Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marin

depilacja laserowa

Polecane posty

jestem umowiona na depilacje okolic intymnych laserem. Jak wygląda taki zabieg? z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaulina
Mam podobny problem. Czy może się wybowiedziec któraś z Was, która ma to już za sobą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulina
Hej! Przed depilacja laserowa mam jeszcze jeden problem. Częśc włoskow po depilacji woskiem wrosła i pozostały po nich brzydkie, czerwone krostki i zgrubienia. Nie wiem w jaki sposób pozbyc się ich przed zabiegiem? Czy mam przygotowac się w jakis sposób w domu czy będzie to wykonane w gabinecie? Jak rozwiązac ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulina
Z tymi wrastającymi włoskami zaczynam mniec powoli schizy... Unikam zbliżeń bo się krępuję brzydko wyglądających okolic bikini a po głowie przemykają mi myśli zeby zrezygnowac z zaplanowanego wyjazdu- bo przecież na plaży i tak się nie rozbiorę... Jestem już zdecydowana na laserowe bikini, boję się tylko, czy grudki po wrośniętych włosach da się usunąc i czy skóra będzie wyglądała jak należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffhldaoifha
NIC SIE NIE DA ZROBIC I BEDZIESZ TAK MIALA ZAWSZE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhdhdhdhd
a Co Ty znowy za głupoty wymyslasz,laserm po cipce,czyś Ty zwariowała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważasz, że najlepiej się zapytać osoby która bedzie to tobie robić? Skoro jesteś umówiona to raczej byłaś na konsultacji ??? :] Więc cos tutaj nie gra.... Ile zapłacisz za zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhdhdhdhd
a Co Ty znowy za głupoty wymyslasz,laserm po cipce,czyś Ty zwariowała???Tu wszystko nie gra,to jakas paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia30
hej, ja chętnie podziele sie swoimi doświadczeniami. Od kiedy pamiętam miałam problem z włosami - były tam gdzie nie chciałam aby były, a tam gdzie chciałam mieć lsniące gęstwinę wyrosły 3 piórka na krzyż :-( Zeby pozbyć sie problemu zdecydowałam sie na depilacje laserową - i jestem zachwycona! Jestem po 4-tej powtórce na głebokie bikini i odrosło mi dosłownie kilka włosków na krzyż :-) Zabieg do przyjemnych nie nalezy, ale... sa sposoby, żeby zminimalizować uczucie bólu i dyskomfortu. Ja stosowałam krem znieczulający Emla i praktycznie nic nie czułam :-) Za pierwszym razem byłam straaasznie skrępowana, ale nie taki diabeł straszny. jak sie przygotować do zabiegu? przede wszytskim trzeba wczesniej wyleczyć wrastające włoski. ja sama walczyłam z tymi małymi paskudami, ale moja babcia poleciła mi na to niezawodny sposób... wystarczy kupić w aptece olejek z drzewa herbacianego (kosztuje kilka złotych) i posmarować te czerwone wulkaniki ;-) najlepiej na noc. Olejek ma bardzo specyficzny zapach, dosyć mocny i ostry, ale po 3-ech dniach smarowania - włoski po prostu wypadały a wulkaniki wysychały i nie było po nich śladu :-) A przed depilacją najlepiej ogól sobie @ tak jak bys chciała, aby wyglądała, załóż stringi i do gabinetu! Ja podczas depilacji głębokiego bikini byłam w swoich majteczkach i kosmetyczka po prostu wysuwała sobie delikatnie partie które przeznaczone były do depilacji :-) to naprawde nic strasznego, te dziewczyny wykonuja dziesiatki takich zabiegów i traktuja to jak chleb powszedni :-) Mam nadzieje, że pomogłam. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×