Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chanelka

CHANEL,LOUIS VUITTON!!!

Polecane posty

Gość chanelka
ale polacy lubia krytykowac,ojj dziewczyny zastanowcie sie,wiecie co smieszne jestescie,takie agresywne laski tylko czekaja aby komus nawrzucac,obojetnie za co,no co co innego maja robic,AHHHH SZKODA GADAC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambii
sprzedam lv oryginalne i podrobki nelee@onet.eu zapraszam ,fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerouno
moje zdanie jest takie - prostackie tandeciary lansujące się na prawdziwe znawczynie mody (chyba w remizie strażackiej albo podobnej mordowni). żAłOSNE DO BóLU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evele
numerouno zamknij sie prostaku, pod stol! www.luxury-wear.com - tam maja niezle torby i mozna sie troche potargowac z cena, przynajmniej mi sie udalo, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quassio
a znacie podobne sklepy internetowe tyle ze z akcesoriami dla mezczyzn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie same
tandeciary na tym topiku, tylko garstka myslacych dziewczyn, reszta to tanie remizowe wiesniary, ktorych nie stac nawet na nie firmowe ladne torby wiec kupuje podrabiane gowna...plastikowe podrabiane rozowe barbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia777
a ja chciałam zapytać chanelke i kristal gdzie kupujecie te rzeczy ? podajcie prosze jakies namiary, chetnie bym skorzystala. pozdrawiam was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOUGE
Jeśli macie chęć moge sprzedać tanio zegarki LV tak wyglądają w razie pytań piszcie na maila www.vouge.fotosik.pl 180 zł i jest wasz zapraszam przywieziony z paryża kolor czarny, róż i brąz -te 3 ostatnie sztuki naprawde tanio a wykonane są pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za ludzie
21:47 to na takich jak ty wiec dziwie sie, ze majac tyle lat jestes tak bezmyslna i bezwyobrazni. I powtarzam jeszcze raz: jak ludzie w tym kraju beda myslec jak ty, ten kraj nigdy nie przestanie schodzic na psy. Skonczylam dyskusje. Zegnam i zycze zmadrzenia. Najwyzszy czas na to. DZIEWCZYNO, CO TY Z LOUISEM VUITTONEM SIE SOLIDARYZUJESZ? NIE WIDZISZ, ZE TE MILIARDOWE FIRMY NIE SA DLA POLAKOW? CO, SZKODA CI, ZE KOLEJNYCH MILIONOW DOLAROW NIE ZAROBIA? BADZ CHOCIAZ TROCHE PATRIOTKA:) POZDRAWIAM WIDZACYCH, ZE POLSKA JEST KRAJEM BIEDNIEJSZYM, NIZ ZACHODNIA EUROPA I USA.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za ludzie
JESZCZE TYLKO DODAM: NA PEWNO POPRZEZ KUPOWANIE TOREBEK ORYGINALNYCH ZA 1000 DOLCOW SIE DOBROBYT W POLSCE NIE ZWIEKSZY, A WRECZ ZMALEJE (KASA WYPLYNIE A LV RACZEJ NIE MA ZAMIARU TU INWESTOWAC) SWOJA DROGA MAM WIELU ZNAJOMYCH PRACUJACYCH WE FRANCUSKICH FIRMACH W KIEROWNICTWIE SA ZAWSZE FRANCUZI, FIRMY TE EKSPLOATUJA POLSKE, WYCIAGAJA ZYSKI A NIEWIELE DAJA (PLACE W AUCHAN??) CO TU DALEKO SZUKAC: FRANCE TELECOM I TEPSA. MYśLCIE LUDZIE, MYśLCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouge
to poproszę o namiary na POLSKĄ firmę produkująca ładne a przede wszystkim dobre zegarki nie mam więcej pytan.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gamonicy wyzej
i innych takich "madrych": powtarzam za innymi, jesli kogos NIE STAC na tego typu firmy to ich NIE KUPUJE, bo inaczej sie osmiesza. Ludzie drodzy, czy wy chcecie sobie jakos podniesc samoocene tymi podrobami czy jak?? Przestancie byc zalosne! A jezeli uwazacie, ze za malo zarabiacie to wyjedzcie z kraju, doksztalccie sie, znajdzcie inna prace, nie wiem radzcie sobie same tylko nie udajcie "bogaczki" przez podroby, bo jestescie tragicznie zenujace:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cholere ci polska firma
ja mam orginalny zegarek D&G i kupilam go za 280 euro i uwazam, ze az tak ogromna kwota to nie jest!!! Ludzie, idzcie do pracy, wezcie sobie odkladajcie kase to stac was bedzie na rozne rzeczy ORYGINALNE, a nie smieszne podroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ZNERWICOWANEJ
dziewczyno opamiętaj się co kogo obchodzi co ty masz jak i tak jesteś nieszczęśliwa i złośliwa - po co tyle nerwów poczytaj o tolerancji albo wyjedź za granice się tam jej nauczyć niech każdy nosi to na co ma ochote i żeby jak najmniej takich zakompleksionych i zamkniętych umysłow było ja ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego
ze w tym kraju taki burdel, skoro laska pisze "niech kazdy nosi to, na co ma ochote" i tym popiera czarny rynek podrob, kradzione firmowe kosmetyki, ktore sprzedaja na targach (bo oczywiscie skoro nie stac kogos na takie ciucht, nie stac tez na kosmetyki wiec leci na rynek i tam kupuje)...zreszta szkoda slow...zalosne jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urock
