Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kubss

Bezrobocie to jakaś ściema....

Polecane posty

Ano, daję ogłoszenia do prasy, w internecie, ba nawet na kafeterii dwa wątki założyłem. Myślicie że ktoś się odezwał ? Nie. Żadnego cv ani nawet zapytania. Więc gdzie ci bezrobotni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka oferte masz? bezrobocie to nie sciema, ale nie licz na to, ze ktos wezmie na powaznie oferte zamieszczona na kafeterii gdzie wiekszosc to uczaca sie mlodziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może proponowałeś takie
grosze, że nikt przy zdrowych zmysłach i szukający pracy żeby przeżyć, nie był zainteresowany. Niektórzy myślą, że przy tak wielkim bezrobociu można niemal niewolnictwo wprowadzić i płacić jakieś grosiki z którymi nawet nie wiadomo co zrobić, bo żyć się za to nie da. I pracować dzień cały z pocałowaniem ręki, bo ktoś zaproponował 500 brutto za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka myszka
Czy można zapoznać się z Twoją ofertą ? Ja szukam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież napisałem że daję ogłoszenia do prasy i na różne portale. Ja rozumiem że komuś może pensja nie odpowiada czy coś tam - ale żeby to wiedzieć trzeba najpierw zapytać, a tu ni hu hu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadnę ..
Pewnie była to praca przedstawiciela handlowego lub cokolwiek związanego z szukaniem głupich i naganianiem stada klientów firmie. Do tego mało kto by miał predyspozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, w takim razie cvzekamy na oferte. Ja jestem na etapie szukania pracy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"może proponowałeś takie\" >>> no właśnie, stały problem. Jak ktoś napisze że nei może znalezc pracownika to odrazu podnoszą się takie głosy. Czytaj - \"NIKT SIĘ NIE ZGŁOSIŁ\" ! Jakoś nie mogę zrozumieć ludzi którzy wolą siedzieć na zasiłku za 450 zł i biadolić. Szukam osób do prostych prac na magazynie, kwalifikacji dużych nie wymagam (praktycznie żadnych) oraz handlowiec-kasjer (ka). Miejsce pracy Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można.........................
może źle sformułowałeś to ogłoszenie albo namiarów na siebie nie dałeś? Ponadto ci poszukujący być może nie mają komputera? Dawaj tutaj, tyle, że tu do końca wakacji zwykle nieletnich pełno, którzy o seksie chcą pogadać a nie pracy szukać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. bo piszecie równocześnie ze mną. do \"nie zgadnę ..\" >>> ano właśnie że stała pensja i praca na miejscu. Rozpuszczone towarzystwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można.........................
osoby na zasiłku zwykle pracuja też na "czarno". Więc się nie dziw, że nikt za takie właśnie pieniądze nie będzie cały miesiąc po 8 godz. pracował. Na zasiłku jest "dyspozycyjny" i może dorobić, bo za takie pieniądze jak sam doskonale wiesz, przeżyć się nie da. I nie udawaj, że tego nie rozumiesz, bo w to nie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadnę ..
No dla mnie nie na miejscu. Jestem w południa Polski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawa czyli
czyli z 2 tys. na rękę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraa
chlopie bo jak ktos szuka pracy biurowej to niech to bedzie rpaca biurowa a nie okazuje sie ze to sprzedawnie kaset na jakims bazarze jak pisza ze ma byc magazynier to niech tak bedzie a nie j.w kazdy bezrobotny w koncu sie zniechceci jak odpiwei na ogloszenie i sie okazuje nie prawda to co oferuja a jeski ktos zamieszcza ogloszenie i daje maila kubss@o2.pl to czego sie spodziewasz?????????chlopie daj se siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura_
Ludzie jak jest praca to trzeba się przeprowadzić ;) ja ze swoim facetem przyjechałam do stolicy bo tu była praca a u nas nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można.........................
