Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkk

Jak poznac czy facet nie slodzi tylko dlatego zeby cie przeleciec??

Polecane posty

Gość kkkkkkkkk

chodzimy ze soba od 2 miesiecy, na poczatku znajomosci dalam warunek ze na sex nie jestem gotowa i ze nie pojde z nim do lozka w ciagu najblizszego czasu roku ,dwoch,dluzszego czasu ale nie wiem kiedy. spotykamy sie codziennie po pare godzin, po 2 miesiacach mowi mi ze mnie kocha ale jakos tak bez przekonania i nie bardzo mi sie w to wierzyc chce, nie ze narzekam, jest mily, z szacunkiem sie zachowuje ale czuje ze zdecydowanei za bardzo mi slodzi, az niekied nie dobrz sie robi, i jak sie spotykamy to by tylko lezal ze mna przed tb i sie przytulal, a na to ze malo rozmaiwamy powiedzial tak: znamy sie juz troszke rozmawialismy a teraz to przyszlo pozadanie i dlatego tak jest. Dla mnie to wogole dziwne wszystko jest nie umiem opisac niby okej ale jakos mam wrazenie ze tylko jestem jego obiektem do zaspokojenia potrzeb lizaniaa sie, przytulania do dziewczyny, i tak jestem miedzy mlotem a kowadlem bo niekiedy to wydaje sie sszczery ale tylko jak opowiada cos o swojej rodzinie a jak domnie to tylko ze piekne to i tamto i az za duzo tego, najbardzirj rozwalil mnie pytaniem jak sie przytulalismy: jak on ma mi dobrze zrobic ?! no i jeszcz jedno chcial zebym zrobila mu loda, chyba jestem pojebana ze z nim jeszcze jestem z tego co napisalam to chya tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
dlaczego? skoro wy wszyscy jednego chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
21lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
pytam, bo po pierwsze ta twoja deklaracja an początku troche dziwna, jego teksty tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość affffka
heh ma facet tupecik. Powiedz ze nie jestes zainteresowana- jesli tak myslisz to nie ukrywaj tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
po prostu rozmawilismy na takie tematy wczesnije jka nie bylismy para i pewnego dnia jak juz bylismy razem on sie do mnie troche dobieral to mu wtedy zroiblam taki wyklad i dalam czas do namyslu ze bedziemy razem na takim warunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
dziwny chłopak, z tego co napisalas to miałam wrazenie,ze on ma 17lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
no wlasnie, czasami mi sie wydaje ze ja jestem z apowazna dla niego ze cos ze mna nie tak w niektorych sytaucjach i juz sama nei wiem co myslec ze nawet nie umiem napisac tego tak madrze jakbym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
czesc affka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
NIECH MI TYLKO KTOS DA JAKIES WSKAZOWKI JAK TO POZNAC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
nie wiem co ci poradzić, ja bym nie zrywała znajomości...chyba. Daj mu szanse,moze to koledzy nauczyli go takich' mądrych' tekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
trudno ci powiedziec jakies wskazówki, ale jesli czujesz ,ze on nie jest szczery to pewnei tak jest..och ta nasza intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość affffka
ooo agattta witam! widze ze nas te same tematy przyciagaja;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
to moze nic nie zmienie narazie zobacze jak sie potoczy dalej to, i zobacze czy sprawdza sie moje oczekiwania choc lepiej zeby nie ,ale zazwyczaj moje przeczcia sie psrawdzaja szczegolnie te zle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IU
To raczej facet powinien odejść od Ciebie. Skoro mówisz mu, że nie chcesz przez rok seksu, to albo jesteś aseksualna, albo masz bardzo małe libido. A od takich trzymamy się z daleka. więc ciesz sie z tego, co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie życie jest nowelą
