Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aloiram

odzyskanie długu

Polecane posty

Słuchajcie. Mam problem. Pożyczyłam swego czasu znajomej troszkę kasy, uwierzyłam jej na słowo, że jak będzie miała pieniądze to jak najszybciej odda a teraz wymiguje się. Już sama nie wiem jak do niej dotrzeć. Nie chodzi mi tyle o pieniądze, ale o sam fakt oszustwa. Poradzicie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, czasem naiwność nie popłaca :) W każdym razie dobrez by było wymusić na niej oddanie pieniedzy przez presję psychiczną. Tzn. nagłosnienie tej sprawy wśród waszych wspólnych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez pozyczylam
koledze swego czasu 150 zl niby nie jest to duza kwota ale kurcze jak dla mnie calkiem sporo bo 150 zl piechota nie chodzi.Od tamtej pory chocby nie wiem co NIE POZYCZAM-przez ponad dwa lata musiala wrecz prawie zebrac zeby mi oddal te pieniadze bo stwierdzilam ze nie podaruje mu tych pieniedzy w prezencie cholera jasna.W koncu oddal ale JUZ NIGDY WIECEJ nie bede taka naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozmawiałaś z nią na ten
temat ? Powiedz jej że są ci potrzebne pieniądze, że nie tak się umawiałyście, że miała zwrócić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozmawiałaś z nią na ten
a jak to nie pomoże to trzeba ją postraszyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez pozyczylam
rozmowa niewiele da niestety-ja tez temu frajerwoi mowilam wiele razy ze pieniadze sa mi BARDZO potrzebne-i faktycznie byly...ale to wszytsko jak grochem o sciane.Mam nadziejej ze autorka nie pozyczyla zbyt duzej kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GretaBe ma rację. O zwrot długu możesz głośno upominać się nawet w dużym gronie na imieniach. Byle kulturalnie, bez iknwektyw. W zwyczajnej rozmowie. Przy okazji spotkań przeważnie gada się o pogodzie i pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odzew! Słuchajcie ja pożyczyłam 2 tysiaki. Juz nawet nie wkurza mnie fakt, że to taka kwota tylko to, że BABSZTYL okazał się oszustką! Moja znajoma- a tak pieknie mówiła. Dałam się nabrać. Rozumiem, że nie pozostaje mi nic innego jak wściekać się we własnych ścianach. ALE JA NIE POTRAFIĘ TAK TEGO ZOSTAWIĆ!! Straszenie słowne nic nie daje, wstyd także nie wchodzi w grę a windykator potrzebuje oświadczenia sądowego:-( Nie ma chyba rady. Nie można wierzyć w ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ja
jeśli masz świadków (albo możesz mieć) ustnej umowy pożyczki to wal do sądu, zapłaci jeszcze odsetki i koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deborka02
Tak to jest jak się wierzy ślepo w czyjąś uczciwość. Teraz po prostu musisz udać się do firmy windykacyjnej. Jedna z lepszych jest Volenti sp. z o.o. Pochodzi z Sosnowca, ale są niezastąpieni, dlatego wsiadaj w samochód i jedź, jeżeli zależy Ci na odzyskaniu długu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jeszcze lepiej jest skorzystać z usług komornika, kontaktowałem się z http://www.tarnow-komornik.pl/ i gdyby nie komornik to bym nie miał pożyczonych pieniędzy z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lezorska
Jedną z form windykacji jest też windykacja samodzielna http://vindicat.pl/ Polecam ją szczególnie osobom, które są w trudnej sytuacji finansowej, bo w vindicat usługi windykacyjne są najtańsze na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja też namawiam do komornika, bedzie wszystko zgodnie z prawem zalatwione , jak nie znasz dobrego to mysle,że http://www.komornikbytom.eu/ pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damerotr
Komornik powinien być już ostatecznością, podobnie jak skąd. Zgadzam się z tym, że vindicat jest dobrą opcją. A jak się komuś nie chce, to niech po prostu wystawi tam wierzytelność na giełdę długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kwota jest istotna to warto się zdecydować na radykalne kroki, mnie były wspólnik był winny sporą kasę, kancelaria komornicza z Gdańska http://komorniksadowygdansk.com.pl/ szybko mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam namiar do dobrego komornika w Bytomiu: http://www.komornikbytom.eu/ jeśli ktoś jest z tych wkasnie okolic i będzie potrzebował wlasnie takiej pomocy to polecam, spoko fachowiec, potrafi wycisnąć z dluznika to, co jest winien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komornik to ostatecznosc. Najpierw warto sprawdzic dobrego windykatora. Eureka finanse ze Szczecina zna się na odzyskiwaniu długów. Mi przynajmniej pomogli i pieniądze wróciły do mojej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakiś cennik tej eureki? Zbieram wszystkei dane i wydają mi się ok. Korzystalas, jestes zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że musisz chwycić się najbardziej drastycznych środków. Gdyby to była faktycznie uczciwa znajoma to w mgnieniu oka oddałaby Ci pieniądze. Miałam podobną sytuację i zgłosiłam się do http://inkasso.opole.pl/ -co prawda zajmują się windykacją i ściąganiem długów wynikających z faktur VAT, umów cywilno-prawnych oraz wyroków sądowych ale może przy tak dużej sumie pieniędzy pomogą i Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReniStar
Ja również musiałam starać się odzyskać dług. Dotyczył on po prostu niezapłaconych faktur. Musiałam się zwrócić do firmy windykacyjnej Solventoir, która pomogła mi odzyskac należne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PalemkaCanolli

