Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

A ja to chyba nie mam nic podobnego do was...ma ktos 20 latek,na imie madzia albo magda jak kto woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka---> mowilam ze w niego wierze ze cos wymysli ;) pewnie jestes szczesliwa ;) a moj Misiek jest z kumplami nad jeziorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde az sie boje jak pojde spac i jutro rano odpale komputer to ile tu bedzie wpisów....nie wiem czy bede miala czas je wszystkie przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mnie na chwilke nie bedzie bo bede smska pisac....cholerka jak wroce to tez sie zgubie...ale trudno jakos dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka---> marusia ma 18 lat, a ja mam 16 tak jak ty ;) ja czasami tez nie nadazam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kto tu ma 18 lat? Kaczorynka, te 2 lata różnicy to niewiele ;-) Mamy facetów starszych od Ciebie :P No i fajnie ze Twój Robaczek napisal, widzisz, kocha :) Mój dzwoni, pisze, ale to nie to samo co zwykłe spotkanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkie:)Czy można się przyłączyć do rozmowy? Czy raczej nowych osób już nie poszukujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia --> temat zyciowy.. tak niestety jest.. wiec nie wiem, czemu Cię zjechali.. ehh.. moze to byli faceci, którym zalezy, zeby takie młode szybko dziewictwo straciły(najlepiej z nimi), albo kobiety, które uległy tej presji.. kaczorynka --> łączy Cię z nami to, ze jestes dziewczyną :D mamy wiele wspólnego :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka88---> my przyjmujemy wszystkich :( Witaj kochana powiedz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka88----> chce sprostowac- tam miala byc usmiechnieta minka po tym jak napisalam ze przyjmujemy wszystkich . Przepraszam ale gafa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka----> łaczy cie z nami jeszcze to ze jestes zakochan i szczesliwa i w ogole wszystki hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka88 - 🖐️ Kto chce, niech się przyłączy, mam nadzieje jednak, że nie bedzie nas tak dużo, że nie bede mogła Was spamiętać ;P Kaczrynka, a Ty co robisz? Studiujesz? Jak tak to co? Chyba, że wcześniej pisałas, ale mi umkneło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki ja lece bo moj brat chce usiaśc przy kompie. bede jutro....pewnie bedzie tyle wpisów ze hehe....do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie:) Ja mam 18 latek..i teraz jest mi smutno, bo umówiłam się z chłopakiem..miał przyjśc.czekam już ponad godzinę, a on nawet nie zadzwonił..Dlatego pomyślałąm, że pogadam z Wami..to jakoś mi czas zleci.. Marusia 88, bardzo podoba mi się topic założony przez Ciebie i w 100% popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia widzisz nastepna ma 18 latek nie jestes sama.A Malutka---> ile jestes z twoim chlopakiem i mam nadzieje ze sie nie gniewasz za moja pomylke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to lubisz to jakei tam wykorzystywanie:P. Zresztą wolałabym lubieć czasami tak posprzątać i przy okazji sie zmachać troszkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja studiuje angielski..niestey mam poprawke nawet 2...:( Nie wiem czy dobrze zrozumialam tam wyzej....ale jak cos to tez mam starszego o 4 lata ma 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra,pewnie, że nie:) Ja z moim Miśkiem jestem prawie dwa lata.Kurcze,tyle się znamy, a ja ciągle nie mogę dnia bez niego wytrzymać..Łoś ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ponoć niedługo ślub, prawda to Kaczorynko? Czy moze mi sie coś uroiło? No, Malutka88, niech żyja 18stki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka---> no nawet to ze mamy 4 czy 5 lata starszego facet to nas laczy ;) Malutka----> nie jestes Łosiem. Ja znam mojego Misia 5 czy 6 lat a jestem z nim 1,5 roku i tez nie moge bez niego dnia wytrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba!Nie ma to jak \"szalone osiemnachy\":P Miło wiedzieć, że nie tylko ja jestem tak uzależniona od Mojego.A pamiętam czasy, kiedy było inaczej,tzn. On ciągle za mną biegał i zabiegał o spotkania.W sumie teraz też tak jest..tyle, że kiedyś nie było mowy o tym żeby mnie wystawił.Miałam nie pisać do nigo pierwsza, ale czuję , że muszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka---> u mnie to jest tak.Jak on pisze ze nie mam pisac bo jest zajety czy cos to mnie tak korci zeby do niego napisac ze masakra i nie wytrzymuje i pisze hihi. Mowie zawsze ze moim nalogiem jest mo jchlopak ale nie chce z nim walczyc heh bo taki nalog to cudo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... ja już tam sie więcej nie wypowiadam na tym topiku... nazwali mnie workiem na sperme, ścierką, dziwką,... :o :o :o skąd w ludziach tyle złości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam ze na erotycznym sie wyzywaja i ze tu sa lepsi ludzie dlatego juz tam nie wchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×