Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koless

Zdradziła mnie narzeczona Zostawilem ją aona drugimiesiąc wydzwania i przeprasza

Polecane posty

oświadczyłeś sie jej..tylko szmata..pewnie jestem starsza od tych co piszą ..racja sam zdecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEZ zdradzilam.Oczywiscie zalezy co dla kogo jest zdrada.W sumie nie zrobilam nic takiego tylko spotkalam sie z innym chlopakiem.Ale moj chlopak(teraz juz narzeczony) nawet to uwazal za zdrade. Tamten mnie pocalowal i wiem ze chcial czegos wiecej ale poprtostu sie go przestarszylam...i dzieki bogu do niczego nie doszlo. Moj narzeczony mi wybaczyl,chociaz ciezko bylo.To bylo rok temu a jeszcze niekiedy wypytuje mnie o tamto,caly czas mysli ze cos miedzy nami zaszlo. Widzisz zawinilam,powiedzialam mu o tym,a on zerwal....nastepnego dnia wydzwanialam i przpraszalam.Prosilam zeby chociaz przyjechal i pozwolil sobie wszystko wyjasnic. I co...przyjechal---->ja wyjasnilam---->a on wybaczyl.Teraz jest cudnie :) Postaraj sie wybaczyc,jezeli naprawde ja kochasz.Ludzie przeciez popelniaja bledy.A ty mozesz kiedys zalowac ze sie nie przelamales i nie wybaczyles. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sobie czytam
w czasie zaręczyn tyle ludzi jest bardzo młodych -głupich, wyprawia sie jeszcze tyle rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie tylko czemu faceci mowia o takiej dziewczynie co zdradzila:\"brudna,ruszona\" Gdyby facet zdradzil to raczej nie bylo by sprawy Ale tak to juz jest wy mozecie a my nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet wtedy gdyby miała kogoś przede mną to bym jej nie chciał. Nie mówiąc już o takiej sytuacji. W muzułmańskim kraju własny ojciec z braćmi by ją ukamieniowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg mnie to skor chciales dziewice to ona ja udawala! i poprstu nie mogla zyc w celibacie, mimo ze cie kochala! i dlatego zzdradzila! ja tesh bym tak zrobila:] jak szukasz dziewcy to szukaj w zakonie! niech ona sie cieszy ze z toba nie jest, bo jakis ty dziki jestes... PZDR!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ho ho ho ho
gdzie ty zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmm.... -ja pierdole pływasz?na jakim okręcie...pytam bo ta piosenka jest popularna na okrętach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi powiedziała to miałem ochotę ją zatłuc i moje 28 lat nic nie miały do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez kitu:] ja nie jestem dziewica i sie tego nie wstydze!:D bez sexu bym umarla, a jakby koles mi kazal do slubu czekac to bym w zyciu za niego nie wyszla:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie jakas mądra
dziewczyna. Panowie maja prawo się przed ślubem wyszalec a paniom to nie wolno ? Który chłop wytrzyma do ślubu ?? A ty co prawiczek jesteś czy święty ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ty sie zgodziles czekac! moze jej sie odmienil potem i sie wstydzila przyznac:D? trzab bylo ja rozruszac troche:P rozkrecic:P rozgrzac:D napalic na siebie:) a tak huj bombki strzelil choinki nie bedzie! ktos cie wyprzedzil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :) jak facet zdradzi to jest ch**** i nalezy dac mu kopa ale jak juz laska skoczy w bok to musisz jej przebaczyc bo ona tak bardzo cie kocha i zaluje xD paranoja!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn333
Kobieta nie jest szmatą ale należy już do innego mężczyzny i niech jest szczęśliwa ze swoim wyborem. Dlaczego miałaby się czuć jakoś dziwnie czy mieć wyrzuty sumienia, jej życie, jej ciało, jej wybór. A w całej sprawie nie chodzi o to że ma być dziewicą ale jak już się taka trafi i chce czekać z tym do ślubu a potem za 5 dwunasta traci cnotę z innym to super chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona.ona
a ja się z narzeczonym przed ślubem przespałam i dlatego ślubu nie było. W łóżku porażka totalna. Formalnie nie wiedział po co nosi to coś w spodniach. A ja nie z tych co biora kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczyć to trzeba umieć i w jedna i druga stronę...kijowa sytuacja tym bardziej ,że mieli sie chajtnąć..o tym ,ze ktoś ma być dziewica do ślubu to juz inna bajka..ja akurat nie mam takich poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×