Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

kuleczka - film genialny mówie ci idź bo warto się wyluzować i pośmiać:D. A jak wócisz to wymienimy poglądy:) Monia - jestem taka pod wrażeniem Kini i jej postawy że nie pogratulowałam ci kruszynki którą widziałas:) Ciesze się że jest wszystko w porzadku. 😘 Pogłasakj brzuchatka ode mnie mocniutko 🌼 Kobiety a te horrory to szkoda słów. Posłuchajcie Ejmi i lepiej popiszcie o motylkach:D. Wiśniowa - skarbie - mam nadzieję ze się uspokoiłas już i że się nie stresujesz tą sytuacją. Pamiętaj o perełce maleńkiej - ona potrzebuje spokoju:)) Głaskam brzuszek od cioci Eli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak fajnie, że topik ruszył :) U mnie dobrze!Za niecałe dwa tygodnie wchodzę w II trymestr i powoli te uciążliwe dolegliwości mijają :) Nie moge się doczekac kiedy zobaczę swoją Kruszynke na usg :) Eh mam nadzieję, że u niej w jak najlepszym porządku :) Wisniowa i Monia kochane nie myślcie o złych rzeczach!Dbajcie o swoje kruszynki! b.ona Ty bojowa kobietko!Ale super!Oby więcej było takich ludzi jak Ty to świat dzieci byłby lepszy! kropelko 🌻 Ejmi ucz się pilnie!Ty jesteś mądra dziewuszka to napewno dasz sobie świetnie radę!Egzamin na bank zdasz najlepiej ze wszystkich ;) kuleczko tylko się nie przemęczaj na tych ćwiczeniach ;) Kiniu ja również mam nadzieję, ze nie będziecie mieli żadnych problemów prawnych! Elciu 🌻 Pozdrawiam i ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.. I pierwszy dzień kursu za mną w zasadzie dzis to były takie sprawy organizacyjne i zaczeliśmy juz przerabiać materiał.. jestem w szoku.. jest tego ogrom nie wiem czy dam rade:O Boje się bardzo!!!! Całe szczęście ze dostaliśmy świetnie opracowane skrypty, cała wiedza w pigułce i na ich podstawie wszystko omawiają. Dziś siedzielismy 4 godziny i widziałam że większośc już miała dość a jutro mamy siedziec cały dzień od 9 do niewiadomo której pewnie skończy się o 20-stej. Nie wiem jak wytrzymamy:) I co najważniejsze.. egzamin przełożyli o tydzień później i świetnie bo tydzień nauki na to to jest za mało! Tak więc w poniedziałek wracam do siebie do Komorowa zamykam się w domu i dziobie! Jestem padnieta.. idę teraz poprzytulac się do męża i spac.. jutro od rana na nogach.. ehh ciężkie to wszystko, ale byle mieć to za sobą! Miłego weekendu Wam zycze. Buzialki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie głowa i jakas jestem senna. Właśnie wróciłam z nabozeństwa jem kolacje i ide spac.... Jutro przyjedzie facet mierzyc okna - bo musimy wymieni. Ejmi - dasz rade słonko - jestes zdolna i mądrą babką:) Poowdzenia. Całuje Was wszystkie a szczególnie nasze brzuchatki. 😘 DOBRANOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi, dasz radę.🌼 Elcia, no wlaśnie wspominalas kiedys, ze zaczynacie remont w kwietniu. CIekawe ile sie teraz czeka na wymianę okien......bo drzwi to średnio 8 tygodni.... Pogłaskałam już Perełke od Was:) Dobranoc M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Juz wszystkie spicie? A my z Miskiem na sluzbie, znowu zostalismy z dzieciaczkami,tym razem jeszcze grasowali po domku. No ale juz wymyte, najedzone spia. Poobcinalam im pazurki bo takie mieli dlugasne ze szok. Ja to usiedziec na tylku nie moge, cos mialam wytrzec w lazience i wyszlo na to ze prawie cala im wysprzatalam w kuchni to samo, hihi niech maja,jak wroca z balangi. Popijam sobie biale winko i