Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba zgłupiałam

Naprawdę nie wiem czy kupić!!

Polecane posty

Gość chyba zgłupiałam

mam problem bo podobaja mi się ciuszki których linki umieszczę poniżej,jednak nie wiem czy warto,czy cena nie jest za wysoko i czy nie są obciachowe.Jednym słowem potrzebuję dobrej rady. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zgłupiałam
podoba mi sie te sweterek brązowy a golfiki seledynowy i żołty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zgłupiałam
doradźcie co mam zrobic.kupić czy nie?ładne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zgłupiałam
nikt mi nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podobają te sweterki, zwłaszcza brązowy. tylko trochę drogie. A golfy nie bardzo. Są takie sobie i do tego żle uszyte - jak spojrzysz na barki, to widać, że górny szew jest za bardzo z przodu. Sweterki cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zgłupiałam
terraX mi ten golfik tez sie podoba ale troche sie waham bo rzeczywiście drogi.a sweterk masz racje ładny chyba go zamówię tylko sie wkurzę jak w sklepie będę mogła taki kupić za niższą cenę. Jak myślisz jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że tak. Zwłaszcza że do ceny musisz jeszcze dodać koszt przesyłki. Sprzedający nie podał ceny więc może być różnie, a zależy to od wagi paczki. Polecony priorytet z cienką książeczką w środku kosztował mnie 5,90zl, a sweter na pewno dużo więcej waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOFIA Z ZOFIJÓWKI
WIOCHA, ZWŁASZCZA TEN SWETEREK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zgłupiałam
koszt przesyłki jest podany i wynosi 6 zł.teraz to już sama nie wiem Zofio dlaczego uważasz że wiocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zgłupiałam
wypowie sie ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to przeciętne obawiam się ,że w co drugim sklepie będziesz miała podobne...Ja bym nie kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciychy są banalne i przeciętne, cena jak na aukcje całkiem wysoka. Żadna okazja. To mogą być wywalone pieniędze. pomyślałaś o tym? Przecież ciucha trzeba dotknąć, zmierzyć, zobaczyć. Nie rozumiem ludzi tak ryzykujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zgłupiałam
chyba mnie przekonałyście,zrezygnuję raczej z zakupu tych ciuchów.Jutro wybiorę się na zakupy i jak nic nie znajdę to powrócę na allegro.Mam nadzieję że w sklepach są już pierwsze ubrania na sezon jesień-zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malliet
czesto kupuje na allegro, sama tez sprzedaje:)) i niektore ciuszki naprawd emozna fajne kupic, ja zazwyczja kupuje jak przejde sie po miescie i nic ciekawego nie znajde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolicccccccek
mam taki golfik turkusowy juz chyba 2 lata - wyglada podobnie jak na tej aukcji, nosi sie dobrze- tylko zalezy jak one były poskładane w torebkach jak zapakowane- na niektórych nawet zdjeciach widac paskudne fałdy ( a wbrew niektórym zapewnieniom) nie da sie niektórych fałdek do końca z likwidowac nawet po upraniu- miałam podobna bluzeczke w serek i musiałam złozyc reklamacje> ja kupiłam swój chyba za 35 zł. Policz ile Ci wyjdzie z przesyłka. Mysle że przejdz sie na jakis ryneczek, targ w swoim miescie i na pewno znajdziesz podobne- zmierzysz przynajmniej czy Ci pasuja, bo nie jest to towar unikatowy, duzo jest tych golfików-------- choc kolorki bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×