Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metys_z_chile

meble black red white

Polecane posty

www.brw.pl - co sądzicie o komplecie junior wersja niebieska z motylkami??? może ktoś ma, albo widział ja poza katalogiem i w jakiej cenie bo u mnie jest za 999, opłaca się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kviv
wlasnie mam na stole ich katalog, bo ta stylistyka bardzo mi sie podoba (i mi linia Indiana) :) Junio wyglada bardzo wesolo i przyjaznie, fajne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie strasznie podoba ten zestaw jasny z obiciami metalowymi,co jest biurko szafki i taki kufer wielki nie pamietam nazwy tego zestawu ale jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kviv
hmmm... zajrzalam na ich strone - dzieki za link - i widze ze ich meble na zywo moga wygladac lepiej ;D (dotyczy to Indiany, dostepnej rowniez w ciemnym, debowym kolorze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kviv
nie, nie mialam do jakosci przyczepilabym sie, no ale kogo stac na lite drewno... ;D ale co mi sie podoba, to to ze nie wwalaja w meble cienkiej, tandetnej dykty np jako tylna sciane szafy a tak to nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metys_ z_chile
zamówiłam niebieski zestaw ale nie wiedziałam go na żywo, bo w sklepie był tylko zielony i normalny zielony jest świetny ale nie pasowałby mi do okoju. szkoda tylko że trzeba czekać dwa tygodnia na przysłanie kartoników z częściami!!!!!!!! co do ceny to są dużo tańsze niż np. forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam
ja miałam meble brw i nawet mam jeszcze w dwóch pokojach: mam zestaw vis a vis czy jakoś tak i mam jeszcze ich sypialnię ( taką jasną z łóżkiem co ma kratkę na ścianie..) Jakość jest dobra - mam je już 3 lata i się nie rozpadły;) nic się z nimi nie stało, nie powykrzywiały się, ani nic podobnego, można je bez problemu umyć i odkurzyć. Nie zmieniają koloru pod wpływem słońca. Trichę ciężko się je składa, no chyba, że zapłacisz za składanie pracownikom sklepu( musisz liczyć do 500 zł). Ja jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fixatka
"Jakość jest dobra - mam je już 3 lata i się nie rozpadły" tez mi wyznacznik dobrej jakosci :O meble sie kupuje na lata chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fixatka
piszac lata mialam na mysli jakies 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metys_ z_chile
to zestaw do pokoju młodzieżowego za 20 lat to najwyżej będzie mi potrzebny przewijak dla wnuka albo wygodny fotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam
no nie wiem jak, ale ja raczej nie kupuje mebli na 20 lat, bo nie lubie miec w domu starych, niemodnych juz prawie antyków. Poza tym założycielka topiku, która chce kupić zestaw dla dziecka z motylkami raczej wymieni te meble przed upływem 20 lat, no chyba że jej dziecko dwudziestoparoletnie dalej będzie chciało mieć meble z motylkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam
poza tym teraz mało kto kupuje meble na 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metys_ z_chile
meble kupuje dla siebie bo mi sie podobają a mam lat 18, motylki można zmienić na zwykłe uchwyty, których zestaw kosztuje ok. 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam
w kazdym bądź razie ja moge polecić te meble, bo sama je przetestowałam i u mnie się sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam swoje 30 lat i są w
idealnym stanie;-)Ale nie są z brw:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metys_ z_chile
a po za tym miałam kupywać meble z forte ( w moim mieście wszystkie są w tym samym salonie) jednak cena 700pln za szfkę narożną mnie odstraszyła na dodatek taka wielka szafa narożna nie nadaje sie do mieszkania w bloku jednak cały zestaw był śliczny tofffi czy coś (klon górski z orzechem) polecam posiadaczą dużych pokoji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metys_ z_chile
tez mam w domu meble starsze od siebie lub nie wiele młodsze, ale są wielkie i przestawianie ich czy sprzatanie to poprostu katorga:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
mam w pokoju elementy zestawu N.York---bardzo ładne, klasycze, bedą na lata pasowały. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domu mam prawie wyłącznie meble tej firmy, a to z tego powodu , że są tanie i ładne. Jeśli chodzi o ich jakość to z pewnością nie są to meble na lata. Mam meblościankę Julia , ma 5 lat i już się sypie (szczególnie szufladki), mam ławę i strasznie trzeszczy gdy chcę ją kawałek przenieść, mam meble kuchenne , których fronty pod wpływem wilgoci rozwarstwiają się itp. Meble są dobre jeśli ktoś szybko się nudzi i często zmienia umeblowanie ;) na lata tych tanich nie polecam , chociaż wiem , że BRW ma również meble drewniane duuużżżoo droższe ale nie wypowiem się na ich temat bo ich nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metys_ z_chile
meblościanki tak trochęcienko wyglądają, czy one są z dykty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber_lux
mam wlasnie ten komplet mebli u siebie. powiem ze niezle sie spisuja. ładnie wygladaja i sa trwale (oczywiscie jesli sa uzytkowane z rozsadkiem ;) zycze milego korzystania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metys
a te motylki to z czego właściwie są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki są z twardej masy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma niebieski komplet juniora juz 5 lat i .........stoją nic niepokojącego sie z nimi nie dzieje. A uhcwyty ma z kolekcji morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten twój zestaw
sprzed 5 lat różni sie czymś od obecnego przedstawionego na stronie internetowej - link na górze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×