Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fuu

Podkład i puder dla bardzo bardzo jasnej cery

Polecane posty

Witam! Mam bardzo jasną cerę, niestety \"ozdobioną\" masą brzydkich, szaro-burych piegów. Wiem, że mój odcień cery możńa określić też mianem \"ziemistego\" (tak mi powiedizała jedna kosmetyczka). Niestety mam z tego powodu ogromne problemy z zakupem podkłądu i pudru - gdyż praktycznie kazdy kosmetyk na mojej twarzy wygląda albo świnkowo różowo, albo pomarańczowo O.o . Próbowałam już kilka podkładów, ale efekt marchewkowej twarzy właściwie gwarantowany. Jestem tym już trochę zdołowana, bo mam szafę pełną kosmetyków, na które nie raz wydałam sporo kasy, a nie mogę ich używać. Czy mozę ktoś mógłby mi polecić jakiś naprawdę jasny podkład? Nadający się do ultra jasnej cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczee noo
a próbowałaś maubelline - dream matte mousse ??? Wybierz najjaśniejszy i już nawet pudru byś nie musiała,bo ten podkład idealnie matuje,przynajmniej mnie :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie jakiś porządny podkł
ad. Np. Lancome Teint Idole albo Clinique Stay True czy Superbalanced. Jeszcze Kanebo Liquid Finish jest ok. I HR Color Clone. Te podkłądy mają bardzo łądne kolory, nie to co Maybelline, MF czy Loreal:o Są naturalne, beżowe, jest wiele odcieni. Clinique ma ok. 15 odcieni każdego podkładu, na pewno coś sobie dobierzesz, a te podkłady nie są wclae drogie, kosztują 108zł. Jasny puder też możesz kupić Clinique, ale ja polecam Guerlain i sypki Shiseido. Jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięuję za odpowiedzi, zaczne od maybelline, a jak okaże się za pomarańczowy to mozę spróbuje coś droższego... Chyba takie na takich firmach jak Lacome czy Clinique rzeczywiście sie nei zawiodę :) Jesce raz dizękuje za odpowiedzi ^____^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczee noo
Maybelline napewno Ci się spodoba.Ten Drema Matte Mousse nie ma różowych ani pomarańczowych odcieni.Też zawsze się tego obawiałam :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem straszliwie blada
i Maybelline NIE MA żadnego docienia, który by się dla bladej osoby nadawał. I są to strasznie sztuczne odcienie:o Jedynym niskopółkowym podkładem, jaki sie dla mnie nadaje jest Rimmel Recover ale tylko latem, zimą tez jest ciut za ciemny. ALe nie jest ani pomarańczowy, ani różowy. Mówię o najjaśniejszym odcieniu- 100 Ivory. Lumene ma też jesne i fajne podkłady, Isa Dora, Gosh no i Clinique- to fakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez polecam podkłady
Clinique i Lancome Teint Idole Ultra:) Osobiście stosuje te w kompakcie- moim ulubionym jest Givenchy Matmate i Diorskin Diora. Obydwa sa naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez polecam podkłady
?? Mam nadzieję, że to nie było do mnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczi
ooo ja też mam baardzo jasną cere. i w dodatku naczynkową. potrzebuje dobrego podkładu kryjącego. wiem ze np vichy dermablend jesy dobry, ale najjasniejszy odcien i tak jest dla mnie zbyt ciemny. heeelp :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w drogeri zobaczyć ten podkład z Maybellin, najjaśniejszy jaki znalazłam ( nude chyba się zwał) był całkiem łądny, bo nie różowy ani pomarańczowy, jednak dalej ciut za ciemny. Rozjeżę się jeszcze, czy nie mają jeszcze jaśniejszego odcienia.. Widziałam z L\'Orela całkiem jasny podkład, ale nie ufam zbtnio kosmetykom tej firmy, gdyż strasznie się już na nich kilka rayz zawiodłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bladziusieńka
