Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszaleje

Jak przemówic facetowi do rozumu?

Polecane posty

Gość oszaleje

ostatnio mojemu facetowi zaczeło sie nie podobać... wszystko ;-( jak potrafił mi prawić godzinami komplementy, to teraz ciągle coś krytykuje we mnie - nawet to że sobie tipsy zaczęłam robić, bo on woli mnie naturalna, cholera nie maluje sie nie farbuje wiec choć tipsy sobie robie tymbardziej że mam liche paznokcie; jak mu zwróce uwage że pogłębia we mnie poczucie beznadziejnej idiotki odpowiada że tylko mi mówi co mu leży na wątrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmien faceta
Na takiego jakiemu bedziesz sie podobac JAKA JESTES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie
mnie się wydaje, że coś mu leży na żołądku, mie chcę cię martwić, ale może doszło do ochłodzenia uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosny jest. Musisz ugruntowac w nim poczucie ze jestes jego i tylko jego. faceci nie rozumieja faktu, ze dla kobiety mile jest jak sie inny za nia obejrzy i ze kompletnie nie wplywa to na chec przespania sie znim lub chocby poznania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo - szczerze mówiąc - my - faceci - nie lubimy zmian. Wolimy naszą kobietę taką, jak jest, żeby nic nie zmieniała. A ona się zmienia na gorsze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszaleje
ale ja ciągle mu pokazuje że go kocham; kiedyś to ja nie potrafiłam go dowartoścować, sprawić żeby naprawde czuł sie kochany przeze mnie, a teraz im bardziej sie staram tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie był
ma Cię dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszaleje
ale wiem że mnie kocha naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszaleje
tyko jak z nim porozmawiać by znów nie obrócił kota ogonem i żebym to znów ja nie czuła sie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszaleje
prosze pomóżcie teraz jestem na niego wściekła a on jest w pracy i nie odpisuje na moje sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetom ...
nie podoba sie jak dziewczyny są "sztuczne", ale nie przesadzaj lekki makijaż - to nic innego jak podkreślenie urody ... Wiesz niektorzy faceci twierdzą, że podobaja im sie dziewczyny naturalne, .......ale ogladaja się za tymi zadbanymi i co tu ukrywać wymalowanymi ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetowi nie przemowisz co rozumu bo faceci nie posiadaja rozmu!! i nigdy nie zrozumieja kobiet!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwww
kawa na ławe ale delikatnie, porozmawiaj z nim niech cie spokojnie wysłucha a ty opowiedz mu o tym co czujesz tak łagodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszaleje
:-((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie nie daj sie tak traktowac-kocha cie naprawde czy nie musisz byc troche agrsywna,powiedz mu,ze to twoje paznokcie i jesli ma ci cos mowic na temat wygladu to niech to bedzie komplement albo niech zamilknie jesli bedziesz ciagle sie dopraszac o dobre slowo i ciagle inicjowac rozmowe doktorej on sie nie kwapi-chlopak po jakims czasie zacznie coraz bardziej olewczo cie traktowac,uwierz musisz sie postawic-zdecydowanie,chociaz sie bedziesz bala,ze przyspieszasz koniec zwiazku-musisz a jak dalej tak bedzie sie zachowywal to olewaj go jak tylko mozesz,nie mowie o jakims glupim ostentancyjnym wywolywaniu zazdrosci po prostu jak sie w koncu odezwie sam z siebie napisze sms czy cos-nie daj mu znac ze tak na to czekalas,i badz dosc zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedz mu że ...
jak ty sie mu nie podobasz i uwaza, że moze sobie polepszyc, to zawsze ma droge wolną :-D Nie kazdy jest idealny, on rowniez oprócz zalet ma wady, więc niech sie odczołga od ciebie ... , powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×