Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia52

poklocilam sie z corka

Polecane posty

Gość mamusia52

i powiedzialam jej zeby sie wiecej nie pokazywala u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 85
to do niej zadzwoń i ją przeproś o powiedz dlaczego jej tak powiedziałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
wystawilam jej kozaczki na balkon i od tamtej pory nie przylatuja golebie i nie sraja. chciala mi je zabrac wredna malpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 28
o co sie poklocilyscie? kto mial wiecej racji? ocen to obiektywnie. czy chodzilo o cos w stylu przestrzeni osobistej albo ideologie? moja mama sie tak ze mna kloci. chce zebym wyznawala wszystkie jej poglady i nie kwestionowala utartych zwyczajow... zero miejsca na moje wlasne zycie... ale to nie o mnie... no to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nie mow jej ze nie wolno jej sie wiecej u Ciebie pokazywac to Twoje dziecko , Twoja córcia , ..... krew z Twojej krwi pamitaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
wy glupie mlode bzdziagwy. myslicie ze wszystkie rozumy pozjadalyscie? nie oddam tych kozaczkow, bo ona chce je wykorzystac do wyuzdanego, perwersyjnego seksu z tym swoim mezulkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
podszyw godny tematu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne podszywaczu puknij sie w lepek moze tobie to zwisa , ale dla kogos innego moze to byc bolesne wiem ze swojgo doswiadczenia zaluje wszystkich klotni ze swoja mamą bardzo ja kocham i wiem jak wiele czasu stracilam na takie bez sensowne klotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
jakis kretyn sie podszyw pod moj nick , szkoda bo chcialam sie troche pozalic a ten glupek o jakis kozaczkach. trudno. Dziewczyna nie ma zadnego sacunku dla mnie. Za bardzo ja kocham i sa tego skutki. W tamty tygodniu byla u mnie ze swoim narzeczonym pozal sie Boze. Gotuje usluge jej . Oni w ten weekend tez raczyli zawitac tylko na jakis tam koncert. w kilka godzin oznalimili ze przyjedzie tez ich jakas tam kolezanka. No kurcze to sie zdenerwowalam bo mowilam im zeby nie przyjezdali wten weekend bo mam gosci i sama ide na slub. Cale trzy dni gotowania potem trzeba sie tez odrestaurowac zeby wystapic jak czlowiek a oni mi sie zwalaja jeszcze z kolezanka. Przeciez ja musze jej przygotowac pokij z czystymi przescieradlami wyprasowanymi etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
porobilam troche bledow , to z emocji przepraszam. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej ile Cie kosztuja takie odwiedziny i powinna zrozumiec ja przynajmniejbym zrozumiała :) nie daj się ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
nikogo juz nie ma, jestem sama tak jak zawsze z reszta, ja i moj bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
ona jest dobrym czlowiekiem ale rozumie tylko sama siebie. Moze jest za mloda. Ja tez mialam przeprawy z moja mama mimo ze ja bardzo kochalam ciagle sie sprzeczalysmy. Teraz juz jej niema i jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
Nie rozumiem mojego wlasnego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
Naughty skad klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja moze jestem malo obiektywna bo ostatnio mam jakas obsesje smierci tzn boije sie jej nie chce zeby ktokoliek po mnie plakal itp dlatego uwazam ze klotnie sa bez sensu pamietaj o tym ze kiedys Cibie lub jej zabraknie a sprzeczki o rzeczy typu wyprasowane przesvcieradla sa niczym w porownaniu z pustką po odejsciu matki lub corki tak wiec uwazam ze w waszej sytuacji nie powinno zajac duzo czasu godzenie sie !!!! milosc!! powiedz ze ja kochasz i to niema sensu =klonie o pierdoly ! ja nigdy tego mamie nie powiedzialam ale dZ8siaj powiem ze ja kocham i nie luczy sie nic wiecej tylko milosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie klikam z Anglii fdaleko od rodziny i przyjaciol i to boli ! uwierz mi ... mam 22 lata , jestem najstarsza z 3 rodzenstwa i zaluje wielu sytuavji ktore mialy miejsce .... uciekania z domu , obwiniania matki o wszystko , o pijandstwo ojca O BRAK KASY O WSZYSTKO ! terZ KIEDY zarazbiam staram sie im pomoc ......w jakis sposob wynagrodzic te wszystkie straszne rzecZy ktore zrobilam beda W Polsce .... zaluje ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