daj tę ofertę tutaj, to zaraz ci powiemy, czemu odzewu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i typowe dla polskich pracowników. Jęczenie że zbyt mało daję - a gdzie napisałem ile ? Że praca za ciężka. Że pracodawca oszukuje, a to że stanowisko inne, a to że e-mail nie odpowiada (akurat na forum nie umieszczę emaila firmowego bo mi zaraz go zaspamuja) Ma ktoś ochotę to podaję email i telefon firmowy w emailu powrotnym. Ba, zparaszam nawet na rozmowy z innymi pracownikami przed podjęciem zatrudnienia. Firma spora, 4 przedstawicielstwa. Bezrobocie to fikcja, bo jak to nazwać ? Kiedyś pracownicy sami przychodzili i było widać że zależy im na pracy. A teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka myszka
A czy mógłbyś zaprezentować swoją ofertę szczegółowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz wszyscy
chodzą i pytają w firmach w londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka myszka
Bardzo proszę, szukam pracy. Jakie są warunki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedhanter
Pokaż to ogłoszenie, to powiem Ci co może być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można.........................
no już podał o 9,22. Też doczytałam teraz dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale oferty nie będę prezentował szczegółowo bo.... 1. temat wątku to nie \"szukam pracowników\" ,a \"bezrobocie to fikcja\" i na ten temat chciałem podyskutować. Moim zdaniem bezrobotni są strasznie rozpuszczeni, nie wiem ale chyba nie znięchęceni. Tyle ogłoszeń z pracąjest a nikomu się nie chce pracować bo słucha bajek jak to słodko za granicą. Dziwne jest to że za granicami zap**** całymi dniami i nie narzekają. Rozumiem że ma tu wpływ wysokość wynagrodzenia kraj-zagranica, ale skoro siedzisz już w kraju to pracuj za pensje krajowe, no ale skoro jesteś wybitnym specjalistą to pracuj nawet za pensje światową w kraju. Tyle tylko, że spora grupa bezrobotnych nie ma wogóle kwalifikacji, a oczekuje niewiadomo czego. Pis da czy Samoobrona w walizce przywiezie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura_
O matko, no napiszcie do faceta na maila to wam poda szczegóły...:o Przecież wyraźnie zaznaczył, że na forum tego nie zrobi, wiadomo jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawa czyli
Jakaś bardzo tajemnicza ta praca !!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka myszka
A czy można prosić ofertę na gumka_myszka@wp.pl Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, coś mi się wydaje, że to nie z ogłoszeniem jest \"coś nie tak\", tylko niestety z ludźmi jest \"coś nie tak\". \"Pewnie była to praca przedstawiciela handlowego lub cokolwiek związanego z szukaniem głupich i naganianiem stada klientów firmie.\" Jakie to charakterystyczne ! Aż dziw bierze, że w naszych czasach, ktoś może nie rozumieć, że KAŻDA firma istnieje tylko dlatego, że ma klientów i całym sensem pracy ( tyle że w różnej formie ) jest utrzymanie starych i pozyskanie nowych klientów. No ale z tego co widać, większość chciałaby siedzieć za biurkiem, robiąc coś nie wiadomo po co, jak najdalej od klientów, którzy są tylko upierdliwym dodatkiem do wykonywanej pracy. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z Kubss
populistyczne chasła mieszają ludziom w głowach, do tego dochodzi jeszcze słodkie lenistwo i takiemu jednemu z drugim wydaje się, że lepiej leżeć i nic nie robić albo, że do pracy chodzi się tylko dla dekoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie wierze w bezrobocie
tzn owszem -jest dla socjologow, psychologow, polonistow i innych humanistow,ktorzy szukaja pracy w zawdodzie. Natomiast prace fizyczną mozna znalezc bez problemu, ale ludziom sie nie chce ,albo oczekuja nie wiadomo jakich pieniedzy ,w dodatku za byle jak wykonana prace. Chocby tzw fachowcy - kafelkarze, tynkarze. Przerabiam remont domu, wiec wiem, co mowie. Jest to tragedia, faceci nieslowni, bez wyobrazni, knocą potwornie, zdzieraja. No coz, czekam , jak mąż wezmie urlop , wtedy zrobimy co sie da sami, bo juz mi rece opadaja. To sa proste prace, a faceci uwazaja je za cos nadzwuczajnego, łaske robią. Coz, po 2ch fakultetach musze byc -no i potrafię,tylkozycia na to wszytko szkoda - kafelkarzem,malarzem , stolarzem, fryzjerką, krawcową, hydraulikiem, bo nie moge patrzec, jak ludzie spieprzaja beztrosko prostą w koncu robote i biora ciezkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×