Podaje link do sklepu polskiego z replikami. http://www.luxury-wear.com/index.html Ja sama ma do odstapienia swietne podróbki torebek Luis Vuittona i inne rzeczy ale nie bedę tu się rozpisywać bo mnie rozjada te KOMBAJNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki z ciebie
urock ja z koziej dupy traba:o Twoj nik ma sie nijak do twojej postawy tandeciaro:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Urock i swietne podroby - te torebki nawet nie zasluguja na miano podrobki to KWAS TOTALNY !!!!!!!!!!! -poprzecinane loga - rozmieszczone loga ala fala morska -zlote dodatki , wygladajace jakby mialy odpac w trakcie przesylki -dopiete metki ( LV metki NIGDY nie sa doczepione do torebki) -LV nigdy nie dodaje kawalka skory ( w tym przypadku) ala skory to pierwsze po czym mozna poznac PODROBE!!! - hehe Made in....gdzie ?????????????? Takiej kichy TOREBKI nie widzialam nawet w Chinach!!!!!!!!!!!!!!! -"Skóra ekologiczna" hehehhehe (brzuch mnie ze smiechu rozbolal) 320 zl -za taki kotku szajs ? Chyba Ci sie w glowce poprzestawialo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
PS. a ten numer seryjny to juz w ogole cos niesamowitego... przeciez to podroba jedzie na 300 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
"Gianni Versace " na przodzie inicjaіy Donatella Versace" hahahahaha - no to w koncu Donatella czyGiannia a moze VERSUS na podszewce ???????? Szkoda tylko,ze takiego modelu nie bylo w zadnej z w/w lini. Skora ekologiczna ? Donatella moze i miala problemy z finansami,ale nie do tego stopnia,zeby torebki skorzane robic ze skory ekologicznej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie
tandeta tandeta i jeszcze raz tandeta!!!! znam jedna laske, ktora sie ubiera wlasnie w podroby lv d&g, gucci itp i wierzcie mi wszyscy na roku doslownie WSZYSCY sie z niej smieja!! na litosc boska wygladacie przekomicznie, przeciez nikt nie ma nawet cienia watpliwosci ze to podrobka, bazarowy stajl. Wstydzilabym sie przejsc pod blokiem w czyms takim a dopiero wyjsc do miasta albo na uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Fedi Spy - tez ciekawe zjawisko:-) Suwak prz zamku jest taki jak sprzed 10 lat a torebka z 2005 kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie smieszni
tacy mega znawcy oryginalow i podrobek hahahaha leze ze smiechu :D:D:D:D ja kupuje same oryginaly bo mnie na to stac a takie idiotki jak wy i tak beda mowic ze mam podrobke..tylko w Polsce jakie takie zacofanie.. ciesze sie ze bywam tu bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jestescie smieszni - tak sie sklada,ze akurat sie na tym troche znam. Osobiscie nie znosze LV, bo nie jestem slupem reklamowym. Mam jedna torebke z kolekcji Epi. Wiekszosc moich torebek pochodzi z firmy Fontana (firma wloska) . Produkuja dla Chanel, kiedys szyli dla D&G (firma/fabryka miesci sie w Mediolanie). Posiadam tez kilka oryginalow Gucci - kolekcja 2002 (moja ulubiona). FAKE widze na odleglosc 100 metrow ( a jestem krotkowzroczna) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie smieszni
ok..ty sie moze znasz ale dam sobie reke uciac ze wiekszosc tych wrzeszczacych na podrobki w ogole nie ma o tym pojecia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urock
Nooo, mocna jesteś.Aż mnie powaliło. A teraz pampersa zmień bo się zlałaś z tego nadymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jestescie smieszni - nie tylko sie znam,ale tez jestem przeciwniczka podrob. Uwazam,ze jest masa firm produkujacych fajne torebki i za 300 czy 400 zl. mozna kupic swietna skorzana torebke. Zwlaszcza,ze czasami mozna kupic torebki znanych projektantow za grosze ...ok starsza kolekcja...moj ostatni nabytek Miu Miu (Prada) kosztowala mnie 100 Euro ( butik Prady). Miala 1 cm mazniety dlugopisem i udalo mi sie zbic cene. Po sladzie dlugopisu nie ma juz sladu a ja mam torebke oryginalna za 100 euro, ktora kosztowala 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Urock - hehe przynajmniej nikt nie moze mi zarzucic,ze nosze chamowata podrobe. Nadymana ??? A coz to znaczy ? Skoro lubisz podroby to kup sobie syrenke, przyklej znaczek mercedesa i szpanuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie smieszni
ja tez jestem przeciwniczka podrobek..nie tylko torebek ale tez kosmetykow, ZWŁASZCZA kosmetykow. nie rozumiem ludzi kupujacych kosmetyki na allegro ale ja chca to niech sobie kupuja.. natomiast tak jak napisalam najbardziej wkurza mnie fakt ze te wrzeszczace osoby sa tak zaslepione faktem ze ludzie kupuja podrobki ze nawet kogos kto ma oryginal nazwa tandeciarzem bo nie odroznia oryginalu od podrobki i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jestescie smieszni - dlatego wlasnie nigdy nie kupuje torebek GG FF czy innych logowatych, bo te sa najczesciej podrabiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×