Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomożecie

W czym na wesele?

Polecane posty

Gość pomożecie

Hej! Właśnie się dowiedziałam, że w sobotę idzemy na wesele :O Kompletnie nie mam się w co ubrać... A najgorsze jest to, że nie wiem w czym teraz się chodzi na wesela... Pomóżcie znaleźć jakieś \"wzory\" w necie. Od razu mówię, że nie mam idealnej figury - góra super, dól już gorzej - grube nogi :O i nie oszukumy się - dupsko też mogłoby być mniejsze :D Ale bez przesady. Rozmiary jakie noszę to góra:36-38, dół - 40. Dzięki z góry! Ja przeszperałam już miliony stron z sukienkami, spódnicami,a le naprawdę nie wiem co byłoby odpowiednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt ni pomoze
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowa
Ja tez ide na wesele i ubieram taką czarną "imprezową" spodnice i do tego bluzka bez pleców (tez czarna). Kumpela mnie skrytykowała ze na czarno ide ale za przeproszeniem ..wali mnie to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie
wybieram w komplecie - gorset i spodnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no qrde ja tez mam ten problem
i chyba pojde w satynowej brazowej spodnicy troszke ozdobnej, ale nie wiem jaka bluzke dopasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to juz
gora moze byc złota lub czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech_prosze
hm..ja bym radzila ruszyc "dupsko":) i poszukac czegos b w necie to sie napatrzysz i tyle z tego bedzie;) ja tez ide i mam suknie wieczorowa! czuje sie w niej cudnie i mam gdzies czy tak sie chodzi an wesela czy nie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolli
Wesele to z zalozenia wesola impreza - czarny pomimo ze wyszczupla to niestety razi mlodych. To nie jest ani sylwester ani pogrzeb, moze lepiej zastapic czern glebokim kolorem: czekolada, bordo, czy ciemna zielen. Goscie maja byc tlem dla mlodych, jak piekna łąka. Na wiosenne i letnie wesela sugeruje pastelowe lub wyrazne - ale kolorowe kreacje. Pomimo ze Panna Mloda jest i tak tylko jedna to biala dluga suknia moze byc tzw "Fo pa" w przypadku gdy ma ja na sobie zaproszona kolezanka. Sugeruje stronke http://www.brides.com/fashion/dresses/gallery/bridesmaid_dresses/vendor są tam piekne sukienki zarowno krotkie jak i dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mła
a ja w czarnej sukience ide bez pleców .Tyle ze zastanawiam sie nad jasnymi dodatkami no(srebrne??) i moze ta czerń jakos sie wtopi. mi sie sukienka podoba bardzo tyle ze czarny na wesela nie wszystkim odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukka
A ja kupiłam beżową sukienkę z rękawem 3/4, jakby z koronki czy coś podobnego. Jak zobaczyłam w sklepie to pomyślałam, że to jest TO. Mam 49 lat więc nie będę świecić golizną. Ale jakie dodatki, żeby nie wyglądać mdło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLLIM
DODATKI ZALEZA OD TYPU URODY I "CIEPLOTY WYBRANEGO BEZU". LADNIE SIE KOMPONUJE Z BRAZEM, NAWET JESLI MIALYBY TO BYC NP BUTY TOREBKA I NP: BRAZOWY KWIAT PRZYPIETY JAKO OZDOBA. LADNIE SIE TEZ KOMPONUJE Z ROZEM CZY LAWENDA (JEZELI MA NIECO ZIMNIEJSZA BARWE). DLA BRUNETKI BEZ JEST NA TYLE DELIKATNY ZE WARTO ZLAMAC GO KONTRASTEM, SKOLEI BLONDYNKA JAK WPLECIE DO TEGO ZLOTE DODATKI WYGLADA PRZESLICZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaj
Mi osobiście podoba się czarny kolor na weselu.Kobiety wyglądają w czarnym tak orginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaj
Mi osobiście podoba się czarny kolor na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
mi też wydaje się, że w czarnym kobiety wyglądają bardzo elegancko i mi nie kojarzy się on tak jednoznacznie z żałobą i śmiercią. Są kultury, w których to właśnie biały jest kolorem żałoby, więc wszystko zależy od sposobu patrzenia na tę sprawę ;) W każdym razie w takiej czarnej sukience na pewno bym poszła na wesele http://www.gendai.pl/product_info.php?products_id=224&osCsid=deec41165287494f229e1d96666d1dad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiem to ja
za 3 tyg ide na wesele i mialam juz :upatrzona" satynowa beżową kiecke na szelkach [po prostu sliczna] ale niestety zwinal mi ją ktoś zprzed nosa ;((( . wiec ja pojde sukience z mojej szafy :D:D czarna, w srebrne dodatki, przewiazywana za szyją. ładna :DD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasiaczek
ja za niedługo też wybieram się na wesele. i mam własnie problem z tym czarnym kolorem... mam czerwone szpilki i torebkę. do tego sliczną czarną sukienkę i srebrne dodatki tj. bizuteria. i tak sie zastanawiam czy isc w tym czy jednak rozejrzec sie za czyms innym... w sumie zdania podzielone, ale chciałabym zeby sie wypowiedziało wiecej osób na ten temat. ewentualnie doradzcie w czym najlepiej na wesele sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ONA....