buszuje po sieci. Dzisiaj mialam zaskakujacy telefon, od chlopaka ktorego tu poznalam 4 lata temu, nie spodziewalam sie ze ludzie tak dlugo trzymaja numery nieznajomych, moze pojde z nim na kawe w niedziele, Moze pomoze mi z praca. Zobaczymy Dobranoc brzuszki i dobranoc bezbrzuszkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello witam wczesnym popołudniem wszystkie promyczki:) Ale dzisja zimno u nas i deszczowo i w ogóle nie chce się z domu wychodzić. Monia - był u nas pan od okien - pomierzył policzył i wyliczył. Uważam ze dał nam bardzo dobrą cenę. Więc nie zasatnaiwlaismy sie długo i podjęlismy decyzję ze będzie nam pan robił okienka. teraz na okna się czeka 3 tyodnie - takze dopiero po świetach wpada ekipa i wymienia nam okna w całym domu. A co do remontu to niestety teraz tylko okna będą wymienione a remont trze było przełożyc na pare miesięcy. wszystko pzrez naszego genialnego księgowego. Niesety bardzij ważne wydatki są i żadnych premii nie ma przez jakieś pare miesięcy - więc nie dasm rady z remontem całego mieszkania. A nie mopge robić powoli partiami bo jak zaczne grzebac w jednym to cała reszta się wali.:P Wiec z bólem serca odstawka dla remontu. mam nadzieję ze nie na długo. Ale okna musimy już wymienic. lece prasowac. Pozdrawiam wszystkie i całuje mocniutko 😘 Yasmin - wracaj do nas szybko bo mo brakuje ciebie słonko. Jak się czujesz?? i jak tam mamusia zareagowała na wiadomośc o wnusiu??:) napewno się ucieszyła:). kuleczka - wybierasz się do tego kina?? Bobasek - a ty to zapomniałas już o nas?? Nir ma cie i nie ma:( Mylo - to już chyba zupełanie zapomniał ze żyjemy. Ale my o tobie pamiętamy:). kinga - znoeu nam się ghdzieś zapodziałą. hello słonko gdzie ty jesteś????? 🌼 Buziale dla całej reszty ... Ejmi, kinia, monia, gawit, wiśniowa, b.ona, kropelka, i cała reszta 😘 🌼 Miłego weekenda i miłej soboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bling - 😘 to dla ciebie dyzurna ciociu:). jak tam siostra - mam nadzieję ze nie pokrzyzują wam się plany i się spotkacie jednak:) Mam nadzieję że choroba szybko minie i przyjedzie już zdrowa do ciebie;) Pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny:D🖐️ brrr jak dzis okropnie na dworze...pada deszcz zimno senny dzien okropnosc;) elunia zdjelam dzis swoje pazurki akrylowe:(, troche mnie finansowo zaczelo meczyc ich wypelnianie, wiec wymoczylam je w acetonie i juz pazurki poszly w zapomnienie, szczerze mowiac czuje sie jak kaleka bez palcow, takie dziwne wrazenie;)zawsze stukalam w klawiature paznokciami a teraz ma sie rozumiec opuszkami palcow i naprawde moje palce sa jakies odretowione:O, a jak twoje paznokietki??na pewno sliczne:), nie bylam jeszcze w kinie dzis ide z moim M na urodziny do naszego wspolnego kolegi, wiec wyjscie do kina szykuje sie jutro:)poczytalam troche opinii w necie na temat ,,testosteronu,, i podobno to swietny film:)jesli mowisz ze warto isc to na pewno pojde bo uwielbiam sie smiac i nietrudno mnie rozsmieszyc;)takze jutro lece na filmik:)buziaki Tobie slonko:* gawitku kochana ja sie wczoraj nie przemeczylam niestety, jakos ta instruktorka troche do dupy byla za przeproszeniem...pomijajac fakt ze sama sie co chwile mylila w ukladzie to na dodatek wyszlam z sali tylko troszke spocona..nie lubie sie nie meczyc..wole jak pot mi plynie po tyleczku;)i dzis pocwicze sobie ostro w domku:), jak sie czujesz gawit??dolegliwosci ciazowe