Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Czy są tu dziewczyny, kobiety które wogóle nie używają żadnych balsamów itp.?

Polecane posty

25.08] 14:04 vivvvvv Czy nie używając żadnych balsamów i innych kosmetyków do pielęgnacji ciała macie gorszą suchą skórę? Czy może wasza skróra jest na tyle \"gatunkowo\" dobre że nie musicie nic używać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat zawsze
uzywam i chocbym miala super skore zle bym sie czula nie peielgnyjac jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfhgj
ja uzywamn tylko po opalaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem o co chodzi
moja skóra to gatunek I :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uzywam
mam uczulenie na kosmetyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tak jak ja
Ja nie moge nawet skóry myć szorstką gąbką bo mi sie robi od razu wyprysk koło łokci i pod obojczykiem, skórę moge myć tylko mydełkiem przeznaczonym dla dzieci i niemowląt, a balsam ... hmm od czasu do czasu ST. Ives bo jest rzekomo hypoalergiczny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWEETY TWEETY
ja tam nie wyobrażam sobie jak mogłabym usnąć niewybalsamowana.Brrrrrr...Albo jakbym się nie smarowała rano świeżutkim balsamikiem nawilżającym o zapachu zależnym od nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja raczej żadko używam, tak powiedzmy raz na tydzien lub dwa tyg. i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 21 lat
i nie używam balsamów NIGDY. Tzn. smaruję tylko łydki i to raz na dwa tygodnie, jak mi skóra wyschnie np. po goleniu. Mam normalna i ładną skórę. balsamy są obleśne, tłuste, to sama chemia, nie mam potrzeby nacierania się czyms takim:o Jedyny wyjątek stanowi nalsam Bed Time Lotion J&J, bo pięknie pachnie, nie jest tłusty i wyjątkowo lekki. Obiecałam sobie, że będę go używać regularnie. No ale to wychodzi tak ze 2-3 razy w tygodniu. Smaruję nim tylko nogi w zasadzie. Czasami też brzuch i biust, ręce. Niegdy w życiu ni9e używałam balsamu na szyi czy na plecach... I też NIGDY nie używała peelingu do ciała. Do twarzy owszem. Ale do ciała nie. Używam zawsze przy każdym myciu szorstkiej gąbki i to mi wystarczy. A raz na miesiąc czy dwa miesiące robię masaż specjalną rękawicą, wtedy jestem tak speelingowana, że mi straczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UuUuUu
a ja nie uzywalam az do 28 roku zycia... efekt? skora sama sobie radzi, jest dobrze nawilzona, nie ma zapchanych porow... balsamy rozleniwiaja skore, wiec na balsamy mam jeszcze czas :P wyjatek to... w lecie zaraz przed i po opalaniu smaruje cialo oliwka... i mam nadal gladka skore bez chemicznych wspomagaczy bardzo pomaga mi picie wody na czczo i duzo w ciagu dnia, w ten sposob nawilzam skore od wewnatrz... a odzywiam b-karotenem, wit A+E, kompleksem wit.B itd. a teraz czasem skusze sie na olejki, oliwki itd. ale nie codziennie... moja mama nigdy nie uzywala balsamow a ma cudowna w dotyku skore i jak na swoj wiek niewiele zmarszczek na ciele i twarzy... a siwych wlosow nie ma wcale choc nie farbuje ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla alergików
Moja mama też jest alergikiem. Źle reaguje na kosmetyki, niezależnie czy są tanie czy droższe. Poprostu bardzo wrażliwa skóra. Dermatolog poleciła jej serię SVR. Wszystkie problemy z alergią na kosmetyki skończyły się. Wystarczy udać się do apteki i zobaczyć jaki te kosmetyki mają skład... i wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
ja wogóle nie używam, nie potrzebuję, ani po kąpieli ani po opalaniu ani depilacji, nigdy moja skóra nigdy się nie wysusza, ale to też problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znosna agniecha
ja nie uzywam nie chce mi sie tego wsmarowywac sa tluste i nieprzyjemne ... sa i fajne, ale i tak jestem za leniwa poza tym nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uzywam ale
tylko do nóg po goleniu i to jakis lekki, np mus do ciała tuti fruti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Aldona.
Mam tłustą skórę i to zarówno na twarzy, jak i na całym świecie. Gdybym chciała nie musiałabym smarować ciała balsamem, a skóra i tak byłaby gładka. Używam balsamu, ponieważ lubię rano ślicznie pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Aldona.
całym ciele, a nie świecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kITTY 21
Aldona ----> Kurcze,rozbawiło mnie do łez to Twoje "na twarzy jak i na całym świecie " :) Też lubię ładnie pachnące balsamiki. Smaruję się rano i po kąpieli wieczorkiem.A jak trzeba,to i w ciągu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela sixty three
ja dlugo nie uzywalam, kiedys strasznie sie brzydzilam tlustych rzeczy i nie stosowalam ani kremow ani balsamow ani nawet blyszkow do ust (czasem chodzilam z popekanymi i pokrwawionymi). A to wszystko przez takie dziwactwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomaaa
Elo!! Ja od jakiegoś czasu nie używam balsamów ale TYKO dlatego bo używam oliwki po kapieli lub prysznicu!Super rzecz bo mniej czasu zajmuje!:-)Pozdrowionka dla wszystkich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko że oliwka
nie nawilża skóry od środka (a to jest bardzo ważne) tylko natłuszcza ją od zewnatrz-powierchownie! Tłuszcz się nie wchłania. Ja najpierw używam balsamu a jak się wchłopnie psikam oliwką w sprayu i rozsmarowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo rzadko..tylko latem...po prostu mi sie nie chce...skore mam normalną...tyle,ze na ramionach mam takie grudki ,krostki....:O od urodzenia prawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×