Każdy powinien iść w tym w czym się dobrze czuje i co mu sie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
czarna i brazowe dodatki no coz masakra... dodaj cos jasniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
czarny i brazowe dodatki masakra dodaj lepiej cos jasiejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zazwyczaj chodze
właśnie w czarnej! Ale do tego mam zawsze jakieś wyraziste dodattki, np. czerwone buty, torebka, biżuteria. Albo mocno turkusowe. I jest git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny problem mam
Chodzi o to w skrócie, czy sandałki są eleganckie, czy nie :P Różne opinie słyszałam, a znowu jak się przyglądam zdjęciom gwiazd w necie, to niekednokrotnie mają gołe nogi i sandałki jakieś ładne, nawet na uroczystych galach.... No więc już sama nie wiem - mam zaplanowane wesele siostry w lipcu. Mam być świadkiem. Mam już upatrzoną śliczną koktajlową sukienkę, przed kolano, ładny delikatny róż, taki trochę pudrowy. Delikatna i zwiewna. Mam ładne delikatne srebrno-szare sandałki, mogłabym zestawić całość właśnie z takimi dodatkami. Tylko właśnie kwestia tych rajstop/pończoch. Przecie do sandałków ich nie ubiorę, a znowu "gołe" nogi podobno nieelegancko...sama już nie wiem więc... Co myślicie?? Dodam, że środek lata, obstawiam że będzie cieeeepłoooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TO UWAZAM TAK...
Słyszałam kiedyś że bardzo nieelegancko jest założyć rajstopy do sandałków!!! Ze wtedy widać to coś na palce itd. W sumie racja i zgadzam się z tym!!! A jak to ma być w lecie, nogi ładnie wydepilowane i opalone to wcale nie uwazam żeby gołe nogi były nieeleganckie!!! Jak będą ładnie opalone to nawet nie bedzie widac że rajstop nie ma!!! A i wygodniej będzie i nogi nie będą się pociły jak bedzie gorąco!!! Taka moja opinia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TO UWAZAM TAK...
No chyba że zrobisz tak że do koscioła założysz bardziej zabudowane buty i rajstopy a na samo przyjecie juz sandałki bez rajstop!!! ja tak przeważnie robie na letnich weselach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskazówki dla "gruszki" :) - zakładaj ciemniejsze doły, a jaśniejsze góry ubrań, - pomiń dodatki w dolnej partii ciała, - spódniczka w kształcie litery A ukryje wydatne walory - co do bluzek, to musisz troszkę przymierzyć, na pewno jakieś marszczenia na ramionach, jesteś drobna więc musisz zachować proporcję góry sylwetki z dołem. nie wiem jak u Ciebie z biustem więc staram się za bardzo nic nie sugerować - szczerze polecam: platformy na większym słupku- będą idealne! Jeżeli chcesz ubrać sukienkę, to zasady są takie same. Pamiętaj, że najważniejsze jest zachowanie proporcji i o to w tym chodzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarmulka
Hej dziewczyny, mam pytanie... Idę na wesele, sukienkę mam czarną, ołówkową, obcisłą, do tego czerwone szpilki i torebkę, dodatki delikatne, srebrno-czerwone. Problem leży w pończochach, czarne czy lepiej w jakimś naturalnym kolorze?? Czekam z niecierpliwością, na rady..b Buziaki dla wszystkich :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac82
Kobiety opanujcie się... czarna sukienka na wesele? Ja rozumiem, że każdy ma prawo nosić to na co ma ochotę, ale bez przesady. Byłam na wielu weselach i niestety widziałam tylko jedną kobietę, która w tej czerni wyglądała naprawdę elegancko (to był właśnie mój ślub, kilka lat temu). Zazwyczaj dziewczyny wyglądają po prostu jakby szły na pogrzeb. Odnosząc się do wypowiedzi "klassi" - tak zgadza sie, że w niektórych kulturach to biały jest kolorem żałoby, ALE my żyjemy w TEJ kulturze, w której to czarny oznacza żałobę i nie ma sensu roztrząsać, co by było gdybym szła na wesele gdzieś na końcu świata, skoro idę tu, w Polsce. Poza tym jest tyle kolorów na świecie, że naprawdę każda z nas może znaleźć coś dla siebie - ciężko mi uwierzyć, że tyle dziewczyn wygląda lepiej w czarnym niż w jakimś dobrze dobranym do karnacji kolorze. No i argument najprostrzy - na wesela nie chodzimy co tydzień, więc można się poświęcić i zdobyć na wysiłek poszukania ekstra nie-czarnej sukienki. Chociażby dlatego, że takie wesele kosztuje tych Młodych sporo zachodu, więc i my - goście nie powinniśmy tego olewać i iść na łatwiznę (bo czarny elegancki, bo uniwersalny, bo tylko taką kieckę mam w szafie). Takie jest moje zdanie, mimo, że uwielbiam czarny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×