Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskana

ropna wydzielina u 4 misięcznego dziecka !!!

Polecane posty

Gość zatroskana

U mojej czteromiesięznej córeczki zauważyłam od trzech dni wydzielinę z oczek, szczególnie rano po przebudzeniu ma oczka zaklejone ropą taką zielonkawą, mała nie marudzi ale ma zaczerwenione oczka przemywam jej przegotowana wodą . czy kóras z Was miała coś takiego jestem umówiona do okulisty ale dopiero na piątek i martwię się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalenie spojówek, przemywaj solą fizjologiczą przedtem starannie myjąc ręce, od okulisty penie dostaniesz antybiotyk w kropelkach, to nie boli dziecka i tyle dobrego. Po przemywaniu też myj ręce, ja sie od swojego dziecka tym zapalenie zaraziam. Rumianek często uczula. Więc jak nie solą to raczej zwyką herbatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takich sytuacjach sprawdza się sól fizjologiczna dostępna w aptece. Przemywać wyjałowioną gazą od strony zewnetrznej do wewnętrznej oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasnie miaam napisac że od zewnętrznej do wewnatrz. W każdym razie mój syn mia identyczne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzedniczka ma rację,mogą być przytkane kanaliki łzowe. w takiej sytuacji przy przemywaniu oczek naciskaj dość mocno ale z wyczuciem miejscemiędzy noskiem a wewnętrzną stroną kącika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
dzięki dziewczyny, ja przemywam tylko woda bo rumianekiem sie boje a herbatą nie pomyslałam, małej to chyba nie dokucza bo jest radosna i nie zuwazyłam ze trze oiastkami oczka czyli nie swędza ją. Jeżeli chodzi o zatkane kanaliki łzowe to jak jest głodna to płacze załosnie i zalea się łzami więc chyba to odpada ale nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córcia ma dwa latka
Mieliśmy to samo i rumianek bardzo pogorszył sprawę. Pomogła Biodacyna. Tak, jak pisały dziewczyny powyżej, przemywanie wodą jest w tej chwili najlepszym wyjściem i oby do piątku! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały jak płakał też miał łezki a jednak kanaliki miał przytkane. Pamiętam że długo się z nimi mordowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie kup sól fizjologiczną i przemywaj oczka dwa razy dziennie. Na pewno ropienie ustanie. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszla do pediatry da recepte na krople do oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×