i używam coloure adapt MF, pierwszy podkład, z którego jestem naprawdę zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka_konsultantka_avon a poleciłabyś jakiś kremik koloryzujący albo cos fajnego z avonu ?? dzieki:) pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja radze podklad firmy L\'Oreal Translucide kolor nr 15,czyli Light Beige. Podklad jest rozswietlajacy, wiec doskonale bedzie wygladal na twojej ziemistej cerze,. Dodatkowo jest jasny-ale nie rozowy. ja go uzywam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
oj tak Kanebo, ma straaaasznie jasne podkłady;) "efekt gejshy":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska_weczka
A ja polecam Ci z calego serc podklad Vichy- Dermablend odcien 15 opal, jest bardzo jasniutki, pieknie kryje, jednolity odcien skory garantoany. Sama uzywam ciemnejszego, ale moja bledziutka siostra ma opal i wyglada bardzo ladnie. Nie sluchaj tych lasek ktore sie w solarium zatrzasnely, ze blada skora jest brzydka- wrecz przeciwnie (przynajmniej nie bedziesz w wieku 35 lat wygladala jak wlasna babcia ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, Kanebo Liquid Finish ma b. jasne odcienie. a na pudrze można zaoszczędzić - skrobia kukurydziana Dry Flo za ok. 8 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wyłamię i powiem, że ładne kolory ma LUMENE. Jest to firma fińska, więc przystosowana do alabastrowych cer finek . Ale przecież nie musisz nic od razu kupować. Od czego są testery i odrobina dziennego światła ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owszem, Lumene też ma jasne odcienie w ofercie. najgorszy wybór, nie wiedzieć czemu, mają polskie firmy - jak to jest, że zagraniczna firma potrafi wyprodukować odcienie dla Polek, a polska nie? mam np. podkład Bielendy, odcień \"jasny\" 01, który w rzeczywistości jest... opalony :O to ja nawet nie chcę wiedzieć, jak wyglądają pozostałe odcienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do truska_weczka ja tez mam jasna karnacje a dermablend opal okazał sie za ciemny :/ boja buzka była pomaranczowa i z daleka było widac makijaz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanebo
tylko oni mają naprawdę jasne podkłądy:) Z Clinique też by się coś znalazło;) ale wolę Kanebo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa dni temu kupiłam rozświetlający podkłąd z RImmel - jest ok :D Leciutki, ładnie wygląda na skórze, nie wałkuje się.. Ale jest ciut za ciemny T^T Na razie jest ok, bo po lecie troszkę skóra przyciemniona, ale w grudniu będzie marchewkowy :P Ale w grudniu poproszę św.Mikołaja o jakiś nowy podkład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam dream matt mousse.....mam bardzo jasną cerę i długo szukałam odpowiedniego podkładu...w końcu zdecydowałam się na ten maybelline...naczytałam się na jego temat i na damskiej torebce i na wizażu i podobno najjaśniejszy odcień to cameo....poszłam do drogerii nałożyłam odrobinę na dłoń i co?? okazało się że za ciemny jak dla mnie tzn. taki pomarańczowy za bardzo :P:/ wypróbowałam inne odcienie i w końcu idealnie dobrałam kolor nude...i tego używam zimą kiedy cera jest wyjątkowo jasna...a na lato używam ciemniejszego odcienia z racji opalenizny...jest to odcien golden. osobiscie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uważam że Rimmel jest
ok na lato, ale jednak jak zaczęłam znowu stosować Clinique, to widzę OGROMNĄ różnicę. Jednak po tym podkładzie skóra jest piękna, gładka, jednolita, a Rimmel dość obciachowo się błyszczy i podkreśla wszelkie wysuszenia na skórze:o No ale biorąc pod uwahę cenę i tak jest ok. A kolor- wzimie za ciemny niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko.ja
wejdź na www.charakteryzacja.com znajdziesz na MILION procent cos dla siebie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×