Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja juz sama nie wiem

Zwieżenie....

Polecane posty

Gość ja juz sama nie wiem

Mam problem...od niedawna rozpoczełam współyzcie z moim chłopakiem, jest on moim pierwszym ale on miał juz kilka dziewczyn wczesniej...ma problem z wejsciem do konca, mówi ze to nie błona tylko ja mam jakies zwężenie i on nie moze wejsc i mówi ze to tzreba poprostu rozerwac....napiszcie prosze czy któras z Was tez tak miała czy to normalne??? strasznie mnie boli gdy chce wejsc głębiej...wiem ze mam tyłozgięcie macicy ....pomóżcie prosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz sama nie wiem
przepraszam za literówki .....miało być w temacie zwężenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XJX
ZAPYTAJ GINEKOLOGA zamiast dac sie rozrywac idiocie...sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 zastanowiłabym sie co do tego czy aby on to ten.. kazda kobieta jest inna jadna mnie jsza druga wieksza to ze tamte byly rozjechane to mu bylo łatwiej.. bez obrazy.. no a fakt ze kobieta jak ma tyłozgięcie to moze ale nie musi miec problemy.. zdrowe kobiety tez moga miec.. moze nie jestes zbytnio rozluzniona ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz sama nie wiem
fakt ...jestem bardzo spięta....dodatkowo teraz wiem ze boli bardzo i jeszcze bardziej jestem spięta a on mi wcale nie pomaga Stwierdził ze za długo czekałam, ze nigdy nie miał takich problemów przy pierwszym razie...tylko ze to w sumie nasz 3 raz a za pierwszym razem nie bolało ani nie krwawiłam....wiec poprostu nie rozumiem tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mi chlopak powiedzial, ze za dlugo czekalam to bym go rzucila! Co to ma znaczyc, ze on tak mowi? Przeciez czekalas wlasnie na niego! Z nim chcesz przezyc swoj pierwszy raz i to nic dla niego nie znaczy? Mowi Ci, ze za dlugo czekalas? Daj sobie z nim spokoj i znajdz sobie kogos innego, kto poczeka razem z Toba i wtedy na pewno ten ktos pozwoli Ci sie rozluznic, bo uwazam, ze to jest powodem bolu. Jestes zbyt spieta i dlatego boli. To tak jak z wlozeniem tamponu: boli, gdy dziewczyna jest spieta a wchodzi gladki, jak sie rozluzni. Ale i tak uwazam, ze powinnas chlopaka rzucic, skoro uwaza, ze \"za dlugo czekalas\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz sama nie wiem
był raczej marnie zadowolony gdy dowiedział sie ze jest moim pierwszym:( strasznie mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulkaaa87
To odpowiedz sobie na pytanie czy warto bylo z takim goscie?? jak mozna tak powiedziec dziewczynie?? ja z moim chłopakiem to byl nasz wspólny 1 raz tez mielismy problem ale byl czuły i nie nalegał. A ja bylam spieta i mało nawilzona i mielismy problemy bo mnie bolało.. i bałam sie ciazy choc sie zabezpieczylismy za 3/4 razem zaczełam uzywac globulek bo to nawilza ale miałam uczulenie i przestalismy.. zaczełam brac tabletki i moje problemy zniknęły a seks z moim Ukochanym jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz sama nie wiem
ale ja biore tabletki.....wczesniej taki nie był, pieszczoty były zawsze cudowne...wiedział ze to bedzi emój pierwszy raz i w sumie wtedy było całkiem całkiem nie bałam sie nie bolało ..on miał jeszcze prezerwatywe i nie skonczył we mnie....bolec zaczelo za 2 razem i potem znów bolało...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty? rzuc tego palanta w cholere! to jakis zart chyba...co za matol..pewnie maczo..zostaw go zanim on ciebie zostawi a tak to sie wlasnie skonczy...na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulkaaa87
Zastanowiłabym sie 100 razy lepiej go rzuc juz teraz... bo to oznacza ze Cie nie szanuje i ze chce poprostu sie rozładowac.. blehhhhhhhh takich facetowm powinno sie zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz sama nie wiem
zrobiło mi sie strasznie przykro...to wszystko jest takie mechaniczne..takie przedmiotowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulkaaa87
Jesli 2 osoby sie kochaja to wtedy Jest Cudownie ze soba.. Powiedz po ilu z nim poszłaś do łóżka ? namawiał Cię?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz sama nie wiem
jestesmy razem prawie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulkaaa87
a wczesniej Cie namawiał???? w ogóle z tym gosciem jest cos nie tak .. chciał pewnie sprawdzic jak to z Tobą bedzie i dlatego czekał.. a teraz co nie podoba mu sie?? Smieszny jest !! kopnij go w dupe jak mu sie nie podoba!! nie jest Ci przykro ze tak mowi?? zasługujesz na kogos lepszego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz sama nie wiem
namawiał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulkaaa87
Przykro mi ze Trafiłaś na palanta!! 3maj sie i radze rzuc bo z takim kims byc kto Cie nie szanuje nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
dobrze ze do mialo byc zwęzenie, bo zwierzenie pisze sie przez rz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz sama nie wiem
na samym poczatku przeprosiłam za pomyłke, xle mi sie napisało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×