Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie_informatyczka

Chłopak informatyk

Polecane posty

Ja powiem tak. Jak była sesja, to ludzie z marketingu przychodzili w garniturach, z filologii, różnie, ale przeważnie elegancko, a informatycy w jakieś bluzy, powyciągane swetry. Ale Ci po studiach to już inna bajka :D nie taka straszna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk-Nieinformatyk
Niestety w moim miescie informatycy malo zarabiaja.Wszystkie duze zaklady pracy padly. Ja mialem swoja firme informatyczną,ale brazna IT podupadła, skonczyly sie inwestycje...Musialem zamknac firme... Zalozylem firme o innym profilu, tzn prowadze solarium :):) I zarabia 2 razy wiecej, niz prowadzac firme informatyczna, w srednim miescie.... :-) A ubieram sie różnie... P.S. Ta gra tzn z linku http://www.extermination1.republika.pl/ przypomina mi DOOMa Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem informatykiem. I czy źle ubrany? EEee. Często koszula, marynarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwodnicza82 - ale się uśmiałam z tej moralności... A zaglądałaś kiedyś na historię stron swojego informatyka? Co prawda nie sądzę, by ją trzymał, ale może akurat? To zobaczysz wtedy, jak to informatycy \"pracują po nochach\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój były jest informatykiem, i chyba dlatego też jest byłym... bo wszystko co z kompem związane było ode mnie ważniejsze, nawet jakieś gry; na to miał czas, ale żeby do mnie wpaść już nie. Nie uogólniałabym tak co do tego stroju, bo to zależy nie tylko od kierunku studiów, ale mój były faktycznie potrafił tydzień w tym samym chodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..mowcie co chcecie ale w przypadku mojego jest dokladnie tak jak pisze Zwodnicza..Wierny, nie oglada sie za innymi (jak ma to robic skoro ciagle siedzi przy kompie), bardzo rodzinny, ma swoje zasady..Moze jest zakrecony i ma swira na punkcie wszelkich komputerowych spraw, ale to nie znaczy, ze nie ma czasu na nic innego..Co do wygladu zewnetrznego..hm moze pominmy to milczeniem ;) Oczywiscie zartuje, nie jest tak zle..Ale faktem jest, ze ubran ma malo i potrafil przyjsc w liceum na polmetek w dzinsach i bluzie :D A i tak jest kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recesja
No i ja mam informatyka- z ubraniem to się zgadzam, bo on akurat nie bardzo się tym przejmuje- w przeciwieństwie do mnie. Co do poświęcania czasu dla mnie, to względem komputera nie ma problemu, jednak względem kolegów informatyków- nie mam szans. Ale i tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajaj czemu się chwalisz... grą na dodatek... ech... no i co ztego ,że masz faceta informatyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna informatyka....
Moj facet jest informatykiem z zamilowania.Pracuje w innym zawodzie.Jezeli chodzi o ubior to uwazam, ze jest bardzo elegancki. Ale niestety przegrywam czasem z komputerem :( Ale przybralam ostatnio taktyke, jezeli on zajmuje sie kompem ja robie cos dla siebie i go olewam albo tez wlanczam kompa i czytam sobie cos fajnego, zaczal to zauwac :) Ostatnio cos przebakiwal ze chyba zaczynam go zaniedbywac. Wczesniej gadalam z nim na ten temat ale poprawa byla chwilowa, moze to pomoze. Znam sporo informatykow, zazwyczaj fajni ludzie. Jednak jeden to wyjatek, jest szczegolnie paskudny, koszmarnie ubrany, z nikim nie gada i nie chce i wyglada jak ufoludek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ten szczególny ... to programista.... oni na nic nigdy nie mają czasu ... nie śpią ...nie pamiętają o ubiorze wyglądzie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala_3333
o wypraszam sobie:) mój mężczyzna jest informatykiem programistą i ubiera się bardzo fajnie wielu informatyków ubiera się podobnie, ale są jak widać wyjątki a co do czasu?hmm dużo pracuje, bardzo dużo, ale uwielbia swoją pracę i dlatego nie mam do niego o to żalu, zawsze znajdzie dla mnie czs i jest wspaniały, nie musi przebywać ze mną 24 na dobę, żebym to poczuła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmolive jest super
oni muszą dorosnąć żyją jeszcze przeswiadczeniem ,że jest tak jak w latach 90 a raczej na ich pocżątku teraz się wiele zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaxd2
mój chłopak jest Informatykiem , i jak nie ma nic do zrobienia to poświęca mi bardzo dużo czasu , a jak ma coś do zrobienie to już gorzej bo cala energie poświęca komputerom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem informatykiem
Czy też informatyczką raczej. Z jednym się zgodzę - jestem na ogół fatalnie ubrana ;) Nie umiem się ubrać i już. Zresztą wygoda to podstawa, np. nie będę latać na obcasie, skoro jeżdżę samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informatycy to idioci nie potrafiący odnależć się w realnym świecie. Niestety ja mam takie doświadczenia z informatykami. Dla nich najlepsza dziewczyna bez checi do wychodzenia gdziekolwiek w sobotni wieczór albo taka, która będzie go niańczyć jak mamusia. Żygać się chce... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos w tym jest ehhh
A ta gra to nawet fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to taka prosta
zasada - nie cierpie informatykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatycy maja
Informatycy maja slabe wzwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatycy sa nudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jestem informatykiem / programistą i domyślam się, że ten wątek został założone żeby promować tę grę (stronę www). Szczerze mówiąc kiepściutko się to prezentuje, a umieszczenie tego na Republice jest żałosnym pomysłem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×