Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serce mi pękaaaa

Złamał mi serce....Jak mógł powiedzieć tak do mnie....

Polecane posty

Gość serce mi pękaaaa

Wczoraj w przypadkowej rozmowie On powiedział-Jak byś była w ciąży to nie martw sie,bede płacił alimenty. A ja myslalam ze on chce ułożyc sobie ze mna zycie,mysli o wspolnej przyszłości.Jestesmy razem ponad 2 lata- i co ja mam o tym myslec?Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO CHYBA ZNACZY
ZE ZLE MYSLALAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkota
powiedzieć żeby sie nie martwił że nie bedziesz w nim w ciązy i za nic w tej ciązy nie być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to
mi maz wczoraj powiedzial ze jakbym byla w ciazy to on sie wyprowadzi bo nie wytrzymalby ze mna z tego wzgledu ze jadlam tabletki antykoncepcyjne i teraz mam dylemat czy nie jestem, a on twierdzi ze po tabletkach chore dzieci sie rodza... coz... bywa. jak nie to nie. ja sie go prosic nie bede, ale przynajmniej poznalam do czego jest zdolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce mi pękaaaa
No tak....prawda,przynajmniej okazało sie jakie naprawde ma plany tzn w sumie okazalo sie ze w zwiazku ze mna nie ma planów.Najgorsze jest to ze ja go kocham i przez caly nasz zwiazek zawsze wydawalo mi sie ze myslimy podobnie,ze mamy podobne cele.No coz okazuje sie ze jest inaczej.Powiedzcie mi co ja mam teraz zrobic bo juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula........................
No to poznałas jaki przynajmniej jest twój partner naprawdę. A teraz zastanów sie czy chcesz być z takim kimś. Ja bym nie chciała.Nie wyobrażam sobie jak można w ogóle cos takiego powiedzieć. Zostaw go i znajdz partnera na którego będziesz mogła liczyć w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem zastanawiam się dlaczego niektórzy faceci są tacy beznadziejny. na szczęście narazie mój sprawuje się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce mi pękaaaa
Paula ja wiem ze tak powinnam zrobic ale nie potrafie tak z dnia na dzien rozstac sie z nim po takim czasie bycia razem.A wogole to caly czas siedze jeszcze w ciezkim szoku i zastanawiam sie jak on mogl i co mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce mi pękaaaa
Poza tym ja mam 25 lat i raczej powaznie myslalm o tym zwiazku a tu upssss..... Nie no nie moge porostu w to uwierzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce mi pękaaaa
Poza tym ja mam 25 lat i raczej powaznie myslalm o tym zwiazku a tu upssss..... Nie no nie moge porostu w to uwierzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewitaa
Ja miałam identyczną sytuację rok temu .Dało mi to do myślenia bo jak sex to ok a ciąża to żle a przeciez on też miał z tego zadowolenie i zerwałam z nim zaraz.Nie żałuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula........................
Pomyśl sama.Masz 25 lat, możesz ułożyć sobie życie z kimś naprawdę wartościowym,z kimś na kogo zawsze będziesz mogła liczyć. On nie jest tego wart. A gdybys tak zaszla w ciąże.....musiałabyś dzieciątko wychowywać sama. A gdybyś np. powaznie zachorowała.......też pewnie by odszedł. Wiem ,że nie jest łatwo odejść tak z dnia na dzień, ale czy wart żyć z nim dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce mi pękaaaa
no i zrobily sie dwa identyczne topiki bo myslalam ze jeden zostal skasowany przez Modernów Paula masz racje....mam 25 moge ulozyc sobie z kims chyba bardziej wartosciowym zycie ale ja kocham JEGO :o jak moge tak z dnia na dzien odejsc i zaczac rozgladac sie za innym....no nie wyobrazam sobie tego. Wyglada na to ze najpierw trzeba sobie troche pocierpiec :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×