Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PROSZĘ O POMOC ASIA

Namiętny pocałunek we snie...

Polecane posty

Gość PROSZĘ O POMOC ASIA

Znam Go od dawna, bardzo mi sie podoba, a nawet fascynuje....ja jego chyba też. Nigdy do niczego miedzy nami nie doszło, prócz spojrzeń i uśmiechów. Nie widziałam Go rok, a dzisiejszej nocy przyśnił mi się. Sniłam, że to On zaczął mnie całować...bardzo namiętnie, a mi się to bardzo podobało i byłam taka bezpieczna w jego ramionach. Potem śniło mi się, że gdzies wyjechał, zapisywał mój telefon, widziałam ten numer i sie zgadzał....potem ja trzymałam w reku aparat telefoniczny ...Pomóżcie mi ten sen przetłumaczyć. bo na ogólnym nie za bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tlumaczyc ? masz braki w ilosci facetow dookola ;) wrozka ci powie penwnie tak : Widze duze zmiany przed Toba (no bo sama w nie wdepniesz jak juz tak ci brakuje) Pojawi sie obok ciebie mezczyzna, nie najladniejszy ale bardzo intrygujacy (no bo jak tak potrzebujesz to za dlugo wybierac nie bedziesz) Wszystko zacznie sie rozgrywac szybko i nie mozna pzrewidziec wyniku(czyli masz przyjsc i zabulic wrozce jeszcze raz za tydzien) moze byc ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol 1123
może się kochacie a sie mijacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę ze poprostu
za nim tęsknisz on moze też i pewnie czekasz aż zadzwoni stąd ten sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZĘ O POMOC ASIA
mam stałego partnera...nie jestem sama, poprostu tamten ze snu bardzo mną zawładnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozg w czasie snu prubuje interpretowac nastroje i informacje z dnia. To co zobaczysz we snie jest jakby projekcja tworzonych kontekstow. Zapamietujesz wszystko poprzez tworzenie dowiazan do tego co znasz. jesli zdarzylo sie cos do czego tylko to pasowalo to tak zobaczylas....ale jestem pewien ze to nie ma nic wspolnego z owym gsciem bo przeciez nic miedzy wami nie bylo. Moze jestes niezaspokojona, moze szukasz...trudno powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ONA poprostu
kocha tego ze snu i dlatego to jej się wysniło nie widziała go rok i stąd ten telefon, pewnie czeka na jego telefon pocałunek to pewnie właśnie miłość jej do niego....jak myslisz piesku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kocha jesli jest z innym ? a z tamtym nic nigdynie bylo ? co najwyzej moze byc zauroczona....ale gdzie tu milosc. Zreszta funkcje mozgu sa jakie sa i sny sa tego odzwierciedleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ONA poprostu
wiesz mi, mozna byc z jednym a kochać drugiego.... a co sądzisz o stwierdzeniu, że sny się sprawdzają? mi kilka sie sprawdziło i to bardzo dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mozg to biologiczna maszyna myslaca wiec jest mozliwe ze przewidzi. A to ze czasem ci si wydaje ze krokka w kropke wynika z fakty jak to jest zapamietywane. Pamietasz konteksty a nie obrazy. Potem ci sie tylko wydaje ze obrazy sa idealne...mozg potrafi zaszalec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny sen niech ci się
spełni:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona z Jasła
ciekawy sen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Sen przy wykazaniu odrobiny inicjatywy może się spełnić. Kiedy do faceta dzwoni w miarę ładna dziewczyna, którą w pewnym stopniu był zainteresowany, i prosi o spotkanie to zwykle się na to godzi, nie pytając o powód. Potem również w trakcie rozmowy sama na sam, jeżeli kobieta wykaże podobną inicjatywę dochodzi do reszty. Sen łatwo spełnić (o ile jest w miarę prawdopodobny), tylko że to nie proroczy sen a celowe działanie osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Mik
tak zgoda, jednak bywaja takie sny, które bez naszego działania same się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×