Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tommywayomi

bez szans..??

Polecane posty

Miły, symaptyczny, nie pali, baardzo rzadko pije, nigdy nie brał narkotyków, nie palił trawy, spokojny, uczciwy, baaardzo uczuciowy, wrażliwy, wysoki 195 cm, 93 kg wagi, wady: goracy temperament co chodzi o sex... czy ja mam szanse jakąś że jakas kobieta mnie pokocha ?? mam 21 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak narazie to dla mnie to jest wada.. bo niestety nie trafiłem na taką która też by taki temperamencik miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej...
z szansami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę, taki chłop fajny i nie ma kobietki:D chłopie my tu się zarzynamy, żeby wytłumaczyć się facetom, że nie jesteśmy krwiopijczymi i śmiercionośnymi oraz nienasyconymi seksualnie babsztylami, a Ty właśnie takiej temperamentnej szukasz, to wejdź tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3297079&start=0 i weź nas w swoją obronę, bo nas wykończą Ci oschli i zimni mężczyźni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mój temperament chwilowy?? niee,, ja taki mam od 16 r. życia... marze o kobiecie która by mnie ciągnęła do łóżka, która by miałą taką skłonność do ryzyka jak ja, na przykład dyskretny sexs w miejscach \"publicznych\", bnad rzeką, w czasie deszczu, na łące, w lecie, przy zachodzie słońca, przy jego wschodzie, na plaży... ohhh ja niewiem... chyba zbokiem jakimś jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasem mi się wydaje że ja jestem sam na wielkiej wyspie zwanej światem a wszystkie kobiety są przeciw mnie i zadna nigdy nawet nie spojrzy w moją strone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steely lady
ale nam tu rośnie material na mężczyznę, czemu tylko taki niepewny siebie? Jeśli tylko potrafisz ograniczyc swój temperament do jednej kobiety, dostaniesz więcej niz pragniesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
goracy temperament co chodzi o sex---to zdecydowanie nie jest wada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
ale popieram steely lady--nie wada, o ile potrafisz go ograniczyc do jednej kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem...
wiekszosc facetow w twoim wieku tak ma wiec nie masz sie czym przejmowac. kiedys ci to minie. kazdy facet w wieku tych 20 21 lat zachowuje sie jak kroliczek ale z wiekiem to przechodzi. znajdziesz sobie prace bedziesz mial wiecej obowiazkow a co za tym idzie -mniej sily i ochoty na sex. dopoki tak masz to kozysztaj z chwili bo pozniej bedziesz tego zalowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to sie ciesze ze jednak nie wada... bo wiecie.. troche mi z tym głupio że ciągle mysle o sexie i że ciągle mi sie \"chce\" i ciągle ciągnął bym kobitke do łóżka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna30ka
;) poszukaj sobie 30kę ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego skłonni do zdrady?? jeżeli bede miał partnerkę która mi sie pozwoli wykazac to napewno jej nie zdradze, byłem w 3 letnim związku bez sexu i jakoś nie zdradziłem, to dlaczego miałbym zdradzac?? przeciez umie sie kontrolowac, a ciągła ochota na sex nie oznacza rypania wszystkiego co sie rusza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
o rany Ty jesteś facet idelany!!! :) dokładnie tak jak mówisz:ciągła ochota na sex nie oznacza, ze bzyka sie wszystko co się rusza :) I tak jak Ci tu piszą: dziewczyn, które tez maja taki temperament jest na pęczki :) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad news...
Tommy mam zle wieści ... niestety nie masz najmniejszych szans ... dziewczyny (dzi(e)wki) lecą jedynie na prostaków i chamów którzy je bija i nie szanują ... uczuciowi/normalni faceci sa bez szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×