Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczypiorwiosenny

wypowiedzcie sie Panowie

Polecane posty

..nie jestem w stanie zrozumieć mężczyzn....jeden taki uważa ze ma po zdrdzie moralniaka ale można przecież z tym żyć...nie jestem w stanie tego pojąć..kOCHA TĄ SWOJĄ DZIEWCZYNĘ SKORO JĄ ZDRADZA?..JAK TO MOŻNA ZE ZDRADĄ ŻYĆ? CZEGO FACECI SZUKAJĄ U KOBIET NA BOKU.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety również zdradzają i też od tego nie umierają:O P.S.teraz leci mecz więc facetów nie powinno być (ja mam awersję na Legię;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ją zdradza, to tylko wydaje mu się, że ją kocha :( Może ma wypaczone pojęcie miłości? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja:P ostatnio moja kumpela zrobiła taki\"numerek\" dla swojej miłości-wszystko zależy od człowiek (może u facetów jest tylko wyższy współczynnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalgamat
Dziewczyny, uparłyście się, żeby łączyć na siłę dwie odrębne sprawy, miłość i seks. Miłość to miłość. Seks to seks. Możliwe są różne wariacje: seks z miłością, miłość bez seksu, seks bez miłości. To tak, jak bułka i ser. Albo jak piwo z pianką. A faceta przecież nie ubędzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak wy ale..
dla mnie sex to zadna zdrada ..... Romans O! to co innego amalgamat zgadzam sie z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak wy ale..
a czego szukają faceci u innych kobiet ? proste ;) tego czego nie mają przy boku tej którą kochają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek bez portek
popeiram wypowiedź poprzednika i amalgamat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×