Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniiiii

kurna ma dość niesłownych ludzi! potencjalnych pracodawców!

Polecane posty

Mówią, że odezwą się, nie odzywają się, albo z dużym opóźnieniem... ech... i to często tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniiiiii- ja też szukam pracy od kilku miesiecy ( a dokładnie od końca czerwca). Jak już wyczytałam na innych topikach, też jesteś po filologii polskiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przygotowanie pedagogiczne, więc mogę uczyc w szkole. Dziś byłam na 1 rozmowie w związku z pracą na stanowisku nauczyciela. Mieszkam na Mazurach,a na miejsce na które staram się dostac , są chętni nawet ze Śląska ( byłam świadkiem rozmowy telefonicznej osoby chętnej na to stanowisko z p. dyrektor). Myślę więc, że szanse są marne, bo nie mam doświadczenia jako nauczyciel. Chętnych masa, a jest przecież wielu nauczycieli, którzy mają już doświadczenie i kilka fakultetów. Załamka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz może nie będzie tak źle. tez ma ciągle te myśli, że ludzie mają większe doświadczenie ode mnie i że ciezko mi bedzie gdzieś się załapać. dlatego szukam też staży, no ale jak na razie i to niebardzo idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jakoś nie wierzę , że mi się uda. :( Pod koniec tygodnia otrzymam odpowiedź. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. mi mieli najpóźniej mailem dziś przysłać w sprawie stażu jakieś info, no ale oczywiście nic nie przysłali.. wkurzające to brak szacunku po prostu. niedługo zaczynam socjologię zaocznie, może to że będę na prawach studeckich coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniiii- może lepiej było wybrac kierunek bardziej ścisły. Ja jeśli nie znajdę pracy , pójdę na administrację lub coś podobnego. Socjologia to kolejny humanistyczny kierunek, a wiesz, że w Polsce na brak humanistów nie narzekają. Pomyśl nad tym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nastepne bezrobotne
polonistki :) to tak jak ja .. i co? zastanawiam sie gdzie jeszcze mogla bym pracwoac, w szkolach mnie nie chca bo nie mam doswiadczenia ( a praktyki to co?????? jak mam zdobyc doswiadczenia skoro mnie nigdzie nie chca bo go nie mam? to jest chore...) zastanawiams ie czy moze w jakims biurze? sekretarka czy cos w tym stylu? w ksiegarniach nie ma miejsc.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×