Bądź dla niego miła bo cię zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhkkkk
Każdemu facetowi chodzi również o seks. Słodzi bo mówi to co kobieta chce usłyszeć. Co ma powiedzieć to co myśli (chcę to robić przy każdym spotkaniu) - wtedy by mu kobieta dała kopa. Ty chyba też coś do niego czujesz skoro pozwalasz mu na całowanie/przytulanie/dotykanie. I wątpię abyś wytrzymała dłużej niż kolejne 2 miesiące przy tak częstych wizytach z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frawerwe
Ja myślę że gdyby chodziło mu tylko o łóżko, nie spotykałby się aż 2 miesiące dzień w dzień. Za to na Twoim miejscu drażniłoby mnie że nie rozmawia ze mną. Na jego miejscu natomiast ta Twoja deklaracja że rok, dwa. Ja jestem KOBIETĄ, a jednak wątpię że czekałabym tak dlugo na seks z facetem. Uważam wręcz że chłopak jest bosko cierpliwy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
WIDZISZ NIE JESTEM ZWIERZAKIEM I MIMO ZE CHCIALABYM TO ZROBIC TO TEGO NIE ZROIB E W NAJLBIZSZYM CZASIE BO W ODROZNIENIU OD NIEKTORYCH ZOSTALY MI JESZCZE 3 LATA Z 5 LETNICH STUDIOW A NIE MAM CZASU NA PIELUCHY OT TAKIE PROSTE WYJASNIENIE DLA TEGO CO NAPISAL ZE LIBIDO NISKIE CZY COS ,ZRESZTA JAK NARAZIE TO ON ZA MNA LATA A NIE JA ZA NIM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhkkkk
Jeżeli sama masz na to ochotę to już zupełnie nie masz szans za długo wytrzymać, wystarczy jedna impreza z alkoholem. Jedyna pociecha, że twój facet to jeszcze dzieciak (21) tyle samo co ty i ma pstro w głowie - co może cię do tego zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhkkkk
Facet 21 lat=17 letnia dziewczyna pod względem umysłowym (odpowiedziałność, wierność, rozsądek itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
TO W JAKIM WIEKU BY NAJBARDZIEJ PASOWAL CHLOPAK DLA 21 LATKI? MOZE BYSMY LEPIEJ SIE ROZUMIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
:-) to jeszcze pewnei zależy od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IU
Pieluchy? Wiec o to chodzi? A slyszalas o czyms takim jak prezerwatywa? OK, nie daja 100% gwarancji, ale kto nie ryzykuje... A poza tym, teraz boisz sie dziecka, bo studia, pozniej, bo praca, a pozniej bedzie juz za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroFka
hmmm jeśli biosz się ciąży to postarajcie sie o dobrą antykoncepcję np ty tabletki a on prezerwatywe... przyjdzie czas że będziesz chciała się z nim kochać... napewno.... sex z kims kogo sie kocha to nie jest przecież wkładanie i wyciąganie ale coś więcej... to również czułość, okazywanie miłości... a tym czasem powiedz mu że nie jesteś jeszcze gotowa i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhkkkk
Zależy od gościa ale przynajmniej z 2 lata starszy w tym wieku. Ale jak kto lubi, niektóre kobiety wolą młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
DO"IU Pieluchy? Wiec o to chodzi? A slyszalas o czyms takim jak prezerwatywa? OK, nie daja 100% gwarancji, ale kto nie ryzykuje... A poza tym, teraz boisz sie dziecka, bo studia, pozniej, bo praca, a pozniej bedzie juz za pozno " JAK WIDZISZ MOJ BRAT PO STUDIACH I PRAFCUJE I MA CZAS NA RODZINE KTORA NIEDAWNO ZALOZYL PO STUDIACH I NA DZIECKO KTORE BYLO DLA NIEGO SZCZESCIEM A NIE PROBLEMEM BO SOBIE NAJPERW ZYCIE ULOZYL ZEBY MOC JE WYCHOWAC A NIE BO ZWIERZECEGO POPEDU NIE MOGL POWSTRZYMAC :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroFka
IU ma rację... jeśli chodzi o twojego brata to powiedz w jakim wieku są jego dzieci??? czy jego żona pracuję?? a jeśli tak to nie ma żadnych problemów z oddawaniem dzieci pod czyjąś opiekę kiedy oboje są w pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×