Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Nieświeży oddech...Pomocy!!!!!!!!!! =

Polecane posty

25.08] 22:45 Panna Walercia no więc mam duuuży problem.Chodzi o to,że wydaje mi się,ze nieprzyjemnie \"pachnie\" mi z ust.Dbam o zęby...myje kilka razy dziennie najlepszymi pastami.regularnie chodze do dentysty.Niedawno byłam i nie mam żadnego zepsutego zęba.To stało się moją obsesją.Wstydze się odezwać do ludzi...odsuwam się albo kiedy mówię odwracam w druga strone...Mam wspaniałęgo chłopaka a wstydz esię nawet z nim pocałować...kiedy on próbuje ja się odsuwam.Mam dużo znajomych.myśle,że gdybym naprawde miałą nieświeży oddech to powiedzieli by mi o tym.Codziennie żuje gumy.praktycznie cąły czas..nie umiem bez nich żyć.Mimo,ż ecały czas mam je w ustach to i tak wydaje mi się,ze dalej śmierdzi ode mnie...Błagam powiedzcie mi co mam robić bo nie mogę normaklnie żyć....może sa na to jakieś sposoby albo coś...Help!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś przewrażliwiona na tle
swojego oddechu, a w rzeczywistości pewnie masz normalny oddech :) spróbuj się pocałować z chłopakiem, jak będzie chciał jeszcze to widocznie wszystko jest oki :D powodzenia i trzymaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słyszałaś
o cynku organicznym ?? Takie tabletki do ssania...po prostu rewelacyjne!!! W każdej prawie aptece je znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SERNIK_36
Jeśli czujesz że naprawdę coś jest z twoim oddechem nie tak to, weź pod uwagę: a---może jest to spowodowane tym co jesz czyli coś z żołądka b---gardło, czyli migdałki ja miałam problem z tym drugim, na początku myślałam że mam popsuty ząb, niestety dentysta powiedział mi że mam zdrowe zęby problem pozostał, u lekarza dowiedziałam się że to złe odżywianie...po pewnym czasie trafiłam do laryngologa, powiedziałam mu o objawach a on spojrzał w moje gardełko i powiedział: -nie ma pani 3 migdałka , 2 pozostałe do usunięcia to one stanowią problem są siedliskiem bakteri z tąd częste infekcje ,nalot na języku , nieświerzy odech Tak więc czekam na zabieg usówania migdałów...a mam 23 lata ps: nie martw się na każdą dolegliwość znajdzie się sposób:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka ...
Nieświeży oddech ... ech.. skądś to znam, jego przyczyny to np. - dziurawe migdały i rozkładające się tam jedzenie :S ( na to polecam codzienne czyszczenie lub wycięcie :( ) - gęsta nieladnie pachnąca wydzielina spływająca bo tylnej ściance gardła ( taki spray TYMSAL pomaga na jakiś czas ) - refluks i zapach unoszący się z żołądka ( bralam FAMOGAST ale nie przeszło ) - nalot na języku ( jakieś grzybki, albo taka uroda języka - ja mam nalot po nabiale ) ( a język czyszcze specjalną szpatułką do czyszczenia języka ) - ząbki a szczególne szparki miedzy nimi gdzie może zalegać jedzenie, najlepiej po kazdym posilku czyścić te miejsca nicia dentystyczną A co do gum to niepolecam bo obluzowują plomby w zębach i ich częste żucie doprowadza do zwiększania sie ilości soków żołądkowych i gwarantowany ( przy refluksie ) większy smrodek z żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój żaby
polecam nici dentystyczne - wyciągniesz wszystkie zanieczyszczenia (+ do tego szczotkowanie oczywiście), dla mnie rewelacja . Jeśli chcesz mieć naprwadę uczucie czystości ii....nie wiem jak to nazwać to zrób sobie piaskowanie zębów - dla mnie rewelacja ale można jakieś 1 raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×