Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brandy7en

KREM NAWILZAJACY!!!!

Polecane posty

Gość Brandy7en

Jutro che kupic ale koniecznie musze was sie dziewczyny poradzic ktory jest najlepszy. Mam skore mieszana. Myslalam nad Oligo 25 albo Thermal fix 1. ale nie musi byc tylko Vichy moze byc inna firma. Tylko jakis dobry krem bo mam wrazliwa skore i alergiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brandy7en
get up spiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adada
podobno dermedic jest dobry - z takich aptecznych. patrzylas na wizazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam alergiczna
dermatolog polecila mi Toleriane La roche posay i Physiogel Toleriane mi nie podeszlo bo mnie szczypalo (!) Uzywam obecnie Physiogel i jest rewelacyjny Z serii Physiogel jest Physiogel - krem i Pyshiogel - zel do mycia twarzy. Krem ok. 27 zl. zel ok. 20 to jest do bardzo wrazliwej i alergicznej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaaa22
mi pasuje SVR Xerialine Physiogel sotsuj chyba tylko na ta partię buzi, która jest sucha, nbie na całą... chyba że sporadycznie po prostu:) ja suche mam policzki, więc stosuje albo Physiogel albo Nanobase, a pod makijaż SVR na całą buzię, przy czym odciskam nadmiar chusteczką ze strefy T:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naeaamm
ja już miała wszystko ale polecam żel z apteki flos lek z aloesem lub żywokostem - do tej pory nic nie miałam lepszego, choć wiele produktów było o 10 razy droższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brandy7en
Kupilam wlasnie La roche-posay hydraphase legere. Suchajcie uzywam dopiero pierwszy dzien ale tuz po nalozeniu czuje niezwykly komfort i ukojenie. on naprade jest niezly. Choc przyjdzie mi ocenic po dluszym stosowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy
jakie uzywacie i moglibyscie przyznac im najwiecej gwiazdek i oglaszajac mianem zlotego kosmetyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121214
Bylas na wizazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy
wizaz kafeteri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121214
Nie. wizaz.pl znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy
a to jest cos innego jak damska torebka kafe? bo o to mi sie rozchodzilo. A to musze tam zajrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121214
Wchodzisz na wizaz. Potem dzial KWC - tam sa recenzje kosmetykow. To jest starsze niz damska tor. i wiecej tam recenzji. Mpim zdaniem duzo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×