Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

ja photoshopa juz mam w miare opanowanego, wiec tez sie postaram zebys sie nie przestraszyl;););) terapie szokową pozostawie specjalnie na spotkanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze spelniasz moje kryterium -jestes kreatywny;);) i masz genialne pomysly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.....u mnie z cierpliwoscia bywa niestety roznie;) a dzisiaj spimy czy siedzimy do rana?;);););) mozemy zrobic np tak,ze dzis nie spimy, a jutro nie rozmawiamy bo odsypiamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze jutro zalatwic wazna rzecz..jak nie wstane, to chyba sie zatłuke, bo to -patetycznie nazywając-sprawa \"zycia i smierci\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro nie odeśpie, bo tak czy inaczej wcześniej niż ok. 1:00 się nie położe.. Ooo, Iwona to ja wolę, zebyś wstała i przeżyła:) W końcu jest szansa, że pójdziemy na to wesele:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ostatnio tez skorzystalam z tej mozliwosci...przynajmniej nie zaspalam, zalatwilam to co mialam do zalatwienia a potem w ciagu dnia odsypialam (cale szczescie ze mialam taka mozliwosc) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro bedziesz miała?:) ja niestety nie:O:) A co to za sprawa, ta \"życia i śmierci\"? Wiem, że nie powiesz, ale może troszeczkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam oprocz tej sprawy \"zycia i smierci\" wiele innych, wiec odespac nie bardzo bede mogla w ciagu dnia, ale moze jutro w nocy sie uda..kto wie;):) a ta sprawa to glownie zalatwianie pewnych formalnosci...ale mam wyznaczone godziny w ktorych (tylko i wylacznie wtedy, w dodatku tylko i wylacznie jutro) moge to zalatwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, to może z troski o Twoją kondycje (i moją, bo też będzie mi potrzebna :D ) Przytulmy już głowy do poduszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliyah ------> Ty tez przytul glowe do poduszki:) Tobie tez zycze dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Słoneczny:) Witajcie wszyscy:) ja tylko na chwilke weszlam, zeby poinformowac, ze dzis mnie tu nie bedzie...Najpewniej bede jutro...Milego wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×