Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snicket

Dieta ketogeniczna

Polecane posty

Czy stosowałyście diete ketogeniczną? Czy przyniosła Wam jakieś efekty? Czytałam, że jest to dieta typowo odchudzająca, polegająca na ograniczeniu (albo wyeliminowaniu) węglowodanów z diety. Dlatego organizm czerpie energię z zapasów tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeni
Hej snicket:) widze ze jestes stałą bywalczynią tego forum:P może chcesz zaczac diete razem ze mną:>? bardzo chce z kims sie dzielic mojimi humorami i osiagnieciami podczas odchudzania co ty na to:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) Mam pytanie jak straciłaś tyle kg i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do snicket
jesli mi powiesz jak szybko mozna schudnac tyle co ty to Cie wysciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenni, chętnie się przyłącze do walki z tymi .... kilogramami Schudłam tak dużo :) na diecie norweskiej, polegała na jedzeniu jajek i grapefruitów. I tak z ciekawości - ile masz lat, wzrostu no i ile ważysz:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrzuciłam je w ok 2 tygodnie. nieźle no nie:D taaa, jestem stałym bywalcem tego forum bo mi sie nudzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niccola
tyle schudlas w ciagu 2 tyg??? 14 kg? wow!!! dajesz dziewczyno nadzieje;) ja probowalam kiedys norweskiej, nie jest zla:) ale i tak nie wytrwalam;) naprawde gratuluje i jestem w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snicket ale tylko
jajka i cytrusy czy cos jeszcze,sciskam mocno ,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ograniczyłam do: Śniadanie - 2 jajka gotowane na twardo + grapefruit Kolacja - taka jak śniadanie I czasami na obiad gotowane mięso - np, pierś z kurczaka:D i duuuuuuuuuuużo jabłek bo bez tego jak bez nogi:D Kto się zaczyna odchudzać?? Ja raczej na tą nie idę, bo mi rodzice nie dadzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOooo widze Jenni że tak jak ja chcesz schudnąć do 4 września:D:D ten początek roku motywuje:D Dlatego już dostaje adziabadzia 6Weidera, chciałam biegać, ale nie mam z kim... i wogóle jak coś zjem nadwymiar to chce mi sie płakać.. a dzisiaj najadłam się frytek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jadła bym tylko jajko, grejpfruta i jabłko schudła bym te 8kg jak myslisz:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudłam stale !!! w każdym tygodniu 1 kg. Byłam juz tak chuda, że mój mąż miał siniaki po.... no wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tez jadłam duzo... ale od jutra dieta i musze cos wymyslic zeby zrzucic conajmniej 8 kg do konca wakacji oczywiscie ze 4 wrzesnia daje motywacje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że tak. Jak na tą dietę to nawet niedużo :) Ale proponowałabym, żeby jeść 1 - 2 jajka + grapefruit - dwa razy dziennie i do tego np jabłka - moje ulubione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to dużo jak sie zwykle odchudzam to jem np tylko grejpfruta albo tylko arbuza...ale zazwyczaj po takiej diecie rzucam sie na jedzenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent - J23 Jak się wziąść za tą dietę? Czy samo ograniczenie węglowodanów wystarczy? Czy trzeba mieć jednak jakieś specjalne odżywki i odpowiednio wszystko przeliczać? I najważniejsze czy te kg wróciły Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie w trakcie diety rzucam, już po południu czuje że jak czegoś nie zjem to ... umrę, tak w skrócie Rano moge być na głodówce, a eszte dnia moge jeść jak sumo:D i tak też wyglądam:D Jenni, będziesz stosować tą dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko potrzebuje twojego wsparcia;) kurcze az nie moge uwierzyc ze tyle schudłaś;) ja schudłam najwiecej 6kg w 7dni;P ale bede jadła jedno jajko grejpfuta i jabłko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam, wiecyorem po takim menu, ręce same by mi szły po ciastko ;( Wspieram Cię jak tylko mogę!! Bierz się do roboty!! Uda Ci się!! :) TYLKO UWAŻAJ BO ZOSTANIE CI SKÓRA!! używaj kremów itp Myślałaś o jakis ćwiczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze myslalam wystarczyly by np pare brzuszkow i przsiady i jeszcze jakies tam sklony? za bardzo mi sie nie chce cwiczyc przy tak niskokalorycznej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam tylko kapuśniaka przez cały dzien ale tego normalnego z kwaszonej kapusty nie ta zupa cud;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu znowu nie chcesz jej jeść? Ja nie moge norweskiej, bo mam obrzydzenie do jajek, dzisiaj zrobiłam sobie omleta - to nie było przyjemne uczucie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie ćwiczeń weidera: jestem po 7 dniu (równy tydzień:D) ubyły mi 3 cm w tali - tyle zauważyłam i jestem zadowolona szukam jakiś ćwiczeń na talie i BOCZKI, w szególności Boczki!! reszta jest mniej ważna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo juz mi sie znudziła i chce coś innego chce teraz szybko schudnąć a od roku szkolnego przejsc na diete bardziej rozwazną jesc sniadania i obiady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×