choc troche sie zmniejszyly??nie martw sie z bobasem na pewno wszystko ok, rosnie sobie i ma sie db jestem tego pewna!!:) Ejmi co tam u ciebie nasza kursantko??:), nie boj zaby bankowo zdasz rewelacyjnie egzamin:)a my wszystkie bedziemy trzymac za ciebie mocno kciukasy:)buziak👄 bling bling pracowita mroweczka z ciebie na dodatek mroweczka ze zdolnosciami pedagogicznymi ideal czy cus;)heh, calusek:* kropelko👄cwiczysz nadal??ja mam delikatne zakwasy w nozkach, ale dzis je rozcwicze i jutro pewnie nie bede dala rady wstac z lozka;), pozdrawiam:) Yasminko wracaj do nas:)czekamy na ciebie:) sciskam i caluje cala reszte naszego babskiego grona:)buziaki i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj alez tu cicho, halooo jest tu kto??;), zmykam wylewac z siebie siodme poty czyli lece cwiczyc aerobik:D, buziaki wszystkim, mam nadzieje ze lada moment ktoras z was sie tu pojawi i skrobnie slowko:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie wiem jak u was ale u mnie pogoda wykazla troche łaskawosci i wyszlo zza chmur sloneczko:D:D:Djak milo od razu humorek mi sie poprawil;)kobietki ja wiem wszystko rozumiem ze jest weekend i was stad wywialo ale moza znajdzie sie jedna duszyczka i cos napisze;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka,ja ćwicze nadal.Juz weszlo mi to w krew ,nie mam zamiaru tego zmieniać.Teraz jestem przed @ i troche jestem ospała,ale jak sily wróca to nadrobie z nawiązka ten zastój.Czasowo mniej ruchu ale tak mam zawsze przed. Pozdrawiam i całuski śle. U nas wieje silny wiatr,a sloneczko czasami wychodzi zza chmur.Ale ogólnie nie za bardzo pogoda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jestem, jestem, tylko leżę, bo dzieje się coś niedobrego :( Bardzo boli mnie kręgosłup, a wczoraj wieczorem w toalecie po podtarciu papierem zobaczyłam brunatny śluz :( Wystraszyłam się bardzo!Więcej się to nie powtórzyło, ale dla pewności dziś tylko leżę :( Także już spowrotem uciekam do łóżeczka! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko tlenu tlenu:)ufffffffff ale jestem padnieta:), 45 min aerobiku i 15 min brzuszkow za mna, swiat mi troche wiruje przed oczami ale to takie pozytywne zmeczenie:D kropelko ciesze sie ze zajrzalas:)no tak wiem cos o tym-przed okresem tez czuje sie ociezala a na dodatek wlacza mi sie zarlacz i moge pochlonac cala zawartosc lodowki wlacznie z lodowka:P, buziaczki skarbie:* no laseczki pisac pisac stesknilam sie za waszymi wpisami:) lece pod prysznic bo tylko on moze mnie uratowac przed rozplynieciem sie;), buziaki wielkie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawitku sloneczko nie martw sie na zapas, na pewno wszystko jest ok:)lez sobie spokojnie odpoczywaj a jutro na pewno poczujesz sie lepiej:)3mam kciuki za ciebie i twego bobaska:):*:*:* o ranyy ale dzis wpisow naplodzilam;), mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle-po prostu wena mnie naszla, na razie pisze praktycznie sama do siebie hih:)ale pozniej na pewno cala gromada kobitek sie zleci prawda kochane??