Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła małżonka

tu wpisujemy co dostałyśmy w prezencie ślubnym

Polecane posty

Gość Tyle tego było
że trudno mi napisać. Napiszę z czego byliśmy niezadowoleni: z ekspresa do kawy, a to dlatego, ze ja kawy nie pijam, mój mąż również przestał z powodów zdrowotnych, do tego rodzina uznaje tylko zaparzaną tradycyjnie, więc stoi bezczynnie w szafie i nawet gości nie zadawala. Nie zadowolił nas też kombiwar. Stoi bezużyteczny, bo zwykle używam mikrofali lub piekarnika w kuchence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomi dostali
wszystko, co uzgodnili, że chcieli dostać. Były to oprócz kasy: -aparat cyfrowy -2 komplety pościeli z jedwabnej satyny - komplet obrusów - odkurzacz - mikrofalowke - kilka jakiś kompletnych drobiazgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym
zdaniem prezenty jeżeli juz to powinny byc symboliczne, tylko pieniądze powinno sie dostawć, młodzi kupia sobie to czego potrzebuja, albo wyjada w cudna podróż poslubną i zapamiętaja ja do końca zycia. Chyba, że młodzi wyraźnie powiedza jaki prezent zadowoliłby ich. Najlepiej pytać wtedy gdy wręczaja zaproszenia, ewentualnie gdy telefonicznie lub listownie potwierdzamy przybycie. I nie ma potrzeby robic przy tym żadnych ceregieli, wiadomo że nikt z pusta reka na wesele nie przychodzi, a prezent, w tym tez pieniadze maja być przyjemnościa dla młodych a nie dla tych co ofiarowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja: (oprócz kasy, sporej na szczęście) -2 komplety satynowej pościeli -1 komplet małych ręczników (brzydki i tandetny, wyłażą mu nitki i jest jakiś śliski) -serwis do herbaty (taki sobie, może być) - komplet sztućców -komplet pożądnych garów -blender brauna z dodatkowymi akcesoriami (od gości, którym wcześniej mówilismy, że bardzo chcielibyśmy sokowirówkę) -szklaną kulę (taką z wodą i brokatem w środku) z misiową młodą para + obrazek namalowany przez moją siostrzenbicę z ta samą parą misiów (prezent od mojej siostrzenicy i siostrzeńca) -jeszcze dostaniemy łóżko (mąż kuzynki robi super meble) Ogólnie jestem zadowolona i ciesze się, że nie dostałam żadnego ekspresu do kawy (bo jej nie pijemy), robota kuchennego i serwisu obiadowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JtsJO4Vw0iJ3zjxuuth4n6eL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×