Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiqunia

stare panny czychają na naszych mężów

Polecane posty

dlatego te co bardziej powsciagliwe nosza okulary przeciwsloneczne...poki dzika chuc nie uderzy im do glowy na tyle (hmm,one maja glowy?...)by o nich zapomniec. Bo to tez wazny atrybut starej panny - i zone moze zmylic i faceta,jakby nie daj boze chcial umknac przed wyssaniem jego zyciodajnych sokow... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
"obłęd w oczach" Stare panny noście ciemne okulary.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rano obłęd w oczach jak idę do pracy. Strzezcie się przechodnie płci męskiej bo tez nie mam formalnie męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obłędu w oczach nie mają uczciwe żony a reszta....do Abudabii:) A z tymi okularkami to nie jest dobry pomysł, bo ten czerwony blask i tak widać:D no i seks tez się rzuca:D Wrom-----> dalej chcesz jakies niestare harpie przygarniać? To masz okazję uchronić może nie przed eksterminacją ale smutnym losem emigranta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zdecydowane
kurwiki czeka mnie aushwitz a;bo inny obóz pracy za mój wzrok co skłania żonatych do pomyslenia o tym jakie mam cycki pod koszuklką? czuję śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrozona
Sygryda-> wiesz, jak ktoś jest zaślepiony i zieje gniewem na kilometr to wszytskich będzie podejrzewał :P a na powaznie - to czy facet zdradzi swoją kobietę (zonę/dziewczynę) czy też nie - nie zalezy tylko od tej trzeciej! jestem młodą żoną, nie wiem co mnie czeka za chwilę, za rok, za parenaście lat. ale do cholery jasnej :) śmieszy mnie obwinianie starych panien za cało zło tego świata :) równie dobrze możnaby to samo napisac o wdowach czy mężatkach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijkaaaaa
o prawda:) niedopieszczona mezatka tez moze byc zagrozeniem;) albo taka co wyszła za maz bo czas. itp aby cos było musi chciec i On i ona, zatem nawet jak ta 3 chetna a on nie, niczego nie ma, zdrady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojnikos
mężatki są niegroźne bo mają własną rodzinę i nie chcą rozbijać ani cudzej ani własnej wdowy swoje w życiu przeszły i wiedzą jak smakuje atak seksualny na małżeństwo więc rzadko atakują stare panny to bezwzględne sulki gotowe rozszarpać każdy związek byle tylko dorwać się do penisa z kasą i pozycją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijkaaaaa
mezatki? chyba ich nie znasz. Obok mnie mojej znajomej teraz niedawno znajoma z facetem podrywała jej mężą11 I sie nie kryła z tym, upita kleila sie całowala itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojnikos
ja odróżniam seks zdradziecki od zdradzieckiego rozbijania rodziny ! Zdrady są i będą ... ale rozbijania rodzin tolerować nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te stare panny
pod warunkiemże tan Penis jest duzy, ma kasę i pozycję..większa niz moja...a to naprawde żadko się zdarza proponuje wyłączyz z "bezpeicznej listy" wdowy-często śmierć męża wyrwała je z kieratu obowiązków sa więc podwójnie niebezpieczne bo zakłamane bo za zycia męza nie umiały pokazać na co je stać teraz szaleja na mkasa i grupa kobiet-nie starych panien ale jednak panien-może nawert dziewic-nie przeszły kursu jak modróznić skurwysyna od zakochanego faceta cały czas szukają szczęścia i miłości- te tez do aushitz-wogóle to tylo pozostawmy kobiety poniżej 12 roku zycia i po 65 roku zycia reszya do Gazu jako potencjalne zgrożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijkaaaaa
zdrada to rozbicie rodizny, a kobieta co twki w związku aby byc a maz ja zdradza to jets gorzej niz tolerowanie zdrady.. to ranianie samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
stare panny to zwykłe szmaty są - kobieta, która nie wychodzi za mąż, gzi się i nie rodzi dzieci to gnojowiskio obyczajowe jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te stare panny -------> Penis nie musi być duży, musi być figlarny:D I przestań dociekać kogo jeszcze wysłać na emigrację, bo zostaną tylko faceci i ta grupa bez ryzyka a ja podrózy bez powrotu nie lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te stare panny
A jaką masz pozycję? Bo ZADKO chyba :D można mieć pozycję i klasę (a ty masz kasę sorki) nie potrafiąc się wysławiać w ojczystym języku (nie mówię już o pisowni :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokutnica
beznadziejne jesteście już wiem czemu w tym kraju rządzi ktoś taki jak kaczyńscy-bo takie drewniane mózgi jak wy mają wpływ na losy tego pięknego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te stare panny
kasę mam wystraczjącą klasę samą w sobie a pozycje jaka lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
dla mnie "brak papierka" to brak dojrzałości. Nie żyjemy tylko dla siebie ale i dla społeczności w części. "Papierki" mają za zadanie pewne sprawy wyklarować i wyjaśnić. Kiedy nie szanuje się "papierków" pojawia się mnóstwo nowych problemów np. : są konkubinaty z haremami ale oficjalnych związków takich w naszej kulturze nie ma ... i być nie powinno. Czyli konkubinat sprzyja obchodzeniu prawa i rozprzestzrenianiu się obyczajów nieeuropejskich - czy wręcz antyeuropejskich - w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrozona
a ja się zastanawiam, jakim trzeba byc ograniczonym człowiekiem, żeby pisać takie rzeczy o pannach? taki gniew, obelgi... czy my mamy już XXI wiek? czy może jeszcze średniowiecze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
średniowiecze to będziemy mieć wkrótce jeśli europejki nadal będą nie chciały rodzić dwójki dzieci każda - która może - a mużułmanki dalej będą rodziły średnio czwórke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolę spoleczność. Nikt się mną nie przejmuję to i ja nie mam zamiaru się z nikim szczypać. Oczywiście jestem jednostką aspoleczną bo póki co potomstwa tez nie mam zamiaru mieć. Dla mnie narzucanie calemu światu swoich pseudowartości to brak dojrzalości! Niestety coraz częściej ostatnimi czasu doświadczam na wlasnej skórze jak przykre bywa to, że jacyś nawiedzeni popierdoleńcy z obecnie rządzących partii oraz ich wyznawcy próbują nawracać mnie i wielu innych podobnie do mnie myslących ludzi. Antyeuropejskie jest narzucanie czlowiekowi co ma robić, jak mysleć, w co wierzyć. To jest już zamach na demokrację. Cofamy się do średniowiecza ale jak widać co nie którym się nie przetlumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plumczik------> średniowiecze to jest jak się ludzie innym ludziom pchają pod kołdry, seks jest tylko dla prokreacji, ta co nie ma męża to szmata a władza i kościół będą zaglądać w każdą sferę życia. ty poglądy promujesz średniowieczne i zaściankowe, dodatkowo jeszcze brakiem tolerancji od ciebie czuć w tych uwagach o muzułmankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te stare panny
to tak samo nalezy potraktowąc tych co wyjechali za pracą do anglii i inrandli- zdrada Państwa-nie rodzą dzieci-zdrada Państwa niech to Państwo postara się żeby Mi się "chiało dzieci rodzić" i pracowac tu w Polsce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
dzięki bogu "czarny chrakterze" takie jak ty wymierają szybko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×