Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie mam

Czy facet czuje przy stosunku że dziewczyna jest dziewicą

Polecane posty

Gość pytanie mam

i jak to czuje? Czy poczuje że dziewczyna nie jest dziewicą i jak? Faceci wypowiedzcie sie jakie mieliscie odczucia? Chodzi o fizycznośc i o zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam
podszywaczom dziekuje, pytam ale nie o mnie mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ładna
nie, ale łatwo sie zorientowac po zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ładna
kochana nic nie czuc czasem dziewica ma szersza pochwe niz nie dziewica wszystko zalezy od budowy, a to ze was dziewczyny boli pierwszy raz to inna sprawa, facet czuje tylko przyjemnosc, zadnego oporu chyba ze blona dziewicza ma jakas nietypowa, grubą budowe. Jesli nie, to jest mokro , cieplo i przyjemnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam
Dzieki tym co udzielili normalnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whar
Ja nic nie czułem. Żona mówiła, że jest dziewicą, ale nie było, ani krwawienia, ani jakiegoś oporu. Była nie była i tak ją kocham mio upływu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście! każda dziwica ma na tyłku wyrzeźbony kod kreskowy. jak jeszcze jest dziewica to ma na tym kodzie same zera a jak juz nie jest dziewica, to kod się z niemia w przenośny odtwarzecz płyt kompatkowych do sedesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondboard
Tak. Ja czułem lekki opór za pierwszym razem, my rozmawialiśmy o seksie za nim rozpoczęliśmy współżycie, dziwią mnie ludzie którzy sobie nie mówią tak istotnych spraw jak dziewictwo a współżyją. Poza tym błonę czasem można zobaczyć jak się rozchyli wargi. Różne są błony, może być taka delikatna, i jak facet jest nie uprzedzony to nie poczuje, o i w gumie też słabiej czuć. Poza tym członek to nie palec i nie ma takich receptorów żeby np czytać braile'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czuje
Ja się nie przyznałam i nic nie wiedział. Zależy jaką masz błonę. Zresztą błona też nie świadczy o dziewictwie, bo taka co uprawiała anala może się podawać za dziewicę chociaż nią nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnjnj
Jasne że czuje przecież dziewczyna może krwawić to co mu powie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nnjnj
Ja nie krwawiłam. Niektóre mało krwawią. Jak błona nie jest mocna to może pójść z tamponem i nawet się nie wie. Podczas ćwiczeń można ją uszkodzić. Wtedy to facet chyba jej nie czuje i się nie zorientuje jak mu się nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nie wstydziłam, ale
do Iza_bella Wiesz niektórzy faceci tylko szukają jakiejś żeby sobie rozdziewiczyć. Wolałam pozbyć się sama błony i mówić, że mam jakieś doświadczenie żeby znaleźć kogoś kto traktuje kobiety poważnie, a nie jak rozrywkę. Mój facet nie wie do dzisiaj, że był pierwszym i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nie wstydziłam, ale
Nie lubię facetów którzy patrzą na takie rzeczy jak dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondboard-popieram,kiedyś gdy mój facet pozbawiał mnie dziewictwa to wiedział o tym,zreszta krwawiłam i poznałby po zachowaniu-poprostu bałam sie tego pierwszego razu,ale on był dumny,ze mnie rozdziewicza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchamy się w wiatraku
h.u.j.a i wio ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondboard
Jak się facet wczuje i skupi na partnerce to poczuje błonę, delikatny opór, podkreślam jak się wczuje bo jak głupia dziewczyna idzie z jakimś bydlakiem to nie ma co liczyc że on doceni jej dziewictwo i będzie się na czymś skupiał poza swoim orgazmem. Trzeba znaleźć kogoś kto się wami fascynuje, a nie głupkowatego cwaniaczka. Zdażają się błony które przy pękaniu dają podobne odczucia jak pękanie prezerwatywy, innych nie znam, kilka przypadków, jak facet ma prezerwatywe to ma jeszcze mniejsze czucie, bo wogóle członek ma mniejsze czucie niż palec, próbowałem czytać brailem i ciężko jest. Nie nabijam się i nie wciskam kitu. Wybierajcie facetów którzy was doceniają i Wy kobiety ich doceniajacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senność
Dobra a teraz co mam zrobic jesli facet uważa, że nie jestem dziwica bo po pijaku mi sie trosze skłamało ?? Zastanawiam się czy zostawic sytuacje tak jak jest bo w sumie wiekszośc osób które znam uwaza ze już dawno straciłam diewicto bo jestem obeznana w takie tematy i nie mam zadnych oporów co do takich spraw ale po prostu nie trafiłam na kogoś wartego uwagi i teraz własnie się taka osoba się trafiła to co mam zrobić ?? powiedzieć mu że skłamałam czy zatuszowa cprawdę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
a czy dziewica czy nie dziewica musi zaraz jak faceta ładnego spotka mu dupe sprzedawać za flaszkę bo tak sobie koleżanki pomyślą NIKT NIE MA PRAWA POZBAWIAĆ NIKOGO DZIEWICTWA po to BOZIA wymyśliła dziewictwo żeby nim świecić nie migać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senność
Tylko że ja z nim nie uprawiałam seksu i dalej jestem diewica a po prostu cos jeste miedzy nami i teraz nie wiem jak z tego wybrnąc bo wyjdzie że okłamałam go specjalnie a mi po prostu troche głupio było mówic ze jestem dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
jakby on był dorosły to by olewał czy jesteś dziewicą czy nie a ty jakbyś była dojrzała to byś powiedziała mu co czujesz ale to trzeba mieć jaja nie jakieś wykręty z dziewictwem sex w dzisiejszych czasach to zabawa w chowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondboard
Dziewictwo to nic głupiego, lepiej uprzedzić chłopaka o tym, ale skoro masz takie problemy żeby mu mówić prawdę to wróżę nic dobrego dla was. Facet też naprawdę może docenić to że jesteś dziewicą, ale jak nie będziecie do siebie pasować i się rozstaniecie to tez nie ma co gadać że Cię tylko wykorzystał i porzucił. Sama musisz wiedzieć czy chcesz czekać nie wiadomo ile na prawdziwą miłość i seks po ślubie czy poprostu zacząć uprawiać seks jak normalny człowiek z wszelkimi konsekwencjami tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... członek to nie palec i nie ma takich receptorów żeby np czytać braile'a. " :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senność
Bo to nie jest tak że jestem jakąś tam grzeczną dziwczynką i czekam na tego jedynego już się zabawiałam z chłopakami ale po prostu do nieczego nie doszło w sensie penetracji ... I własnie teraz sie zastanawiam co zrobić skoro no mówiąc prosto skłamałam po pijaku czy nie ale skłamałam... myślicie że może się za coś takiego wkurzyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senność
szczeże co wy byście zrobiły na moim miejscu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senność
Jak Myslicie jeśli mu powiem cos pokroju że przepraszam że go okłamałam no nie do konca jego ale on też był tego swiatkiem więc wprowadziłam go w błąd bo kolerzanka wtedy strasznie na mnie nalegała żeby powiedzieć z iloma spałam więc bez zastanowienia palnełam pierwszą lepszą liczbę jak przyszła mi na myśl... Myślicie że powinien zrozumiec bo strasznie mnie to meczy w sumie moi byli nie mieli nic przeciwko zwykłym zabawą bo rozumieli że chce jeszcze z tym czekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adiiiil
Ja mimo wszystko powiedxziałabym mu że było mi głupio sie przyznac i lekko skłamałam ;) Doceni to,jesli mu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×