Ona mnie zdradzila bo opwiedziala nwet w pracy jaki to a jestem potwor ze nie chce goscic jej kolezanki jako extra ( narzeczony plus pies niezbyt dobrze wychowany) Ona mnie rani tym a mowi ze ja ja ranie bo ich NIE CHCE, a to nie prawda bo w tamten weekend dogadzalam im jak ksiadz magdzie. Ona palcem nie ruszy aby pomoc. masz racje naughty tylko milosc jest wana ale oni wiedza ze ja kocham i ze mi przejdzie w zwiazku z tym moga swobodnie mnie ranic bez problemow. Tylko ich uczucia sie licza. Bo ja jestem mama wiadomo z eprzebacze bo moja molosc jest wieksza od kazdej istniejacej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
Naughty , widzisz jak jest zle bez rodziny. Ja nie wiem , chyba jakis diabel w nas wchodzi i jestesmy takimi egoistami a potem zalujemy. Dopiero jak jestes daleko widzisz ja k kochasz.... Mojej mamy juz nie ma umarla w tamty roku przed swietami i nie moge sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kchana , z jednej strony ilosc jest wazna ale z drugiej ....nie mozesz pozwolic zeby ktos Toba pomiatał i dziwi mnie ze corka Ci nie pomaga jak Cie odwiedza! a moze corka zadzwoni i Cie przeprosi ? moze powie ze zaluje swojego zachowania ? moze powie ze kocha bardzo i nie wie dlaczefo tak postapila ? nie qiem co powiedziec teeaz ....pogubi;lam sie ... jestem podpita , siedze i placze , bo bakuje mi szcescia ... boje sie ze moja opinia nie jest obiektywna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby zarabim kupe kasy miesiecznie ale co z tego mam? nic ! iedze daleko od rodziny i tesknie za nimi nie przestaje myslec o przykrych slowach i chwilach jakie im zgotowalam :O moze jestem zbyt wrazliwa ? a moze nie ? sama nie wiem , pogubilam się zle mi tutaj zyje dniem z którym wrócę do Polski do domu , do rodziny i naprawde , dzis powiem mamie i tacie ze ich kocham tak bardzo sie boje ze pdejda zanim to nastapi ..albo ze ja odejde :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
Nughty zostawilam jej wiadomosc na komorce ze ja kocham. to dzieki tobie dziewczyno. Nie pij bo zniszczyz twoje mlode zycie. ciezka jest emigracja. Szcegolni w Angli... Moze pojedz do nich czy co? Ja jezdzilam do moich rodzicow 2 razy do roku z US. Forsy to kosztowalo strasznie duzo. Ale nie zaluje. Teraz ich juz nie ma a ja sierota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
dlaczego mowisz ze ty odejdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
jestes tam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
tulipan zamknal sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ? boje sie smierci nie wazne czy mojej zy mojej czy ich ... strasznie sie boje znajoma 40 sto letnia mowila mi ze z wiekiem to mija , ze zmienia sie podejscie do tego ja w to nie wierze pojadfe do nich kochana juz na swieta ! Boze! tak bardzo mi icvh brakuje ! Mamusiu , zdjaesz sobie sprawe ze ja dopiero w wieku 22 lat to sobie uswiadomilam ??!! Jak bardzo sa kochani? Potrzebni ?Wazni ? nigdy nie docenialam , a teraz wiem , ze tylko dzieki nim istnieje i tak naprawde icgh podziwniam ze mnie wychowali , dali mi tyle ile mogli ..a terZ JA CHCE POMOC !napraede chce , sobie wiele odmawiam bo wiemw jakiej oni sa potrzebie , choc jeszcze 2 lata temu mialam to gdzies tak bardzo ich kocham! naprawde nigdy im tego nie powiedzialam ! aniz zokazji dnia Matki ani z okazji dnia Ojca nigdy ...... a bez nich nie bylo by mnie ........ dzis wyjatkowo mocno mi ich brak ..wyjatkowo mocno za nimi tesknie ..... obiecalam sobie ze powiem jak bardzo kocham i powiem ! Mamusiu 52 corka zCie kocha ! wieszo tym , ale czasami ..padajaj slowa które bolą ..czymy ktore ciezko zapowmniec i wybaczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia52
ja zazwsze mowie do sciany , nie ma naughty poszla spac mam nadzieje. Moze jutro bedzie lepsze dla tego bohaterskiego dzieciaka. pa naughty dziecko nieznanej matki. Pamietaj aby im powiedziec ze ich kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie jeszcze ! dopero za chwile [pojdfe spac ! mamusiu 52 badz dzielna ! :) ja trzymam za Ciebie kciuki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×