Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie mam

Czy facet czuje przy stosunku że dziewczyna jest dziewicą

Polecane posty

Ale o co Ci chodzi? Boisz się protekcjonalnego traktowania? Nie chcesz żeby on poczuł się jak Krzysztof Kolumb odkrywca Ameryki? :P Jeśli tak to doskonale Cię rozumiem, bo ja podobnie myślałam jako szesnastolatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senność
Szczeże to sama nie wiem czego się boję nie wiem odtrącenia bo niestety naciełam sie na takich ktoórzy jak sie dowiedzieli że jestem dziwicą to lekko mnie wyśmiali w koncu mam 18 lat...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Cię wyśmieje, nie jest wart twojego dziewictwa. Pierwszy raz powinien być piękny, nie przykry- jak w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senność
Mam nadzieję że jak już dojdzie do tego to uda mi się zebrać w sobie resztę odwagii i mu to powiedzieć ... Szczeże to dzieki troche mnie podniosłyście na duchu bo już sama nia wiedziałam co z soba zrobić tak mne to meczyło ;| Teraz tylko przydało by mi się troche więcej odwagii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondboard
Jak na 18 lat to dziwnie piszesz, bardziej na gimnazjalistke mi to wygląda. Dziewictwo to nic śmiesznego, jest sporo dwudziestoparoletnich dziewic i nic w tym śmiesznego, to piękne że ktoś czeka na wyjątkową połówke, nie które się w tym gubia głupio sie tym chełpiąc. A Ty to jesteś juz taka pół dziewicą skoro już się zabawiałaś, defloracja to już niewiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mężczyzna kocha się z dziewczyną która jest dziewicą często się boi że zrobi to boleśnie i ona nie będzie czerpać przyjemności. Jeśli mężczyzna wejdzie w dziewczynę bardzo delikatnie i będzie patrzył jej w oczy i słuchał co ona mówi to ten jej pierwszy raz będzie przyjemny. JEŚLI SIĘ KOCHA MĘŻCZYZNĘ I CZUJĘ SIĘ ŻE JEST CAŁYM ŚWIATEM DLA CIEBIE TO DAJ MU TO CO W TOBIE NAJCENNIEJSZE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora76
jeden z moich facetów też myslał że jestem dziewicą, ale byliśmy trochę pijani a ja nie zdjęłam rajstop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×