Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiająca się

BYŁY i CHEMIA

Polecane posty

Gość zastanawiająca się

Wczoraj spotkałam sie po raz kolejny (kolejny od kilku tygodni) z moim byłym i cholera jasna wstyd mowic, ale cała sie trzęsłam, wszystko mi dygotało, w brzuchu motyle, krępowalam sie patrząc mu w oczy, serducho waliło hmm a gdy byłam z nim 2 lata temu to zerwalam bo nic takiego nie czułam Jak to mozliwe? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00klkj
chyba Ci sie nudzi mała muszla Ci szumi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest dokladnie to samo tzn.jak go zobacze zaczyna walic mi serce,zaczyna mi byc goraco itp Kiedy stoi blisko mnie rece zaczynaja mi sie trzasc itd.Tylko u mnie jest troszke inaczej bo ja go nadal kocham i niestety nie moge nic na to poradzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzęp
moja dziewczyna rzuciła mnie miesiąc temu po pięciu latach (mówi że powodem jest że do mnie nic nie czuje) i dał bym wszystko aby powiedziała że jednak coś czuje. Jeśli czujecie coś do waszych partnerów to odrazu im mówcie. Ja bym był w niebo wzięty jak bym to od swojej ukochanej usłyszał że jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do STRZEP--->Wiem co czujesz i tez chcialabym tylko wiedziec czy on nadal cos do mnie czuje.Minelo juz troche czasu jak przestalam pisac glupie smsy do niego,poprostu dawalam mu odczuc ze jeszcze mi zalezy,teraz np bym mu napisala sms-a o tresci co u ciebie itd.ale wtedy bedzie wiedzial o tym ze mi jeszcze zalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze nie bylismy ze soba dlugo-wystarczyly mi 4 miesiace aby go tak pokochac chociaz moze to bylo zanim bylismy ze soba,juz wtedy na jego widok cala latalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
Kosmata kicia- współczuje Ci :( U mnie jest inaczej, ja bedac z nim kiedys czułam inaczej niż teraz :o jakie to pokręcone strzęp- trzymaj się!!!!!!! Powiem Ci, ze cos jest w tym co mowisz, bo ja gdy wczorja gadałam z byłym i on widzial moje zdenerwowanie i dziwne zachowanie (jest 5 lat starszy) powiedział, ze jesli mam mu cos do powiedzienia to nie mam czekac bo pozniej moze byc juz za pozno... (on ma kogos ale zwiazał sie z nią zeby o mnie zapomniec...) hmmmmm mysle o nim ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 234
Wiesz co.. ja tez wiąze sie z inną tylko po to by zapomnieć, ale niewim czy to dobrze, nie jestem pewny czy kocham byłą, ale tylko ją widze bez wad, wszystkie inne dziewczyny mnie czymś odpychają tylko ona jedna nie... niewiem co to jest.. poprostu ona jest jedną jedyna jak dla mnie idealną pod każdym względem, ale niewiem czy ją kocham, nie potrafie rozpoznać tego uczucia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
własnie dostalam smsa... kolejne spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
boze ile bym dał zeby i moja dziewczyna była ...tez tak miała..Bylismy ze sobą w sumie 8 miesiecy ..Powiedziała ze kocha..ale potem ze jednak nie bo jej sie tak wydawało..Teraz jest sama wiedzielismy sie ostatnio to sie specjalnie wystoiła jak na impreze...ale widziałe mpo niej ze cos jest...widziałem jak na mnie patrzy..ja nie dawałem po sobie poznac ze mi zlezy..razem robilismy referat..i jkaies takie mimowolny kontakt cielsny ociranie specjalnie sie blizej przystawiała..do mnie ja do niej tez..nie wiem o co tu chodzi...Powiedziała mi ze wcale nie jest fajnie samemyu ze juz jato meczy..a jak zrywała ze mnato powiedziała min, ze chce byc sama teraz ale ze chce miec kogos...Ja prosiłem latałem ...a teraz juz nic nie robie..chociaz oddał by wiele by wrociła moze sie opamieta i doceni moje uczucie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
bartek234 Nie wiąz sie na siłe zeby zapomniec ..bo i tak ją kochasz czekaj...a tamta osobe tylko zranisz miałem tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×