Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ________________i po to

GDZIE SIĘ WSZYSCY PODZIALI

Polecane posty

tak, trzeba ustalic kryteria, bo ja pomimo zem mlody stazem, z tytulu czarnego koloru czuje sie mocno zaawansowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja sie tak otwieram tylko, uzewnetrzniam :) Widzisz mialem racje, ze nie bedzie spokoju u starej gwardii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valkirio, absolutnie (jak ja lubię to słowo :D ) nie mam Tobie nic do zarzucenia pod względem wypowiedzi. A pod innymi też pewnie nie miałabym. :) Gdzieś chyba podałaś swój rok urodzenia i tak tylko sobie pomyślałam. Jednak wyprowadziłaś mnie już z błędu i oczywiście teraz już wiem, że sama znasz \"ten ból\". ;) :P Elektron, taka jest kolej rzeczy, chyba czas na emeryturę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodko-gorzka cieszę się, że mnie uważasz za normalną...;) ktoś musi hehe a wiek jakoś faktycznie gdzieś podawałam... elektron-->nie przejmuj się. Młoda krew też jest dobra... Tyle w niej pasji... ..mniam, mniam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo slodko gorzka napisala, ze na emeryture juz idzie, a jeszcze nie zdazylismy sie nawet poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranybossskie... Kafe wciąga bardziej niż chodzenie po bagnach...:O przyszłam na moment a siedzę godzinę... muszę spadać tymczasowo🖐️ buziaki😘 wszak to uczuciowe forum, nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektronie nie tak szybko na emeryturę pójdę, ;) wszak wiek do przejścia na nią, mają nam kobietom z mężczyznami zrównać. :P Trochę czasu mi więc jeszcze zostało, zdążymy się poznać. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono....w koncu jak rownouprawnienie to rownouprawnienie prawda! a koncu przestana sie statystycy smiac, ze chlopy wczesniej umieraja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna ta płeć brzydka. ;) Koniecznie trzeba Was pod klosz schować, stosowną ochroną otoczyć ;) może uda się co nieco przedłużyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że tylko mówić, a nie ... robić! ;) :P Na mnie już pora, może uda mi się wieczorem gdzieś tutaj zabładzić. :D Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...
gdzie się podziali? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiesznie jest
byc na obydwoch listach.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosiciel
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a myślałam, że zapomniałam hasła. O i jakieś sprawdzanie pisowni się tu pojawiło. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinquetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×