Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Hej!!! Tu znowu pustki!!!!No!!!!!!!!! Tesknie za moim szczurkiem! W poniedzialek to sie nawet na mnie obrazil...bo napisalam mu esa ze ide do sklepu,a potem spotkalam kumpelke i poszlam do niej,no a u niej w domu nie bylo zasiegu a \"szczurus\" dzwonil i na dom(nikt nie odbieral) i na kom.(gdzie nie bylo zasiegu).No i jak w koncu wyszlam od tej kolezanki po 3 godzinach, jak zadzwonil to pierwsze pytanie-\"gdzie jestes?\" i oczywiscie wyklad ze sie martwil(wcale sie nie dziwie,mnie to by szlak trafil).Ale nic... grzecznie skonczylismy gadac (no ale byl oschly).Jak wrocilam do domu to napisalam mu eska ze jestem...na co dostalam od niego tez esa \"gowno mnie to obchodzi...itd\":O.Nic no \"grzecznie\" mu podziekowalam za mile slowa i sie nie odzywal..no to ja tez nie,ale myslam ze w koncu do wieczora mu przejdzie a tu nic :O ale bylam zla.No ale w knocu po 24h \"zmowy milczenia\" szczur zadzwonil.Ehh faceci po co mu to bylo,musial i tak pzrepraszac za to \"gowno\".:) ;) Znaczy \"musial\"....no nie musial ale wiecie...juz on dobrze wiedzial co by bylo gdyby nie przeprosil...heh po telefonie sie nawet do niego jakis czas nie odzywalam(ale nie dlatego ze mialam focha,tylko on sam mi powiedzial ze szef bedzie za niedlugo to nie mam pisac ani sygnalkow posylac).No to on zaraz mi eska napisal \"kochanie mam nadzieje ze ty teraz na mnie zla nie jestes..itd\" :P:P:P:P No dobra ide spajkac... DOBRANOC!!!!!😴 P.S. NAPISZCIE TEZ COS CIEKAWEGO...NO DOBRA NIE MUSI BYC CIEKAWE,ALE ZEBY BYLO NA CO ZERKNAC OKIEM,CO?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz usiadłam przed komputerem tak to nie mialam czasu....juz jestem po uczceniu mojej 18stki i trzeba wrócić do rzeczywistości niestety :( Buziaczki dla was :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie:) nie moglam znalezc naszego topiku nawet w wyszukiwarce cholercia ale Kaczorynka napisala i topik zostal odswiezony;) pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po próbnej maturze.....najgorzej poszedl mi polski...generalnie polski teraz na tej nowej maturze to jest jedno wielkie nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z polskiego bylam jedna z najlepszych...u nas nikt nie mial 5...(taka to juz nauczycielka byla)..a ja bylam jedna z 3 osob ktore mialy 4...a matura szkoda gadac,wcale nie bylam zadowolona....a te za przeproszeniem tluki to mialy po 90% a to czemu...napislal im ktos,nawet do tego nie zajrzeli i dopiero potem jeszcze na korytarzu przed samym wejsciem sie uczyli...paranoja.Ja juz z koncem stycznia mialam napisana i niby mialam 75% i bylam zla.A pisemna tez do dupy :O....no ale naprawde ciezko bylo zeby jej nie zdac,a z koleji ci co cos umieli nie mogli sie wykazac. PARANOJA I TYLE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój problem to jest taki że nie czytam lektur. opieram sie tylko n streszczeniach. A w niektórych lekturach nawet nie wiem o co chodzi..... no ale jakoś to będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ TEz nigdy nie czytalam lektur.U mnie w gre wchodzily tylko streszczenia. Grunt to umiejetnosc dedukcji i \"lania wody\"...z nielicznych informacji ktore sie przeczytalo w streszczeniu sprawic takie wrazenie na nuczycielce zeby myslala ze dana lektore przeczytalas ze 2 razy :) ;) Mi to jakos wychodzilo,zawsze cos nasciemnialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo🌻 Tak sobie pisze...może ktoś zaglądnie jak odświeże topik...:D Napiszcie co u was!!!!! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×