Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

Gość maleeeńka
witam witam. ja tu "wpadłam" tak na chwilkę. Jestem padnięta. Już nastąpiła oficjalna wymiana zdjęć...więc sprawy się nieco posunęły. życzę powodzenia! Ja już zmykam spać...bo zasypiam nad klawiaturą :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) przepraszam, K.A.S.I.U.N.I.A., ze z opoznieniem odpisuje na Twoje pytanie, ale tak sie zlozylo, ze czas \"nam\" mija tak szybko, ze zapomnielismy o topiku;);) ale juz sie rehabilitujemy:) a odpowiedz brzmi: Sławek jest ciemnym blondynem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór późny:) a ja to już wykładów mam dosyć;) topik reaktywacja:) Kto oprócz Nas nie śpi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zapomniałam, ale rzeczywiście spałam o tej godzinie:) Na którą Wy macie do pracy,ze tak późno u bywacie?;)) Co słychać ?Ja jestem od tygodnia chora i już mnie to wykańcza...sukcesywnie...:(Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj K.A.S.I.U.N.I.A.:) Ja tez od kilku dni jestem chora, dlatego staram sie wygrzewac i nie opuszczac mieszkania (a jak opuszczam to tylko wtedy kiedy naprawde musze). Boje sie, zeby mnie bardziej nie rozłożylo. Ja teraz sama sobie organizuje czas, praca mnie nie ogranicza, ale wstaje (staram sie ) dosc wczesnie i zazwyczaj niedospana;);) Mam nadzieje, ze nam obu szybko choroba przejdzie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
tak ale wy już tu bywacie tylko "na pół gwizdka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :)no trochę tak, bo przeszliśmy z Iwoną na gg, ale Ona ostatnio się nie odzywa:O nie wiem co się dzieje, chora jest - mam nadzieję, że wszystko w u Niej w porzadku lub się rozmyśliła, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
Zagląda tu jeszcze może ktoś czasami, czy topik padł już definitywnie...? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia sky 🖐️ - podupadł, ale nie upadł!:D Nie dajmy mu, w końcu fajna ekipa się tu spotykała:) Odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
hop hop chyba jednak do upadku niewiele mu brakuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
Strasznie tu pusto :( Czyżbym rzeczywiście była jedyną osoba odwiedzającą ten temat? Wnioskuję z tego, że poszukiwania zostały szczęśliwie zakończone...a może jednak nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna nikt.......
no ja jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
hi hi to jesteśmy już dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna nikt........
ale ja tylko tu czasami ale kiedyśpoczątek pprzeczytałam.. no wiesz wszystko sięzmieni... pewnie i słoneczy...siąprzepoczwarzył ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
hmmm...przepoczwarzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i\'m back :D ale widzę,że stety niestey niczego nie przgapiłam , dla znajacych mnie ciut ciut lepiej powiem,że sesyja poszła zgrabnie i ładnie, nie owijajac w bawełne jestem boska ;) szkoda tylko, że o lekture dla mnie nikt sie nie postarał za zbytnio :p cóż zniose to z honorem tymczsem dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
Promiscuous coffee... ja na to pytanie odpowiedzi nie udzielę....ale podzielam Twoją ciekawość :) Chyba podglądanie się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim:) - jeszcze się nie przepoczwarzyłem:D do spotkania tymczasem nie doszło i nie wiem czy dojdzie bo mi Iwona od tygodnia zagineła na gg, no ale ja trochę w rozjazdach byłem wiec tez niebardzo moglem pogadać:O Promiscuous coffee - gratuluję sesji:) Nie muszę dodawac, że na ślubie tylko byłem:( ale sytuacja ta nie może powtórzyć się w styczniu:classic_cool: ...no i pomimo ograniczen czasowych obiecuję byc regularnie. Co u Was Dziewczyny - jesli jeszcze tu zagladacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinex
To co szuka ktos partnerki na wesele chetnie sie wybiorę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinex
Zapomniałam jestesm z Warszawy Karinex@interia .eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×