Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalinska

sex a zwiazek

Polecane posty

Gość natalinska
no cóz.. dzieki za te rady ..a nieprzyjemne słowa rzucam w niepamiec ,no ale musze juz uciekac,trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ci ludzie sa zabawni
Autorko, nie przejmuj sie tymi ludźmi, ktorzy wyśmiewaja Twoją postawę. Ty masz chociaz odwagę mowić o swoich potrzebach czy też niepokojach...a oni zgrywaja twardzieli ;) Oczywiście, ze wygodniej jest lecieć na pierwszego z brzegu faceta, byle tylko portki były...a potem jakie te babki są dumne, ze doswiadczone...i atrakcyjne ;) hehe Po prostu szczerość przerasta co niektórych :classic_cool: Najczęsciej ludzie rozpaczliwie szukaja akceptacji i pchają sie do łóżek...ale oczywiście szanujemy ich ;P A jak ktos wysoko sie ceni, to wszyscy sie dziwią, ze jak to, babka nie boi sie, ze zmarnuje szansę i nikt jej nie zechce?... Nie zmienia to faktu, ze sex jest cudowny :D , ale wszystko ma sens tylko wtedy, gdy sie tego naprawdę chce! Najważniejsze to mieć własne zdanie i nie podążać za tłumem :) A jak będzie mu zależało na Tobie to poczeka. Nic sie nie bój i dyktuj warunki :) pozdrawiam Ps. Wyprzedzam pytania - moherowym beretem nie jestem i mam juz sporo latek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jno dziecko
no to jak się boi i nie chce, to po co temat zakładać ? To nie ma dyskusji na ten temat wtedy. Dlatego mówię, że dziecko i sama nie wie czego chce. A jeśli chce się kochać, to dlaczego "boi się żeby nie wykorzystał" ? to seks jest tylko dla faceta, a babka sie poświęca dla niego, bo jej się opłaca, bo długo będą razem, to może łaskawie się poświęcić ? a jak krótko, to tylko wykorzysta ? Seks jest dla obojga, jeśli oboje chcą, nie ma mowy o wykorzystywaniu, a jeśli nie chcą, to nie ma o czym gadać bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ci ludzie sa zabawni
do amebed --> taaa, kąsać najłatwiej,ale dobrze chociaz, ze umiesz przyznac sied o błędu i nie "tryskasz" jadem ;) Czasem trochę życzliwosci ludzkiej umila dzień :) Ciebie też pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zaczelam gowniarsko ale po jej opisach doszlam do wniosku ze to dla nie problem a nie smieszny i gowniarski kawal co czesto tu sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ci ludzie sa zabawni
jno dziecko---> prawdopodobnie jest dzieckiem, ale za to myślącym :) Widocznie nie chce sexu dla sexu i boi sie, zeby facet nie miał do niej instrumentalnego stosunku. Przypuszczam, ze Autorce zależy na seksie wypnikajacym z uczucia (tacy też sie zdarzaja) i nie ma pewności, czy facet coś do niej czuje. Ot cała filozofia :) A te które sie nie boją i nie zastanawiają kończą swoje miłosne historie łzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ,ze pytam ile masz lat? piszesz madre slowa i ciekawi mnie w jakim jestes wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ci ludzie sa zabawni
amebed---> nietety, takie "topiki dla jaj" są częste, ale niektórzy szukaja przez forum odpowiedzi na pytania, które ich nurtują, a przecież trzeba sobie pomagać :), czyż nie mam racji? :D No to zawijam kiece i lece :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ci ludzie sa zabawni
Ech, czsem sie czuję jakbym miała 100 :D, ale tylko czasem, jak mnie łamie w kościach ;) A tak na poważnie, starsza jestem z pewnością od Autorki, ale jeszcze to chyba mozna nazwać młodością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×