Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana w życiu

topick tylko dla aktualnych studentek/studentów! zapraszam!

Polecane posty

Cześć wam ! Założyłam taki topic, bo temat jest mi w tym czasie niezmiernie bliski (wszak rekrutacja już pełną gębą) gdyż w tym roku wybieram się na studia. And...the question is... jaki kierunke i jakie studia? Poszukuję zaocznych i na moją kieszeń. Zastanawiam się nad : - filozofią - psychologią - informatyką - dziennikarstwem Czy są tu jakieś ŻAKI SZKOLNIAKi którzy mogą conieco powiedzieć o swojej uczelni, opowiedziec o wadach i zaletach danych szkół, polecić coś? Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie skąd jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to niby co jest
"powiedzieć o swojej uczelni"???? To na co ktos ci ma opowiadac o UJ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff..........
to idz do bibloteki wypozycz sobie informator i potem ewentualnie pytaj jak jest na poszczegolnych uczelniach a nie ze kazdy ma Tobie opisywac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam_pecetologię
Tylko informa. Humanistów jest NADMIAR. Potem problem z pracą. Poczytaj po forach, komantarzach do newsów itp ile zarabiają informatycy :) Zaoczna informa na UG 2300 za semestr i bardzo łatwo się dostać - wystarczy około 25 pkt / 100 z rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam_pecetologię
A psychologia jest albo masakrycznie droga (coś z 5000 za sem.), albo baaaardzo ciężko się dostać (po 20parę osób na miejsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×