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynkii 🌼 Wiem, ze was ostatnio zaniedbuje ale wiele sie u mnie dzieje i tak jakos ;) Marcin ostatnio przeszedł ciężką grype - jak na faceta przystało troszke poumierał, ale jak dostał wolne w pracy to juz mu prawie zupełnie przeszło i korzystał z czasu - oczywiscie poświecił go dla nas :P Julka juz nieźle sobie daje rade - raczkuje po mieszkaniu tak, ze oczy trzeba mieć dookoła głowy :D No ale to w końcu moja mała dzielna dziewczynka :P Ostatnio u lekarza jak byłyśmy pani doktor mówiła ciągle do niej różne rzeczy a ona zrobiła oczy wielkosci spodków od filizanek i słuchała :D Tak mi sie śmiac chciało a ta lekarka tylko mi oczka puszczała ;) Na swieta przyjedzie do nas moja kochana siostrzyczka :D Tak bardzo sie ciesze :) Fakt faktem stęskniłam sie za nia i za naszymi gadkami. W planach mam zaproszenie przyjaciółki w wakacje. Juz to planujemy i chce zeby to wypaliło. Trudno tak planowac cos tak dlugo przed czasem bo w sumie nie wiadomo co sie wydarzy..Ale musze byc dobrej mysli :D Ostatnio jak bylismy na spacerku to poznałam miłą kobietkę ;) Polka, przyjechała z mężem tutaj juz kilka lat temu. Potem urodziło im sie dziecko :)) Jej synek jest miesiąc starszy od Julki i nasze dzieci znalazły wspólny język ;) Ostatnio jak od nas wychodziła to nie chcieli sie rozstawac i oboje jak nazawołanie zaczeli płakac i drzec sie wniebogłosy :p Marcin zaczal sie śmiac ze chyba zięcia zegnamy :P Nasze mieszkanie juz jest prawie idealne. A juz napewno zbliżone do mojego ideału wymarzonego i wyśnionego :P Ale wam pomarudziłam... Nie zapomnijcie o mnie :P:P Buziaki wielkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze Kinga si eodnalazla, moze w koncu sie dowiem gdzie wywedrowaliscie ,bo chyba jako jedyna nie wiem. Laski ja dzis z wyrka wywleklam sie o 13. No ale wrocilismy do domku kolo 3:30 nim sie umylam, nim po tym wszystkim zasnelam to mysle ze byla juz 5 . Nie moglam cos zasnac. Juz mialam wlaczyc tv bo wiem ze to mnie usypia. Misiek dzis pomagalpewnemu adwokatowi ,przenisc jego biuro wiec od 10 sama w duzym wyrku,musialam korzystac. Jeden z blizniakow obudzil mi sie przed 3 , poszedl do rodzicow sypialni i usiadl na podlodze za wielkim lustrem i nie chcial wyjsc. Nie chcialam go draznic bo rozespany zaraz by mi plakal wiec go zostawilam i za moment zszedl do pokoju przy wejsciu i czekal na rodzicow. Zaraz skoncza piec lat,ale jednak za mama ciagle tesknia nawet jak jej nie ma kilka minut. Siostra ma zapalenie oskrzeli ,ale juz sie spakowala , zrobi mi tylko jakies zakupy rano we wtorek i przyjezdza. Porobilismy pare fotek mieszkania ,zeby pokazac mamie. Nie wiem czy bedzie w najblizszym czasie okazja ,zeby i ona nas odwiedzila. No nic teraz musze troszke pozmniejszac te fotki. Buziaki Ela ja ostatnio za dwa okna i jedno takie spore balkonowe skladajace sie z 6 czesci ,zaplacilam 4tys , ostatnio tzn rok temu. Kropelko ja mam to samo przed @ , jem i jem ,ciagle cos wymyslam ,tylko zeby buzia sie ruszala. Nawet kupilam sobie krem czekoladowy,bo mnie zawsze ciagnie do slodyczy w tym czasie. Juz na szczescie koncowka i jak siostra przyjedzie to biore sie tez za cwiczenia. Kuleczko , paznokcie odrosna. Ja juz nie wiem co mam ze swoimi zrobic. Musze poprosic siostre zeby mi nakupowala galaretek,moze zelatyna mi pomoze,ciagle sie lamia,rozdwajaja Gawit mam nadzieje ze te plamienia to nic takiego. Dla wszystkich buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.. niestety ni mam siły żeby Was poczytać:( Dziś kurs trwał 11 godzin.. jestem wykończona... 