Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrodzona

Dlaczego odtrąceni panowie się na nas mszczą?....

Polecane posty

Gość odrodzona
Sygrydo, ale i moim zdaniem to rowniez nie byla milosc z ich strony (choc oni tak twierdzili), bolalo mnie tylko ze osoby, ktore najpierw byly dla mnie tak dobre, nagle "zmienily strategie" - tak tez uwazam, ze to niesty swiadczylo o wielkiej niedojrzalosci tych "doroslych" madrych panow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona
do "odr..... jestes ...." wierz mi, nie masz czego zazdroscic, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze raczej taki msciciel msci sie za ujawnienie pewnej tajemnicy,ktora nie miala prawa ujrzec swiatla dziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne. Faceci szukaja zemsty, a kobiety urokow milosnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej tajemnicy kozi wypierd.ku faceci są beznadziejni w większości, nie mam o nich dobrego zdania i nie oczekuje wiele od tych amen uczuciowych. Hoho jak już facet coś powie to jest to y****a prawda objawiona dla niego a p******i taki trzy po trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryos
Bo Ci co podrywają to zawsze chamy udające kulturalnych, normalny facet nie podrywa kobiety tylko daje się poderwać. Więc jak z nimi postępować? Nie rób z nich zapasowych opcji, żadnych niedomówień, od początku mają wiedzieć, że nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkopac temat po 11 latach,zeby napisac banaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze. Lepsze to, niż założyć jeszcze raz ten sam wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Msciwosc to okropna cecha czlowieka. A zdarzaja sie tacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cwaniactwo i wyrachowanie kobiet to dobra cecha?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach gdy rozpowszechniło się molestowanie kobiet i mówią o tym głośno (i dobrze) dla nas facetów nastały ciężkie czasy. Jak rozmawiać lub zacząć rozmowę z kobietą by nie być posądzonym o molestowanie . Gdy byłem młody szedłem ulicą w dużym mieście na przeciwko idzie ładna zgrabna dziewczyna zapytałem czy wie jakim tramwajem mam dojechać na dworzec , uśmiechnęła się gdyż ulica przebiegała przy samym dworcu . Dzisiaj jesteśmy od 17 lat małżeństwem , wiedziała że chcę ją poderwać . Po wielu latach paniom przypomina się że były molestowane , dzisiaj dotknij kobietę lub powiedz coś nie odpowiedniego masz problemy i to problemy potężne . Przyjdzie do tego że facet będzie wszystko nagrywał będąc sam z kobietą , gdyż to jedyny sposób mieć alibi , co wy biedne dziewczyny i kobiety poczniecie gdy facet będzie was unikał a na randce puści dyktafon by nagrywać , nie wspomnę o dotknięciu , lub komplementu wyrażeniu jaka jesteś piękna , lub pięknie wyglądasz w tej mini . Ciężkie czasy nastaly dla nas , jak wypośrodkować co molestowanie a co podryw lub zawarcie znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh z nimi tak już jest ,zawsze robią sobie nadzieję ,można powtarzać takiemu 1000 razy że nie szukasz nikogo i jak coś pójdzie nie po ich myśli to najczęściej się mszczą , tyle potrafią matoły :-P Choć kulturalny, inteligentny i taki który naprawde kocha /kochał to nie zrobi takich świństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zawsze bawię takimi palantami. Najpierw ich urabiam, oni się starają, potem cyk i zmiana strategii. Oj jak się potrafią wkõrmić, jakie bestie z nich wychodzą, i po co ? dla mojej małej ipeczki? dla mojej upeczki? Wiem że jestem atrakcyjna, więc specjalnie wypinam niby niechcący moje kształty. Tak nsprawdę tylko jeden kolega z pracy okazał się normalny i na niego to nie działa. Nie, on nie jest geyem. Jest żonaty, ma dzieci i mega przystojny. Chciałabym takiego faceta za męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przez zaxdrość tak się wściekasz debilu? :P Odbiło ci durny gnomie?:P Komu niedorozwoju pomagam od lat choć zasługujesz na o sikowy kołek w serce?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swieta racja, oni nie potrafia przyjac porazki, czyli sa niedojrzali, bo reaguja zloscia i wulgaryzmami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z dziwencjami lodziarami to są dojrzali, by się z nimi zadawać pod kocykiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:43 Zgodzę się. Bywa że kobiety potrafią narobić facetowi poważnych problemów za nic. Ale z drugiej strony też lepiej nie jest. Często gęsto facet sobie coś bzdura, widzi to co chciałby widzieć a jak się okaże że nie jest tak jal sobie wyobrazil, to robi dziewczynie opinię łatwej d***** etc. Czasem to strach się serdecznie uśmiechnąć do facetów, bo już myślą że ona ma ochotę na seks :O Przykre że tak jest, że nie można np. normalnie pozartowac, bo ktoś zaraz wyobrazi sobie za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:16 jestem facetem i zgadzam się z tym co napisałaś ,dzisiaj facet w większośc****ije nie tylko piwo !co drugie słowo to k i inne przekleństwa ,gdy dziewczyna mu się odda robi z niej ku..... jest tak głupi i chwali się wszystkim ,mogę wymienia prawie bez końca nasze wady . Co nie znaczy iż dziewczyny tez potrafią pic bić się przeklinać ,lecz jest takich kobie znacznie mniej . Gdy ja i moje pokolenie zaczęło podrywać kobiety ,gdybys przy nie powiedział przekleństwo czyli zaklnol masz z liścia ,ja obrażałem się w takim otoczeniu. Gdy udało się namówić na sex nawet nie przychodziło do głowy by rozpowiadać i chwalić się ,w każdej sytuacji kobieta często młoda dziewczyna była na pierwszym miejscu. Nawet dzisiaj gdy jadę tramwajem autobusem gdy kobieta stoi nawet bardzo młoda ustępuje miejsca mały gest lecz robię to automatycznie . Dzisiaj facet myśli gdy ma furę kasę i dobre auto to każda poleci a jeśli złapie taka pania myśli ze może wszystko z nią robić . Nie pozwalacie facetom się obrażać ,niech przy was będzie zmuszony do zachowania się przyzwoitego a osiągniecie więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×