Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewiedzący wszystkiego...

Wasze rady są...

Polecane posty

Gość Niewiedzący wszystkiego...

mi bardzo potrzebne bo mam jedno pytanko zasadnicze... jak oczarowac dziewczynę nei wychodząc przy tym na komplemenciarza, a jeżeli juz komplementy to jakie?? tak na pierwszych spotkaniach..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badz soba i nie probuj bajerowac w zaden sposob. jedyne co mozesz zrobic to zaimponowac jej kultura osobista - odsun krzeslo w restauracji, zdejmij kurtke badz pomoz zalozyc, takie przyziemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jakby Cię korcilo
to nie wkładaj jej łap pod bluzkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brecht brecht
shorty - odsuń krzesło ... hihihi już wyobrażam sobie jak pada pod stół ... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jakby Cię korcilo
to zalezy po ilu spotkaniach chcesz ją zaciągnąć do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde...zobaczysz to bedziesz wiedzial...jak jej strzelisz ze ma ladne oczy, a ona ma kiepske i ma np kompleks na tym pkt to moze stwierdzi ze zobaczyles jej \"przypadlosc\" co ja zawstydzi i ucieknie i wiecej sie z Toba nie spotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplementowanie dziewczyny
zasadniczo pffffffffffffffffffffff komplementy dzielą się na trzy kategori dla przestrzeni otwartych zamknietych i ni to otwartych ni to zamkniętych...fppppp ehhhhhhhh z tym zawsze są trudności przykładem jtej ostatniej jest np . wiata autobusowa...tu ściana tam ściana no 3 ściany ale jest z jednej otwarta....... dziewczyna wykonuje pewien ruch stopą by pokazać że che być komplementowana.... ty np .możesz ją zainteresowac rozkładem jazdy....no wiesz taki komlement :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole nie praw jej komplementow, jaka to jest piekna i w ogole bo pomysli ze chcesz ja zbajerowac i lecisz tylko na wyglad. jezeli juz bedziecie sie razem dobrze czuc w swoim towarzystwie to powiedz ze danwo sie z nikim tak dobrze nie bawiles etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×