Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koless

Zdradziła mnie narzeczona Zostawilem ją aona drugimiesiąc wydzwania i przeprasza

Polecane posty

wspólczuł bym ci jak bys nie napisał ze \"ruszanej\" nigdy nie weżmiesz za żone, chłopie mamy równouprawnienie, kobitki moga sie sexic z kim chcą ale zal mi ciebie bo to narzeczona była, jednak:-O co nie zmienia faktu że to głupia kurwa jest , bedzie i taka zdechnie, ja na twoim miejscu zamienił bym jej zycie na pare miesiecy w piekło w ramach wyrównania rachunków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Japonka*** - popieram, dobre pytanie :) gdyby każda dziewczyna powiedziała \'a ja nie chcę takiego ruszanego\' to naprawdę niewielu z mężczyzn miałoby szansę stać się małużonkami w ogóle.... :O zresztą jak słyszę że mężczyna ma ponad 20 lat i jest prawiczkiem to mam wrażenie jest z nim coś nie tak.... :O wymagam od partnera uczciwości, ale nie rozliczam go z tego co robił zanim się zaczeliśmy spotykać - to zupełnie nielogiczne i bez sensu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm---->> ale sie usmiałam przy tej twojej piosence :)dobra jest:) co do Kolesia to rzeczywiascie załosny cieci z niego skoro wolała dac innemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.
Wybaczyć coś takiego to czyste frajerstwo. Fundamentem związku dwojga ludzi, którzy się kochają jest wierność. Jeżeli ten fundament zaczyna się sypać, to cała reszta musi się zawalić, nie ma innej rady. Mówicie, że skoro dzwoni to kocha, gówno prawda, to czysty rachunek zysków i strat, teraz zaczela sie obawiac co może stracić. Jaką bezduszną suką trzeba było by być, żeby zrobić coś takiego komuś, kogo rzekomo się kocha ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solar , czesc holenderska sciero, wiesz co mam 22 lata i jestem prawiczkiem, tzn ze ze mną jest cos nie tak?? ty paszczunie masz 19 i dałaś dupy Holendrom i nie wiadomo ilu jeszcze ludziom:-P, obrażasz Polaków, użalasz sie and tym że każdy jest inteligentniejszy od ciebie, a ludzi którzy maja inne poglądy uważasz za nienoramlnych!! posłuchaj pusty baloniku każda głupota mam swoje granice, ty już je dawno przekroczyłaś, wiec informuje cie że rozpoczynam akcje pod kryptonimem \"wypieprzanie tłumoka\" przeciwko tobie, bo mam juz cie serdecznie dosyc wiec sie nie dziw konfipomko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japonka z holendrami się
puszczała czy jakaś inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solar a nie japonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam czarnego nicka ale...
dziewczyna zrobila zle. olej ja. mogla pomyslec wczesniej, zanim cie zdradzila. a szukanie "nowej" dziewicy jest bez sensu, skoro sam nie jestes prawiczkiem. ta, co nie jest dziewica - nie musi byc od razu dziwką czy kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przeszkadza mi to do tego stopnia że nie potrafię już z nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×