Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulaaaaaaaaaaa

UMOWA ZLECENIE-PYTANIE !!!

Polecane posty

Gość agulaaaaaaaaaaa

Słuchajcie własnie chce zmienić pracę ,ale oferuja mi wiekszosć umowe zlecenie.Ide również na studia zaoczne licencjackie do pryw.uczelni.I jak to jest z ubezp.?Jeżeli pracodawca nie bedzie odprowadzał to bede mogła chodzić do lekarza na kase czy nie?Studia mają cos do tego-tam ubezpieczaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaaaaaaaaaaa
piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy umowie zlecenie pracodawca płaci za Ciebie składkę zdrowotną, a nie płacą emerytalnej-więc z opieką zdrowotną nie powinnaś mieć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaaaaaaaaaaa
No bo właśnie gdzies czytałam że nie musi wcale zdrowotnej chyba płacić skoro jestem studentką.Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do czarna.
No niezupelnie. To zalezy czy sie ma oprocz umowy zlecenia jeszcze jakies inne ubezpieczenia ZUS. jesli umowa zlecenie jest jedyna to wtedy odprowadza sie OBOWIAZKOWO skladki: emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne. W przypadku studenta, ubezpieczenie zdrowotne jest obowiazkowe na uczelni. W zwiazku z tym zatrudnienie studenta na umowe zlecenie nie wiaze sie z zadna skladka na ZUS dla zleceniodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaaaaaaaaaaa
Dziekuje.A wiec gdybym podjeła taką pracę na umowe zlec.to nie liczy mi sie to do rety ani lat pracy,nie moge mieć urlopu ani chorobowego..itd.ale za to bede mogła normalnie iść do lekarza na kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaaaaaaaaaaa
???piszcie co wiecie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaaaaaaaaaaa
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentom
do 26 roku zycia z wynagrodzenia z umowy-zlecenia odprowadzaja tylko zaliczke na podatek a ubezpieczona i tak bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaaaaaaaaaaa
taak?to fajnie,ale po głębszym zastanowieniu stwierdzam że jednak nie chce chyba pracować na umowe zlecenie:)po czterech latach pracy na etat mam dużo do stracenia mimo ze mam 23 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
jEŚLI CHCESZ MIEĆ DZIEŃ WOLNY TO MUSISZ KOGOŚ ZNALEŚĆ OS.KTÓRA CIĘ ZASTĄPI NA TWOIM STANOWISKU TEGO DNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaaaaaaaaaaa
jeszcze ktoś coś chce dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×