Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda21/

dziewczyny poradzcie czy mi wypada nosic cos takiego

Polecane posty

Gość magda21/

dwa dni temu kupilam sobie taką białą spódniczke krótka na górze jest prosta a poniżej sa takie dwie falbanki tego lata weszły w mode i teraz tak sie zastanawiam czy nie jestem troszke za stara na taką spodniczke czy sa tu dziewczyny które chodza w takich spodniczkach ile macie lat dodam ze ja w te wakacje zaczełam chodzic w spodniczkach i moja pierwsza jest zupełnie prosta dzinsowa a ta jest druga i moze dlatego nie jestem do niej przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam coś takiego
:] i 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelele
masz 21 lat?? wypada wypada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie razisz figurą to w każdym wieku wypada ;) oczywiście bez przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 lat i na dodatek w ciazy :), no ale to bylo jakis miesiac temu bo juz sie w nia nie mieszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda21/
figury nie mam złej jestem szczupła ale nie wieszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda21/
a jesli chodzi o wygląd to mam 21 lat ale kazdy daje mi mniej tak 17 18 wiec młodo wygladam chyba sokoro tak uwazają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezwierzęcona
tego typu dylematy mogłabyś mieć w wieku 50 lat... albo gdybyś miała spooorą nadwagę...daj spokój, ubieraj to, na co masz ochotę, byle dobrze w tym wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda21/
mam tez biały zakiecik ze sztruksu czy cos podobnego czy moge go nosic zamiast kurtki np do dzinsów i czy mozna ubrac krótką spodniczke i do tego zakiecik z długimi rekawami bo ostatnio jak tak sie ubrałam to wydawało mi sie ze ludzie sie na mnie patrza ale nie wiem czy dlatego ze tam nad morzem wszyscy w dresach a tylko ja w zakieciku ( ni jest to jakis elegancki zakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda21/
zezwierzęcona wiem ze to troszke dziwny problem ale uwiez mi ja od wielu lat nie chodziłam w spodniczkach obojetnie czy lato czy zima latem najwyzej ubierałam spodnie 3/4 nawet w krótkich spodniach na dwór nie wychodziłam i w tym roku jakos mi sie odmieniło i kupiłam spodniczke dlatego mam wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezwierzęcona
wiem, wiem... mam tyle lat, co Ty i też dotychczas chodziłam tylko i wyłącznie w spodniach, nawet latem. koszmar. w tym roku doszłam do wniosku, że bez sensu sie tak męczyć...po co później pluć sobie w brodę, że w momencie, kiedy jeszcze było co pokazać ja z uporem maniaka zakrywałam co się dało. i ubrałam krótką sukienkę, ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda21/
to widze ze rozumiesz moje rozterki a niestety nie mam nikogo kto by mógł mi doradzic ( a jak ty sie czujesz w spodniczce bo ja jak ja załozyłam na poczatku to mialam uczucie ze mi tylek widac a teraz to jak jest ciepło to za nic niechce jej zzdjac) jak przymiezałam ta spodnczke to mama mi powiedziała ze wyglądam ładnie a zaraz po tym jak dziewczynka i to mnie zbija z tropu ale mam kolezanke i ona ma 19 lat i nosi podobna spodniczke i mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliccccgggcccek
22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×