Solventoir według mnie to jest najlepsza firma windykacyjna. Trafiłam na nieuczciwą klientkę, typową szczekaczkę.. dużo by opowiadać. Nie chciała zapłacić za to co wykonałam dla niej. Ale zapłaciła :] na całe szczęście dzięki właśnie tej firmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renii
Dnia 27.04.2019 o 11:47, Gość PalemkaCanolli napisał:

Solventoir według mnie to jest najlepsza firma windykacyjna. Trafiłam na nieuczciwą klientkę, typową szczekaczkę.. dużo by opowiadać. Nie chciała zapłacić za to co wykonałam dla niej. Ale zapłaciła :] na całe szczęście dzięki właśnie tej firmie. 

Dzieki za tutejsze opinie bo właśnie trafiłam na ta firmę. też pomogła mi odzyskac pieniądze od niepłacących klientów. ja rozumiem, że ktoś ma problemy, ale inną rzeczą jest w momemncie kiedy klient nie chce sobie zapłacić bo takie jest jego widzimisię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikzo

Ja trafiłem dzięki koledze na firmę Deputo. Potrzebowałem ściągnąć należności od dwóch dłużników (kwoty powyżej 30 tys. zł). Wcześniej nikt nie pomógł, a raczej nie chciał pomóc. A dłużnicy mówią że nie zapłacą i tyle. Na szczęście firma Deputo stanęła na wysokości zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Z odzyskaniem długu pomogła mi firma Deputo, ktora szybko i bezproblemowo odzyskała długi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atros
Dnia 15.01.2020 o 13:51, Gość Konrad napisał:

Z odzyskaniem długu pomogła mi firma Deputo, ktora szybko i bezproblemowo odzyskała długi 😉

Odkąd z nimi współpracujemy to w końcu te sprawy windykacyjne ruszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma więcej informacji o Deputo? W sieci piszą o nich wiele dobrego, a mam spory problem ze ściągnięciem długów od kilku firm. Jak to wygląda jeśli chodzi o czas odzyskania pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz szybko odzyskać należnosć to skontaktuj się z windykacja-online.pl - to firma, która ma duże doświadczenie w ściąganiu długów, więc z pewnością Ci pomogą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×