Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiqunia

stare panny czychają na naszych mężów

Polecane posty

Gość plumczik
to co uważąsz, zę białym kobietom nikt nie ma prawa narzucać obowiązku prokreacji ale muzułmankom można zakazać rodzenia ? To jest rasizm właśnie ! Oczywiście może się okaza, że rasizm będzie jedynym rozwiązaniem ale o ileż prościej jest po prostu rodzić więcej dzieci z własnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76576
do plucznik - powodzenia w plodzeniu gromady dzieciakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plumczik
Ale ja chce wiedziec czy jak juz te troje dzieci urodzę to moge sobie w domu siedziec? Mąż zarobi na nas? Ile masz dzieci? Zarabiasz na rodzinę a żona z dziećmi w domu się byczy? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
gdyby kobiety przestały teraz pracować to gospodarka załamałaby się ale gdyby wcześniej rodziły ile trzeba to nie musiały by pracować. Teraz trzeba rodzić i pracować do czasu wyrownania deficytu siły roboczej. Za czas lenistwa prokreacyjnego trzeb a zapłacić podłójnym wysiłkiem. tak to jest w życiu. Kto si e obija tegoi w końcu i tak robota dopadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
w karjach arabskich żyją biedniej ni ż wPolsce - w większości - a mimo to rozmanżają sie szybko, a Polkom jak tej przysłowiowej baletnicy wszsykto przeszkadza by rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plumczik
Dzięki za dobry dowcip :D Teraz mi się lepiej będzie spało. Nadal nie wiem ile dzieci masz. Ile utrzymujesz dzieci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
a przyszło ci do głowy.... że może kobiety są lepszymi pracownikami od mężczyzn w pewnych dziedzinach....i właśnie dlatego odnieśliśmy cywilizacyjny sukces? wyprzedzając muzułmanów w technologi o lata świetlne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76576
do plumczik tak tak ,i siedza w brudzie i biedzie z gromada dzieci i bez ustanku rozmnazaja sie jak kroliki bo brak im wiedzy o antykoncepcji.jak tak ci sie to podoba to proponuje przeprowadzke bez prob robienia w polsce blizniaczego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
kobiety mogą być nawet 100 razy lepsze w pewnych dziedzinach ale tylko w rodzeniu facet ich nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
ad w krajach arabskich żyje się biedniej: nie widzisz, że tam są inne warunki.... przeciętny Arab nie musi płacić 500zł czynszu...bo mieszka w lepiance, nie musi płacić za wodę, bo ma studnię, nie musi dojeżdżać do pracy, płacić za przedszkoledla dzieci- bo żona nie pracuje, jedzenie to groszowe sprawy, o podatkach nie wspomnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
kalkulacja jest prosta - jeśli kobiety nie będą rodzić to jeśli Europa pozostanie demokratyczna muzułmanie będą rządzić w Europie za 20-25 lat. Jeśli Europa zrezygnuje z demokracji to będzie można powstzrymać muzułman może z 50 lat ale i tak prędzej czy póżnie oni będą rządzić, chyba że narodzi sie drugi Hitler rozpocznie nowe endlosung ale tego nikt by nie chciał. Tak wię wszystko zależy od kobiet. Jeśli nie będą rodzić wkrótce dojdzie do potworności w Europie. Pokój i pomyslność zależy od waszej rozrodczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plumczik
ILE MASZ DZIECI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
a faceci to tylko o tej władzy.... a wziąść się za robotę to nie ma komu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
ps. ja mam 27 lat, męża i jedno dziecko na drugie zwyczajnie nie mam czasu - ledwie z jednym dajemy radę.....jestem jedynym specjalistą w pewnej rzadkiej dziedzinie w firmie, a że jest ona naszą rodzinną, więc podwójnie mi na niej zależy.... nie ma mnie kto zastąpić.... i nie boję się żadnych panien ani starych ani młodych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech na sali....
ale ubaw!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ale mezatka
czyli wszystko jasne - Zydzi , masoni,geje, cyklisci i stare panny na odstrzal, a bedzie raj wokolo, amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliska
Jak czytam wypowiedzi załozycielki topiku to wcale mnie nie dziwi ze faceci zdradzaja. Dawno takiej kretynki nie widziałam. Wspołczuje jej..wspołczuje zonom z takim podejsciem...Z tego co ona pisze wnioskuje ze babsko nie ma zielonego pijecia o zdradach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałośne są te stare panny
i niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×