Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkk

Jak poznac czy facet nie slodzi tylko dlatego zeby cie przeleciec??

Polecane posty

Gość kroFka
nie chciałam oczywiście powiedziec ze masz w ciaze zachodzić teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
BOBASEK MA 1 ROCZEK POL DNIA SPEDZA Z BABCIA A RESZTE ZNIMI JAKOS NIE MA PROBLMU ZADNEGO I PRZYNAJMNIEJ STAC ICH BYLO NA KUPIENIE MU NAJPOTRZEBNIEJSZYCH RZECZY I KOSMETYKOW I JEDZONKA I SA SZCZESCLIWY I BOBASEK TEZ POGODNY :) ZNACZNEI TO LEPIEJ WYGLADA NIZ TO CO NA ULICACH WIDAC BRZUCHATE NASTOLATKI SZLAJAJACE SIE PO ULICACH BEZ FACETA ŻAŁOSNE NO ALE COŻ KTOS MUSI NADRABIAĆ ŚREDNIA KRAJOWĄ DO KOPANIA ROWOW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroFka
widzisz to mają szczęscie bo nie każdy ma z kim zostawić maleństwo :) i jak już wspomniałam wcześniej są środki antykoncepcyjne a te dziewczyny które widujesz hmmmm głupie były poprostu i tyle ze nie zadbały o odpowiednie zabezpieczenie przed nie chcianą ciążą i to już ich wina....ja sypiam ze swoim narzeczonym od 4 lat i nie mamy dziecka bo od początku byliśmy nieco mądrzejsi.... kochać się też trzeba z głową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhkkkk
------------->kkkkkkkkk Piszesz tak jakbyś miała nieustającą chcicę i wręcz po ścianach chodziła z braku współżycia. Zacznij się onanizować, inaczej cię rozsadzi - widać tym dotykaniem facet cię nieźle już rozbudził. (bez obrazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowy porannek
dziewczyno dla mnie to ty jesteś porażka zgadzam sie z tym" To raczej facet powinien odejść od Ciebie. Skoro mówisz mu, że nie chcesz przez rok seksu, to albo jesteś aseksualna, albo masz bardzo małe libido. A od takich trzymamy się z daleka. więc ciesz sie z tego, co masz." współczuje chłopakowi , że na taką zimną i niedobrą kobiete trafił męczy się bidula 2 miesiące , musi mu na tobie zależeć bo już by cię dawno zostawił , chłopak ma 21 lat to normalne , że odczuwa pożądanie , zlituj się nad tym biedaczkiem , przeanalizuj swoje postępowanie , nie chciałbym na taką kobietę jak ty trafić i coś do niej poczuć , rok-dwa bez seksu w wieku 21 lat prosze cie , żenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroFka
poznaliśmy się jak miałam 20 lat on 22 i razem wybraliśmy metodę antykoncepcyjną... nie okazał się niedojrzalym dupkiem ktoremu chodzi tylko o jedno... w sexie miedzy dwojgiem kochajacych się ludzi nie ma nic złego.... a dopuki mu na tyle nie ufasz to powiedz mu (jak już wcześniej napisałam)ze nie jesteś jeszcze na to gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowy porannek
bardzo szkoda mi tego chłopaka i on naprawde jest aniołem skoro jest taki cierpliwy i musi mi zalezec na tobie , to ty jestes złą i zimną kobietą brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pococo
po co masz sie kochac z chlopakiem z ktorym nawet nie masz o czym rozmawiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź na pytanie
"Jak poznac czy facet nie slodzi tylko dlatego zeby cie przeleciec??" brzmi: nie dać się przelecieć...przetrzymać gościa z pół roku- jak kocha to poczeka. Stara prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohgogug
do kkkkkkk: przecież ty go nie kochasz po co wogóle z nim jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puc puc
mysle, ze to nie jest facet dla Ciebie..on ma potrzebe bliskosci cielesnej, Ty-zadnej. Jesli pojawia sie prawdziwa milosc wtedy nie mysli sie kategoriami typu:" czy za zachowaniem mojego kochanego czai sie jakis podstep??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie widzę problemu. Ustaliłaś, że przez najbliższy rok, dwa (a może i więcej) nie będzie seksu i bądź KONSEKWENTNA w tym postanowieniu. Jak on ponownie coś wspomni o seksie albo o pieszczeniu (czy to on Ciebie, czy Ty jego), to powiedz mu WYRAŹNIE, że niczego takiego przez najbliższy rok (albo i dłużej) NIE będzie! I jeżeli on Cię naprawdę kocha, to zrozumie Cię. :) Wtedy po jakimś czasie przekonasz się, czy on jest z Tobą dla uczucia, czy głównie dlatego, że jesteś atrakcyjną dziewczyną. A co do seksu (a raczej pieszczot), to jeżeli głównym powodem unikania tego jest obawa o ciążę, to pieszczoty erotyczne (większość) jest zupełnie bezpieczne - np. robienie minetki, pieszczenie piersi, pieszczenie penisa ręką czy ustami. No, ale wszystko po kolei, więc jeśli nie jesteś jeszcze na takie pieszczoty gotowa, to nie zgadzaj się na nie. A jeśli go pragniesz, pragniesz jego bliskości i pieszczot, to... sama wiesz, co zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia22
ja z moim chlopakiem zrobilismy to po roku bycia razem, on nie naciskal i jak poczulam ze jestem gotowa to to zrobilismy i nie zaluje ze tak dlugo czekalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×