2 dzień kursu za mną.. dziś siedzieliśmy 11 godzin, oczywiście z krótkimi przerwami. Jestem zadowolona kurs jest przygotowany bardzo dobrze, dziś mieliśmy świetną babke która pomimo nudnego tematu (prawo cywilne, formy organizacyjno-prawne przedsiębiorstw, spółki) potrafiła tak to przekazać że każdy był zainteresowany, gadane kobieta ma niesamowite i podziwiam ją że przez tyle godzin potrafiła działać na najwyższych obrotach. Ja dziś przetrwałam dzięki red-bulowi Teraz dopada mnie zmęczenie i mój poziom koncentracji juz sie wyzerował. Tak naprawde jestem przerażona ilością materiału.. mój egzamin będzie trwał 5 godzin(!!!) Zdaje 2 testy i 2 zadania z rachunkowości A teraz idę pod prysznic bo padam na pysk i spąc.. jeszcze jutro i po kursie - Przysięgam Wam że jak uda mi się to jakimś cudem zdać to upije się w 4 d**y Pozdrawiam i do poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi na pewno bedzie ci sie nalezalo. Bedziemy na pewno wszystkie trzymaly kciuki za ciebie. A tacie sie podoba kurs na ktory on chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki kochane:) Wróciłam z wieczornych wojarzy:P. I wpadam zobaczyć co się dzieje. Kuleczka - moje paznokietki do dnai dzisjaszego żyły spokojnie - ale dzisja wkurzyłam się i z nerwów trzasnęłam palcami o posadzke - to znaczy o kafelki o odleciało mi pół pazkokcia na kciuku lewym:P. Wiec w poniedziałaek ide ratowac go i przy okazji robie uzupełnienie. Nie wiem jak to jest przy akrylach i ile płacisz za uzupełanienie ale ja pąłce za korekte 35 (chyba nie powinnam tego pisac bo to kuzynka mojego męża mi robi więć mam promocje:P). A pozatym to jak cię dzisja duuuużo na topicuy:D. dzielnie trzymałas straż:).To się chwali:). bling - ja za całe mieszkanie moje czyli trzy okna normalne i jedno baaardzo duze , z parapetami, montażem i dopłata do koloru - bo moja teściowa wymmysliłą na zewnątrz okleinę jakąś brązową to damy 4 tyś. Więc widze że mam naprawde dobrą cene. Ejmi - trzymaj się na tym kursie. Widze ze dużo nauki cię czeka. dasz rade zobaczysz:) Buzieki😘 gawit - tylko spokojnie - bedzie wszystko dobrze. odpoczywaj spokojnie i duzo i nie artw sie na zapas. Kochanie trzymam za ciebie:) i jestem z tobą. kinga - jak miło ze się znalazłas:). Cieszę sie zę mała rośnie i jestes dumna z osiągnięć córy - jak każda mamuska:). Uycałuj ode mnie Julke. A co do chorób mężczyzn - to oni chyba tak mają. Zapalenie gardła a zachowują się jakby umierali:P Ja się czasami zastanawiam jak by to było jak faceci by musiali chodzić w ciązy a potem rodzić. Czasami dochodzer do wniosku że istota ludzka szybko znalazła by się w gatunku wymarłym:P hihihi. Jednak Pan Bóg czyni wszystko doskonałym i wie co robi:).Każdyma swoje miejsce i zadania:). Uciekam bobaski moje robic kolacyjke i dzieciaki usypiać. Życzę dobrej nocki 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wpadłam wam tylko życzyć miłej niedzieli! Mykam do kuchni bo dzisiaj na obiedzie mam rodziców!!! Uas na dworze okropnie, zimno, bardzo wieje i co chwilę kropi!!! Nawet rozpaliłam w piecu bo przez ten wiatr bardzo nieprzyjemnie jest. A mój mężuś dzisiaj caly dzień w pracy :( zajrzę do was wieczorkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczka - witam wszystkie w ten zimny, deszczowy przedpołudniowy niedzielny dzionek:) Wpadam wam pożyczyć miłej niedzuelki i uciekam mamie pomóc obiad robić;))😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj widac ze dzisiaj wieje mocno bo przeciągi jakieś u nas na topicu tez:P. My już po obiadku a teraz szykujemy kawusie i ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×