Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipidia

problem

Polecane posty

Gość lipidia
tylko ze rybaczki obcisłe i bluzka tez to mi sie nie wydaje trafiony zestaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba obcisły t-shirt zielony/żółty, ciemne rybaczki, czarne rajstopki i szpilki, ale ja się lubie tak ubierać...nie wiem jak Ty się będziesz tak czuła, więc to juz zalezy od ciebie, w każdym razie strój na rozpoczęcie ropku już masz, ciesze się, że mogłam Ci pomóc, a teraz musze już zmykać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
yy nie wiem, raczej takiej męskiej(niestety) zero bioder i bardzo szerokie ramiona dość niska 165 i gruba 52 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
tez lubię czarny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny wyszczupla ;) Nie mów tak o sobie gruba, tez do szczupłych nie należę, ale siebie akceptuję i to jest najważniejsze ;) z resztą nie sądze, że 52kg to jakaś straszna waga, bez przesady! W takim razie masz dylemacik, najlepiej to ubierz ta zieloną, pózniej tą grafitową i zobacz jak sie będziesz lepiej czuła i po sprawie ;) pzdr! I teraz juz naprawde mykam :) Dobranoc, i słodkich snów Wam obu życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidia
dobranoc wiem co mówię mam budowę kartofla:D:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nu, nu, nu! Ja tyż już spaam stąd :). Dobrej nocy i udanego początku roku szkolnego :*:*:*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ CO RYBBACZKI TO ODPADAJĄ,A NIE MOZESZ ISC DO LUMPEXU POSZPERAĆ?NA PEWNO BYS COS ZNALAZŁĄ FAJNEGO GWARANTUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×