Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiaczek 7979

Czy ma ktos faceta z Belgii,Francji?Czy narzekacie na nich w łóżku???

Polecane posty

no fajnie poraz pierwszy słysze na kaffe że gość jestem:D to miłe , również goraco pozdrawiem osobe która wie skad przyszła i kim jest, tym bardziej jezeli jest z tego dumna jak ja:) 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię nacjonalizmu. w żadnym wydaniu !! ani Polskim, ani holenderskim, ani afrykańskim, ani żadnym innym !! mam głupie wrażenie że tego typu zachowania i poglądy zawsze ograniczają, a nigdy rozwijają :O :O :O nidgy nie wyprę się tego że jestem Polką, ale staram się oceniać wszystko obiektywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOBACZCIE JAK SOLARKA PLUJE
NA POLAKÓW solar.factor zaczęłam się buntowa c przed mężczynami ze swiadomością że biologicznie jestem zaprogramowana tak że potrzebuję mężczyzny. wczoraj wydusiłam z mojego POLACZKA co lubi najbardziej. koniec. 14:36 solar.factor jeśli chcesz poczytać o holendrach to daj maila. nie bedę się na ich temat rozwodzić na forum bo zaraz najadą na mnie POLACZKI. wczoraj rozstałam się z polakiem...patrz jacy polscy chłopcy są chwiejni....wyprowadzenie ich z równowagi emocjonalnej jest bardzo proste. w polsce muszę zostać na studia. DALEJ JEST JESZCZE CIEKAWIEJ http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3290551&start=180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska19
Zwykła wiśniara, a ona to niby skąd jest , wiocha wieje na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka24
wioch na 3 kopyta :D, aleporazka , chce na, zaszpanowac i zaimponowac ze sie stukała z obcokrajowcami, no nietety ja mam tylko drugiego chlopaka ale nie potrzebuje żadnego holendra. Ale wiocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebym ja na kogoś napluła najpierw ktoś musiał napluć na mnie.... .....jak kuba bogu.....tak bóg kubie..... ...znacie to przysłowie, prawda.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroda
Ja do solar. To ze mialas dwoch Holendrow nie znaczy ze wszyscy tacy sa. Ja mialam tez i on wcale nie byl wysportowany , na rekach tego nie robilismy a to ja zawsze gora bylam a nie on. Wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> sroda różnie bywa.... pierwszego z którym byłam poznałam na sensation zeszłego roku - w tym roku nie mogłam tam zagościć bo kolidowało to z egzaminami na uczelnię. drugiego na kortach tenisowych :) przecież ja nigdzie nie napisałam że oni WSZYSCY co do jednego są tacy wspaniali !! ja tylko bazuję na tym co sama przeżyłam bo wiem że za to mogę poświadczyć :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja solar.factor zapomnialam
hasła :( ale pusta jestem. ja to bardzo lubie sie stukac z holendrami i w ogole chodze po takich sportowych imprezach i prosze ich aby mnie zerżneli nawet im z połykiem obciagam. ostatnio to ciezko bo ini mówia ze z takimi brzydkimi dziwkami to oni nie chca . pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze ciągle że spałam z Holendrami bo tak naprawde to mieszkam w Amsterdamie, pracując jako najtansza dziwka w dzielnicy czerwonych latarni, moi strategiczni klijeci to Marokoczycy ktorzy lubią, brutalny sex z 3 eur, mam 161 cm i 85 kg wagi, może to wystrasza innych:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże i zamiast małego l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamada
ja sie bzykam od 4 lat z portugalczykiem(maz zeby nie bylo) i wcale nie widze zadnej roznicy wszystko zalezy od czlowieka uwazam za bezesowne porownywanie faceta jaki jest w lozku bo jest stad czy stas , penis jak penis wszedzie taki sam a od wlascicela zalezy ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×