ostatnio tez bylam w takim sklepie zeby mi ktos wytlumaczyl co i jak, no ale w tym sklepie koszt takiego fotelika to od 640zł, a na allegro ten sam znalazlam w promocji za 479zł dośc duzo kupionych i opinie na innych stronkach mial bardzo dobre, nie wiem ale chce kupic dobry i bezpieczny wiadomo nie za jakies kolosalne pieniadze chociaz widze ze koszt i tak bedzie duzy :( jakbyscie tak juz cos mialy na oku to poprosze o namiary bo wszelkie info w tym temacie mi sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fotelikow my tez myslimy na wiosne tez malemu nie wystaje ejszcze glowka ale ciasno mu troszke na szerokosc..:) .. Maly ma juz 7 kg a te sa od 9 nastepne wiec bedzie ok z tym ze zastanawiam sie nad tymi http://www.allegro.pl/item871096417_coneco_zenith_pewny_sprzedawca_maked_g_r_a_t_i_s.html http://www.allegro.pl/item864144288_new_2010_fotelik_maxi_cosi_tobi_9_18_kg_pokrowiec.html Z tym ze ten maxi cosi jest do 18 kg a ja juz bym wolala do 25 kg bo potem znowu szybko zmieniac a tak na dluzej bylby. Brat meza maja z coneco i sa zdowoleni takze jeszcze nie wiem musze sie zastanowic nad tym. No moj sie budzi tak kolo 24 i potem 4-5 mniej wiecej tak..tylko jeszcze czasami marudzi nie wiem czemu przez godzine co 10 minut trzeba do niego wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Co do fotelikow ja mam z Chicco i jestem zadowolona .ma pozycje do spania 5 i 5 stionie do regulacyji pasow . Jak bedziecie kupowac Foteliki patrzcie na to czy rozkladaja sie ,takie maluszki jeszcze w samochodach napewno zasna i ciezko im bedzie na siedzaco ! Co do wstawania w nocy moj takze wstaje ale tylko napije sie mleka i wtrakcie zasypa i spi w zaleznosci od 21-22 do 7-9 godziny wiec nie jest zle . Dzisiaj akurat obudzil sie o 3 i plakusial do 4 nie wiem moze cos mu sie snilo :-( Moj takze nie wypija wiecej jak 180 ml .Po za tym je juz chyba wszystko co moze ? Spotkanie ,fajna rzecz ,,,,ale jak dla mnie chyba nierealne :-( A szkoda - Pozdrawiam. Aha ostatnio podawaliscie przepisy ja tez wam podam na zupke z miesa mielonego nam smakuje bardzo moze i wam ??? Pycha zupa z mięsa mielonego! • 1/2 kg mięsa mielonego • 2 cebule • puszka kukurydzy, fasoli, groszku lub soi • koncentrat pomidorowy ja daję tak "na oko" około 2 łyżki • 2 ząbki czosnku, 2 kostki rosołowe, majeranek, sól, pieprz Przesmażyć cebulę i mięso. Zagotować wywar z rosołku, zawsze wlewam więcej wody niż w przepisie na kostkę. Do wywaru dodać przesmażone mięso i gotować półgodziny. Dodać czosnek, koncentrat i trzy puszki warzyw (ja kupuję zawsze takie najtańsze, do zupy mogą być). Pogotować jeszcze kilka minut i gotowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski :) i zonki Co do spotkania Cafka i Imili jestem za jak będzie ciepło idziemy z maluchami do zoo :) Co do fotelika małej już z nosidełka musiałam budke zdjąć bo jej ciasno tym bardziej teraz w tych zimowych ubrankach ale tez mysle już o foteliku bo w tym od wózka to już nózkami o oparcie w aucie sioe opiera co do spania Zuzia zasypia ok 20 po wypieciu 240ml kaszki na mleku i spi do 6 czaem 6:30 :) wstaje zjada 180ml mleczka i spi do 9 potem pobudka zabawa w wyrku z mama ok 11 zjada kaszke łyżeczka lub pije mleczko potem o 14 obiadek ze słoiczka lub ja sama gotuje potem ok 17 owocki lub inny deserek czasem 120ml mleczka kolejne jedzenie po kapaniu ok 19:30 i lulu :) Darianka odezwij sie :) Iza busiaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze ten przepis zapisac ;) Kala przed południem mi sie tel rozładował...jak go naładuje to dam znać... ale musze najpierw do d omu traić... tym czasem moja znajoma chce te czarne długie i to nawet 2 pary by chciała! dasz rade zrobić dwie pary???? dobra jak zadzwonie to pogadamy... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze ten przepis zapisac ;) Kala przed południem mi sie tel rozładował...jak go naładuje to dam znać... ale musze najpierw do domu trafić... tym czasem moja znajoma chce te czarne długie i to nawet 2 pary by chciała! dasz rade zrobić dwie pary???? dobra jak zadzwonie to pogadamy... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Angine...od kiedy pracuje w tym żłobku to cały czas jestem chora :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na spotkanie do zoo tez sie pisze:) lubie:) Yzula zdrowka kochana...no tak rodzice pewnie przyprowadzaja chore dzieciaczki i potem zalapujesz:/ Hmm ja poszlam dzis po mleko do reala i co brak bebilonu 1 .. wzielam dwojke tzn jeszcze mam 1 pol opakowania no ale 2,5 tygodnia wielkiej roznicy pewnie nie zrobi jak slyszalam ze nie ktorzy o wiele wczesniej podaja 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza zdrowka zycze!! Imili nic sie nie stanie, ja tez slyszalam ze daja duzo duzo wczesniej... a ja dzisiaj kupilam sloiczek zupka jarzynowa z kurczaczkiem i deserek z winogronami :) nic dobranoc laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×