Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Redish

Walczmy z tym okrutnym, pełnym zła uczuciem jakim jest MIŁOSC!!

Polecane posty

Gość ona85+
TO ludzie siebie nawzajem ranią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona85+
Kochać nie znaczy tylko wzdychać, marzyć, Kochać nie znaczy wiecznie o kimś śnić, Kochać znaczy komuś zawierzyć, Kochać znaczy dla kogoś żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona85+
Wiem że miłosc to ogromne cierpienie !!!!! też teraz cierpię i to bardzo mocno!!! ale ze cierpimy to nie jest wina miłosci tylko nas samych może za dużo wymagaliśmy od partnera próbowlaiśmy go na siłę zmienic !! czasami cierpimy przez samych siebie bo źle traktujemy drugą osobę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona85+
Nie odrzucaj miłosci !!!!! to jest najgorsze co możesz w zyciu zrobic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ..........................
A ten kto nie wierzy w miłosc jest pusty i nieszczęsliwy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonik
Milosc choc przyzparza nam wiele cierpienia pozwala nam przezyc rowniez jedne z najpiekniejszych chwil w naszym zyciu...czlowiek bez milosci jest jak studnia bez wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demri
ja przyłączam się do walki z tym dziadostwem, za dużo razy przez nią nie patrzyłzam trzeżwo i dałam się sfrajerować... kochałam bezgranicznie a po 5 latach małżeństwa usłyszałam od męża, że mnie nie kocha i miłość w ogóle nie istnieje, jakby mnie kto w twarz 'strzelił....dlatego też nie chcę więcej kochać, nie chcę "być miękka" przez nią, tylko dbać o własny komfort psychiczny, o własne dobro....tylko czasem trudno z uczuciami walczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dyskusja w pełni... Ludzie tez bywaja źli .. ale miłość jest zła. Powoduje cierpienie. Jest źródłem całego zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ..........
Wiesz co koleś jesteś załosny i tyle !!!! ale ciekawe dlaczego tak myślisz ? co takiego się stało ze tak myśłisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna dobrą i skuteczna bronia w tej walce jest silna wola i chec destrukcji tego uczucia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YEAH! Zabijajmy to najbardziej puste uczucie na ziemi! Jestem za i przyłączam się do kampanii antymiłosnej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choćbyś się zesral
z rozpaczy Że jest okrutna i zla... Milość Ci wsziiistko wiiibacziii, Bo milość, mój mily, tooo jaaaaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×