Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

jak czujesz sie na nastolatka to wskakuj ;) no to moze napisz co o sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy za sobą kilka prób stosunków na razie, ale już wcześniej były bardzo odważne pieszczoty i w ogóle, mówimy sobie wszystko, nie mam oporów przed niczym... Nie wstydze sie przed nim... Myslisz, że to może mieć jakiś wpływ na dochodzenie do orgazmu? Mi sie zawsze wydawało, że to taka bardziej techniczna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pomaranczowa bo tak
a tez się wpisze:) 19LAT i tak jak autorka z łdz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie zawsze wydawało, że to taka bardziej techniczna sprawa...----->uczucia maja wplyw rowniez;) unitra---->ja to nawet dziecinnie sie czuje;) a o sobie to nie mam pojecia co na[pisac;)napisze tak wpadlem na to forum przypadkiem dwa miesiace temu spodobalo mi sie towarzystwo i zostalem na dluzej.jak komus bedzie sie nudzic nocami to moze wpasc na \"nasz\" topic,gdyz glownie noca jest on aktywny,a to link http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3262590&start=5970 wpadlem na chwile jak na moim topicu sie ktos pojawi to dam Wam spokoj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie...technika tez ale naprawde psychika liczy sie i to bardzo. Unitra--->tez myslalm ze jak ja sie mam wstydzic...okazalo sie nie takie proste.Dlugo sie meczylam z tym mim wstydem...no ale przeszlo Ale jak pisalam sa wyjatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mija coraz bardziej i bardziej...... Ponoc sa zwiazki ktore sie siebie wstydza nawet po 10 lat....ale tylko tak slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc sa zwiazki ktore sie siebie wstydza nawet po 10 lat------>to to juz chyba jakas patologia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKA----->wierze ale sie dziwie jak to mozliwe i ile tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej kwestia wychowania...------>mamy 2006 rok wiec juz chyba nie wychowuje sie ludzi jak w starozytnym rzymie czy krajach arabskich;) ale moze gdzies jakies jednostkowe przypadki jeszcze zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja sasiadka ma teraz 22 lata.Rodzice \"trzymali ja na sznurku\"...i jak wyjechala na studi to pokazala swoje....ale robi to na pokaz....jest troche do tylu...i to przez rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, w wielu rodzinach mówi sie, że seks to coś złego, albo to temat tabu i młode dziewczyny, chłopcy chyba mniej, uważają to za coś złego... Rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziala ze nie rozumie jak mozna sie kocha c przed slubem a ma zamiar brac slub za jakies 6/7 lat,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja sasiadka ma teraz 22 lata.Rodzice \"trzymali ja na sznurku\"...i jak wyjechala na studi to pokazala swoje....ale robi to na pokaz....jest troche do tylu...i to przez rodzicow-------->zgadzam sei w 100% jak ktos w mlodosci sobie szaleje to robi to stopniowo a jak ktos \"zerwie sie z lancucha\" pozniej to dopiero mu odbija i im pozniej tym gorzej;) znam wiele takich osob:););) wiec lepiej wczesniej nic pozniej bo chociaz takiego obciachu nie ma:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, w wielu rodzinach mówi sie, że seks to coś złego, albo to temat tabu i młode dziewczyny, chłopcy chyba mniej, uważają to za coś złego------>mysle,ze nawet w tych rodzinach tak mysla TYLKO rodzice:);) bo czlowieka nie wychowuja i ksztaltuja jego pogladow tylko rodzice lecz w duzej mierze wychowuje sie sam,wplywa na to otoczenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj...musisz nas ciagle cytowac??------->cytuje po to aby bylo wiadono do czego odnosi sie to co pisze.lubie jak wszystko jest jasne i nie ma niedomowien;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze u Was rowniez pustka na forum wiec spadam zasmiecac na inny topic;);) pozdrawiam i milego wieczoru-mam nadzieje,ze nie przy komputerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko---> ja juz jestem>mialam niespodziewana wizyte kolegow i temu tak zniknelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×