Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomożecie

W czym na wesele?

Polecane posty

Gość kolor może i żałobny
ale jeśli mam czarną sukienkę do kolan, wiązaną na szyi, z naszytymi błyszczącymi cekinami, to ona z pewnością żałobnie nie wygląda, prawda? Poza kolorem liczy się również krój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam uwielbiam czarny
i na kazdym weselu jestem w kreacji w tym kolorze raz chyba tylko bylam w kwiecistej sukience...dodam jeszcze ze nie bylam jedyna osoba w czerni..tak wiec nie ma czegos takiego ze na wesele w czerni nie wypada, wazne zebysmy to my czuly sie dobrze..a i tak znajdzie sie zawsze ktos komu sie cos nie bedzie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pili
mam pytanie. Ide na wesele do kuzyna mojego chlopaka. Wesele jest w czerwcu. Zawsze chodzilam w krotkich sukienkach tak do kolan teraz marzy mi sie dluga sukienka. Mam na oku dluga rozowa sukienke bez ramiaczek u dolu poszerzana z falbanami i obszyta cekinami. Ale kazdy mi mowi ze nie nadaje sie na wesele bo za bardzo balowa:( Sukienka jest ze studniowki. Prosze o opinie a zainteresowanych wygladem sukienki rosze o kontakt na gg 13984766

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania007
Witam :) w czerwcu ide na wesele kuzynki mojego chłopaka,nie wiem w co mam sie ubrać,bo mam sukienke czarna prezd kolano z brylancikami na biuście bylam w niej w tym roku na 100 dniówce,ale nie wiem czy wypada mi isc w takiej sukience na wesele..doradźcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×